Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Ferzan ile Harun! OHA diyorum.

Patice

Öne çıkan mesajlar

manyaklik bedava ama gercek anlamda manyak anneler var ya kiz annesi olsun oglan annesi olsun. yeminlen insanlar cocuk yapmadan once obsesif kompalsif bozukluklar icin psikoloji testine falan sokulmali. kiza da yazik cicegi burnunda askini kaybetmis bi de ustune bu manyaklarla ugrasiyor hayat boyu psikolojik sorun sebebi
Sosyal ağlarda paylaş

XLegolas said:

BonePART said:

abicim afedersinde oğlanın sikkoluğu
anasının sikkoluğu

boynunda morluk var diye anneyle kavga ne lan

ahah bu da baska bi boyut gercekten. anne ne sacmaliyon yeaa diye gecip odana gitcen yani ahahah bi de boyle bir durumda kizi arayip anneye vermek nasil bir is bilmezlik sdfsd

aynen ya böle irenç ergen tepkisi vercen
çocuk yapmana engel oclak kadar dar siyah pantalon giyip gömlek içine metalci tshirt giycen
annene telefondan kız arkadasına küfrettirmek nedir abi
Sosyal ağlarda paylaş

Ben hep annem böyle olacak diye korkuyodum lan , ne zaman kız arkadaşım olsa genellikle bu durumu reddederdi 'yok yok öyle arkadaşı ama kız ondan kız arkadaşı deniliyor yoksa sevgilisi degil' falan kıvamındaydı , semra kaynana diye arkadaşlarım annemle dalga geçerdi.

Sonra şuan nişanlım olan kız arkadaşımla tanıştığı gün , baya bildiğin gelinlik almaya ne zaman gidiyoruz moduna girdi bi anda , kimse anlam veremedi , hala anlam vermekte zorlanıyorum.

Baya bildiğin harunun mallığı bu olay , anneler hep gelin konusunda mallaşıyolar bu gerçek , anne bsg yae diyip odaya gitmek varken kızla anneyi konuşturtmak niye?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...