Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Serdar Ortaç'ın yeni şarkısı...

Exodous

Öne çıkan mesajlar

Esh said:

Ne biliyim abi

"Ulkemizin basbakani" yazmissin.

Hafif biyikli bir kuruyemisci-kontorcu tipi canlandi gozumde kusura bakma (:

Ayrıca hadi biraz Türkçe dersi vereyim. Kusura bakma sen hakettin bunu.

Ülkemizin başbakanı deseydim bile ne olacaktı. Bu ülke bizim değil mi?

Başbakanımız deseydim bile yine bir şey olmazdı, sonuçta adam bu ülkenin başbakanı.

Haaa kalkıp da, sevgili başbakanımız deseydim yerden göğe kadar haklıydın. Ama Sevgili başbakanımız! yazsaydım, burada kullanılan ünlem de ironi yaptığımı gösterirdi.
Sosyal ağlarda paylaş

Exodous said:

Ya harbiden hiç gazete okumuyor musunuz siz? Hayatınızı ve kafanızı buraya mı gömdünüz. Dünyayı sadece burada yapılan geyiklerden mi ibaret sanıyorsunuz.

Türkiye'nin en önemli gazetelerinden birinin çok ciddi köşe yazarı bu konuyu yazarken, sen bana bunları mı söylüyorsun hala.

Çok garipg erçekten...

Köşe yazısı

abi komik misin. bu durumun önemi sadece gündem değiştirilmeye çalışılması. sen de buna kürekle gidiyorsun işte.
Sosyal ağlarda paylaş

Ya alahınızı severseniz "bu gündem değiştirme" yalanlarına da inanmayın artık. Adamın gündemi değiştirmeye mi ihtiyacı var. ha ABD başkanı bir bok yer, o gündemi değiştirmeye çalışır. Ama bu ülkede gündemi değiştirmeye gerek yok ki artık. Bize verilen herşeyi yiyoruz zaten. Medya da yiyor. Niye değiştirsin ki birileri gündemi?
Sosyal ağlarda paylaş

Gazetecilikte haber yaparken uyulması gereken kurallardan biri de şudur:

Haberin başlığı dikkat çekici olmalı.

Unutma garbage'da yazıyoruz. kate upton, adrina lima, sırbistanlı fıstıklar gibi topiklerle yarışıyoruz. Okunurluğu artırmak için bunu yapmak zorundaydım. :D
Sosyal ağlarda paylaş

Ya gerçekten çok merak ediyorum. Sen buradaki (üstelik garbage) bütün topikleri, Cumhuriyet veya radikal gazetesinde bir makaleyi okuduğun ciddiyetle mi okuyorsun?

Sabah işe geldi. Paticik'i açtım. İşlerimin arasında biraz kafayı dağıtayım diye geyik bir konu açtım. Haterlarım sinek gibi konuya yapıştı.

Ya bırak da keyfini çıkarayım be Dworgian... Bütün keyfimin içine etmeye mi uğraşıyorsun sen?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...