Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Digiturk Üyelik İptal Hk.

totemic

Öne çıkan mesajlar

5 sene önce digitürkü iptal ettirdim

olay şöyle oldu digitürkün türkiyedkei ilk üyelerindendik 1000li müşteri numarası vardı o zamanlar neyse en yüksek fiyattan ödedik hep herşeyini yıllarca velhasıl bir gün arkadaşımla otururken abi dün digitürk yayını gitti 5dk geldi ama hemen aradık sövdük 3 ay beleş bütün kanalları verdiler dedi

bende şaşırdım ben 150 lira verirken adam 450liralık şeyi beleşe aldıgı için

aradım digitürkü dedim böyle böyle ilk müşterilerinzdenim eski müşterilerinz iiçin bi kampanyanız teşekkürünüz var mı gibilerinden hayır yok dediler yani ben iptal ettirip yeniden üye olsam 6 ay beleş olacak mı dedim evet dedi

iptal ettirin ozmn dedim yazıklar olsun dedim edelim mi efendim dedi edin dedim ettiler decoderide 3 gün sonra almaya geldiler

bu olay 5 sene önce oluyo şimdi evde dsmart var hergün digiturkten arıyolar açıyorum bu hikayeyi anlatıp kapatıyorum köpek gibi özürdiliyolar 1 yıllık verelim 5 yıllık verelim diye za xD diyorum bende.
Sosyal ağlarda paylaş

Taahhütünüz bitiyor ve biraz eski üyeyseniz digitürke iptal faxı çekin. İptal sebebi olarak "fiyat" yazın. Normal şartlarda 1 hafta içerisinde iptal etmeleri lazım. 1-2 gün içerisinde sizi arayacaklar ve bir teklif sunacaklar. Bu teklifin hoşunuza gitmediğini söyleyin ve kabul etmeyin. 2 gün sonra son bir telefon daha gelecek. Bu sefer teklif kabul edilemez olacak.

Bana gelen teklif;
Sizin taahhütünüze yenileme yapmayalım. 4 ay boyunca: Film+Dizi paketi + 5 keyif paketi + HD kutu= 14,99
4 ay içerisinde düşünmeniz için zaman olur dediler. Tabi ki kabul ettim.

4 ayın sonunda tekrar iptal faxı çektim. Telefonla arayıp size sunduğumuz teklif ile devam edip 12 ay taahhüt yapalım dediler. Fiyatı 19tl olarak güncellediler. Kabul ettim.

İnanmayan olursa online işlemler digitürk paket ve faturamı gösterebilirim.
Sosyal ağlarda paylaş

Biz iptal ettirmek istediğimizde durumumuz yok artık bu kadar parayı veremıyoruz dedik utanmasalar 5tl yapacaklardı aylık ama genede iptal ettik çünkü uydudan farkı kalmadı film kanalları desen aynı film 100 kere dönüyo lig tv için alınabilir bide belgesel kanalları belki
Sosyal ağlarda paylaş

Digitürk kadar müşteriye göre fiyat biçen şerefsiz bir firma yok.
Şu verdikleri paketi insanlar 70tl ye kullanıyor.

Ya işte bazı olanakları çok güzel. Dediğin gibi belgesel ve çizgi film kanalları iyi oluyor. Ayrıca bazı dizileri kayıt ediyorsun işte nebilim karaokesi var eve gelenler için güzel keyifli oluyor bıdı bıdı
Sosyal ağlarda paylaş

Somon said:

5 sene önce digitürkü iptal ettirdim

olay şöyle oldu digitürkün türkiyedkei ilk üyelerindendik 1000li müşteri numarası vardı o zamanlar neyse en yüksek fiyattan ödedik hep herşeyini yıllarca velhasıl bir gün arkadaşımla otururken abi dün digitürk yayını gitti 5dk geldi ama hemen aradık sövdük 3 ay beleş bütün kanalları verdiler dedi

bende şaşırdım ben 150 lira verirken adam 450liralık şeyi beleşe aldıgı için

aradım digitürkü dedim böyle böyle ilk müşterilerinzdenim eski müşterilerinz iiçin bi kampanyanız teşekkürünüz var mı gibilerinden hayır yok dediler yani ben iptal ettirip yeniden üye olsam 6 ay beleş olacak mı dedim evet dedi

iptal ettirin ozmn dedim yazıklar olsun dedim edelim mi efendim dedi edin dedim ettiler decoderide 3 gün sonra almaya geldiler

bu olay 5 sene önce oluyo şimdi evde dsmart var hergün digiturkten arıyolar açıyorum bu hikayeyi anlatıp kapatıyorum köpek gibi özürdiliyolar 1 yıllık verelim 5 yıllık verelim diye za xD diyorum bende.

hahahaha
Sosyal ağlarda paylaş

• 4 ay sonra ...
evet arkadaşlar geleneksel digiturk üyelik iptal günleri başladı benim için. geçen sene giriş + şampiyonlar paketi + 2ad. keyif + hd paketi 67.90-TL ile izledim. (iki ay lig tv iptal ettirmiştim) taahhütüm 03 kasımda bitiyor. şimdiden fax çeksem olur mu?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...