Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

vücut geliştirme #4

AthleT

Öne çıkan mesajlar

Ne alakası var uyumadan önce bir şey yemeyin ya salak mı bu insanlar. Gayet de yenebilir tutup mal gibi 1 kg baklava yersen tabiki yeme. Onu gündüz de yeme. Saatle ne alakası var. Hatta gece yersen sabaha daha bir dinç kalkarsın ki daha önceki sayfalarda da bunu belirtilen arkadaşlar olmuş. Karnın ne zaman acıkıyorsa o zaman ye. Şekerden ve endüstriyel gıdalardan uzak dur yeter.
Sosyal ağlarda paylaş

Kanuni said:

20 senedir cekiyorum bel agrisini oyle diyim.

birde su var. tamam squad guzel eyvallah ama squadla calistirdigin tum bolgeleri belki oyle tek bir harekette calistiramassin ama en kotu calistirdigi bolgeleri tek tek ele alabilirsin.

tek bir harekette sakatlanip tum spordan aylarca olmak var.

degmez abi ciddi.

Bence barbell squata başlamadan önce alt vücut için ciddi anlamda esneklik kazanmak gerek. Biz yaptık da ne oldu squat tamam bacaklarım çok güçlendi fakat ayak topuklarım üzerine çökemiyorum hala. Bu tabi klozet kullanarak büyümek ile de alakalı bir durum. Ben valla alt vücut için ciddi anlamda esneklik kazanana kadar barbell squata dönmeyecem. Bodyweight devam edecem. Deadlift içinde aynısı geçerli.
Sosyal ağlarda paylaş

tiLi said:

abi squat gibi erkek hareketi varken lunge yapmak çok bayıyor. tek bacaklı hareketler çok üşendiriyor adamı. üşene üşene çöp bacak kaldım hep.
güçlenme fantezilerimden vazgeçemiyorum

Öyle deme hacım. Ben overhead walking lunge u çok seviyorum boş yapmam ama alacan eline en az 20 kg plaka tak tak yürücen adamı gaza getiren de bir hareket aynı zamanda.
Sosyal ağlarda paylaş

Jaegerjaquez said:

ya sokam bizim hoca almıyor squat rack birileri olmadıkça giremiyorum normal squata ağır, 90kg yu silkmeyle alabiliyorum en fazla bütün gücümü harcamadan onda da 5-6 tekrar front squat çıkıyor max, ama tutuştan dolayı bileklerimide mikiyorum biraz...
FUCK MY LIFE

OO SELAMM
Sosyal ağlarda paylaş

jagd said:

Dr. Öz yatmadan 3 saat önce bir şey yemeyin diyor
http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=qL210_mo0fI#t=228
tabii bunu söylediği konu kilo vermek hakkında konuştuğu bir bölüm. Ben kilo almak istiyorum diyorsan ne olur bilmiyorum.

sanssizsansli said:

napak inanak mı beyler?
http://www.milliyet.com.tr/yatmadan-once-bir-seyler-lezzet-1719272/

doctor öz doesnt even lift
Sosyal ağlarda paylaş

Soris said:

Cheaz Runtalya da başarılar. Esh haklı bir bakıma. Bittikten sonra mutlaka takviyeni yap bence. İçeceğin suyun içinde mutlaka deniz tuzu olsun ve 1 kg muz filan ye bence en az.

teserkkür 4000 kalorilik bi yemek ayarldım kendime yarıs sonrası dfg
Sosyal ağlarda paylaş

pazartesi çarşamba cuma cumartesi çift diğer günler tek 2-3 haftada 1 off day normalde haftada 3 muay thai 4 body 2-3 street workout yapıyorum, şu anda 5 body 5-6 street workout 0-1 cardio 11 nisandaki yarışmaya hazırlanıyorum ondan muay thai yi bıraktım şimdilik sakatlık falan çıkmasın son anda diye yarışmadan sonra devam etcem gene bulk dönemi biraz daha azaltıyorum idmanların sayısını farklı program yapıyorum
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...