Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

G.O.R.A

Joker

Öne çıkan mesajlar

said:
aquila, 13 Kasım 2004 01:08 tarihinde demiş ki:
yahu siz matrixe gittinizimi saniyosunuz.tabiki konu derinligi filan olmicak,komedi filmi bu.hemde adamin ilk filmi yamulmuyosam.super bisey bekleyen zaten aradigini bulamaz...

cem yilmazin ilk filmi degil be oha hersey cok guzel olacak , vizontele var ha ilk bilimkurgu diyosan bilemicem[signature][hline]duty ... honor ... courage... *cough* semper fiiiii....
Sosyal ağlarda paylaş

bende o zaman sokağa çıkıp küfür ediym millet gülsün?
Küfür ettiğinde bütün salon kopuodu. Geri kalanlarda sürekli cinsellik içeren espriler. 5 tane normal espri var onlar içinde gitmeye değmez.[signature][hline]BabacumMostors, 12 Mayıs 2004 21:47 tarihinde demiş ki:
herhangi bir şeyin korkusu da insanları bir araya getirir
ben bi allahtan kokrkarım o yüzden imamlarla fln samimiyim

Paticik Fm
Sosyal ağlarda paylaş

said:
streamin, 13 Kasım 2004 11:10 tarihinde demiş ki:
geliyor degil geldi ve ben 12 sinde gittim ...sadece cem yilmaz diyorum ve gerisini sallayin diyorum..iste ole bir sey

lol bak bi topic i ne zaman açmışım :D[signature][hline][b]Rüyanızın gerçekleşmesini istiyorsanız,
Öncelikle uykudan uyanmanız gerekir...
[b]
Sosyal ağlarda paylaş

film ii güzel gülüosun eğleniosun yanlız salondakilerin çoğu şuursuz şekilde gülmeye gelmiş olur olmadık yerde gülüolar sonraki replikler arada kaynıo küfürler hariç çok sağlam 5-6 espri var sırf onlar için bile gidilir

[Bu mesaj hunter007 tarafından 13 Kasım 2004 13:06 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Iste bende o ndan yakınıorum ya yok bırı cıps açar yer bırı mısır bırı kolayı Huuuuup dıye ıcer bırı telefonu ıle ılgılenır bırı Cem Yılmaz aaa kılo almıs aay kıl tuy uyuz olurum salonlar suxxx[signature][hline]Ash nazg durbatuluk,ash nazg gimbatul,ash nazg trakatuluk agh burzum-ishi krimpatul...
Ennyn Durin Ultan Moria:Pedo mellon a minno.Im Narvi hain echant:Celebrimmo o Eregion teithnt i thiw hin...
Sosyal ağlarda paylaş

ben de dün gittim, 25 kişilik arkadaş grubuyla süreyyadaki en üst soldaki balkonu kapattık :)

ben gayet güldüm filmde espriler çok iidi ama espriler dışında bikaç yerde bilindik küfürlerle seyirciyi güldürmeye çalışması kaliteyi düşürmüş. yani milletin kendi arasında kullandığı ama bi filmde görünce sanki çok değişik bişeymiş gibi güldüğü küfür olayı ucuz bi numara, bu filmde kullanılmasa we o sahnelerde kaliteli espriler yapılsa daha ii olurdu[signature][hline]a.k.a "bay bomba"
SWG: Ottkoo Jeliyeer of Eclipse Galaxy
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...