Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Müslümanların inatla karşı geldiği kesim yöntemleri

Chemical

Öne çıkan mesajlar

Cuce said:

ben bir agresiflik sergilemedim. dayanaksız temelsiz kanıtsız ortaya bilgi sunamnı eleştirdim. yaptığın hatayı düzletip düzeltmemek sana kalmıs, ama hatanın dile getirilmemesini talep etmek gibi bir hakkın yok.

bilmeden öğrenmeden gelip yazma,öğrende gel demen yeterince agresif.
tersinden yaklaşmak son derece mümkün.
sen bana dinsiz dünyayı ispatla.ben zaten ilkel çağlardan bugüne insanlık tarihinde dinsiz dönem olmadığını biliyorum.

edit: şükrü...çok sinirlendim,yazdıklarını bir tarafımdan anlamışım.özür.
Sosyal ağlarda paylaş

Senin bilmen birşey ifade etmiyor.

bütün insanlığı kapsıyan bir yargıda bulunuyorsun, bende bunu red eddiyorum. iddaayı ortaya atan kişi olarak, bunu acıklaman ve göstermen lazım. aksi taktirde, iddaanın bos olduğunu söylerim.

sinrlenicek bir durum yok ortada, temel tartışma ahlakı, temel bilimsel method.
Sosyal ağlarda paylaş

Cuce said:

Sparkcaster said:

cüce deliverlayacak mısın bekliyoruz

benim deliverlamak gibi bir sorumluluğum yok, bütün derdimde o zaten. bir gaza gelipde circular argument kırmamı beklemesin kimse.

o zaman kuddusi teker teker dunyada yasamis tum topluluklari ve hangi dine inandiklarini yazip kanitliyacak.evet.
bekliyoruz.
Sosyal ağlarda paylaş

@cuce kardeş...
şu her seferinde "en çok ben bilirim" tavrından sıyrılman gerekir eğer mevzu bilimsel tartışma ise.

karşındakinin ne bilip bilmediğine karar da veremezsin,bilimsel tartışma bilimsel kanıtları ileri sürerek, restine rest diyerek yapılır. bana dünya genelinde dinsiz bir dönem olduğunu ispatlamakla sorumlusun. çünkü o kadar kendinden eminsin ki, "öğrende gel" diyecek kadar kaybettin kendini. ben de çoktan öğrenip geldiğime inandığım için sana özetin özetini yapıyorum: DÜNYA TARİHİNDE DİNSİZ DÖNEM YOK.

Aksini ispatlaman gerekiyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Üniversitede Trabzon lu bir arkadaşım vardı,adam tavukçuluk yapıyordu, sattıkları tavukların en büyük özelliği helal kesilmiş olmasıydı. Birgün anlattı derste bu işin nasıl başarıldigini. Babası kesim ünitesinin hemen yanına pioneer Teyp koymuş, kasete besmele vs çekmiş, sabahtan akşama kadar Teyp çevirip çevirip okuyormus. Bütün sınıf yerlere yatmistik, helal sertifikasıda eminim bunun gibi bisidir
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...