Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Brezilya 2014 Dünya Kupası

Cons

Öne çıkan mesajlar

• 3 hafta sonra ...
Goalkeepers: Julio Cesar (Toronto FC, on loan from QPR), Jefferson (Botafogo), Victor (Atletico Mineiro).

Defenders: Marcelo (Real Madrid), Daniel Alves (Barcelona), Maicon (AS Roma), Maxwell and Thiago Silva (both Paris St-Germain), David Luiz (Chelsea), Dante (Bayern Munich), Henrique (Napoli).

Midfielders: Paulinho (Tottenham Hotspur), Ramires (Chelsea), Willian (Chelsea), Oscar (Chelsea), Hernanes (Inter Milan), Luiz Gustavo (Wolfsburg), Fernandinho (Manchester City).

Forwards: Bernard (Shakhtar Donetsk), Neymar (Barcelona), Fred (Fluminense), Jo (Atletico Mineiro), Hulk (Zenit St Petersburg).

Avrupa başlığında konuşulmuş ama buraya tam kadroyu koyalım,
Coutinho, Moura, Filipe Luis olmalıydı bence kadroda
Sosyal ağlarda paylaş

cezayir alsın.

o değilde afrika kupalarında fırtına gibi esen mısır nedense dünya kupalarına hiç katılamıyor çok ilginç :) hadi bu kupaya iç meselelerden dolayı katılamadılar ama önce ki kuparalara da hiç katılamamışlar.en son 90 da ve 34 te katılmışlar :P
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
pontipati said:

dbfrd said:

Hırvatistan'ın herkesi şaşırtarak yarı final, belki final oynayacağı turnuva.

Modric, Rakitic, Kovavic ve Mandzukic dörtlüsüyle gümbür gümbür geliyorlar.

hmpfs hmpfs ekşi kokuyor

yaklaşık 1.5 yıldır çaylağım :(

neyse ciddiyim, hadda bir sürpriz yapıp Brezilya'yı açılış maçında yenebilirler.
Sosyal ağlarda paylaş

hayır. Hırvatistan büyük ihtimal İspanya ile oynayacak son 16'da ama Rakitic ve Modric formda olursa kazanılmayacak maç değil.

bugün çaylak onay listesinde 2191. sıradasınız. bu sıra 10 entry'yi ne zaman doldurduğunuza göre her gün hesabına giriş yapanlar arasından baştan belirlenmektedir.

:( :(
Sosyal ağlarda paylaş

sostizm said:

Biyik said:

http://strawpoll.me/1728370

Belçika üçüncü sırada. İlginç.

Almanyanın bunca sakata formsuza 2. sırada ve asıl Fransanın 12. sırada olması daha da ilginç, Fransa bomba gibi takım yarı final görür, Belçika da çok iyi ama hep orta sahacılarla dolu kadro.

(Gerçi oy sayısı 1400müş henüz, çok bişey ifade etmiyor şu an)
Sosyal ağlarda paylaş

Turnuvanın gizli favorisi Kolombiya, daha önce de dedim yine diyorum. At fav'a izle, ben açık açık en çok onları takip edeceğim.

Uruguay'ı asıl destekleyecektim de Suarez yok, bildiğim ilgim %25 oranında azaldı asdfsd Yine de geçen turnuvada olduğu gibi yine Uruguay'lıyız.

Onun dışında Avrupa'dan yaparsa en büyük çıkışı İngiltere yapacakmış gibi hissediyorum. Bir bok olmaz yine tahminen de ne bileyim işte yıllardır, 98'den beri benim Avrupa favorim hep İngiltere asdf
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...