Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Nasuh Mahruki’den mektup

mawiman

Öne çıkan mesajlar

Biyik said:

k1nJo said:

Sparkcaster said:

akp bu kafa yapısı yüzünden başa geçmiyor, halkın %60-70 i gerizekalı olduğu için başa geçiyor.

hayat sizin icin ne kolay. karsit goruslulere gerizekali de kendini pohpohla. valla ne guzel. su kafayi patentleyip satin da insanlarin bir seyler ustune kafa yorup tartisip dusunmesine gerek kalmasin. ben superim ben superim ben superim diye dolasan dertsiz insanlar fazlalasir ne guzel.

Halkın %60-70'i gerizekalı evet. Buna senin görüşün de dahil, sana göre karşıt olan görüş de dahil. Genel olarak bir tembellik, lakayıtlık var millette.
Sosyal ağlarda paylaş

Biyik said:

k1nJo said:

Sparkcaster said:

akp bu kafa yapısı yüzünden başa geçmiyor, halkın %60-70 i gerizekalı olduğu için başa geçiyor.

hayat sizin icin ne kolay. karsit goruslulere gerizekali de kendini pohpohla. valla ne guzel. su kafayi patentleyip satin da insanlarin bir seyler ustune kafa yorup tartisip dusunmesine gerek kalmasin. ben superim ben superim ben superim diye dolasan dertsiz insanlar fazlalasir ne guzel.

http://www.youtube.com/watch?v=HPfIRY-AEtI

bişey mi dedin kardeş?
Sosyal ağlarda paylaş

Sparkcaster said:

Biyik said:

k1nJo said:

Sparkcaster said:

http://www.youtube.com/watch?v=HPfIRY-AEtI

bişey mi dedin kardeş?

Of zavallısın ya spark. Bıyık'ın akp'li olmadığını bildiğin halde gelip tek koyabildiğin şey şu.

Çokgüzelolduçokgüzeliyioldutağamı tiersiniz resmen..

lol
Sosyal ağlarda paylaş

Biyik said:

k1nJo said:

Sparkcaster said:

Ha bir de şu çok doğru. Türkiye dışında bir ülkede, okuma yazma bilmeyenden hallice entelektüel seviyede görüleceksiniz ama burada sadece Atam sen kalk ben yatam dediğiniz için entelektüel olacaksınız, ok.

LOL
Sosyal ağlarda paylaş

yav said:

zihnen pek de yükseklere çıkamamış olmasını görmek kötü bi deneyim oldu şahsım adına.
çok yanılıyorsun

adam aylarca kişisel gelişim seminerleri verdi büyük iş adamları katıldı bunlara

yazıyı okumadım ama şöyle bilip bilmeden boş yere ahkam kesmeniz komik oluyor konu/kişi hakkında ufak da olsa bilgisi olanlara
Sosyal ağlarda paylaş

DoruK said:

yav said:

zihnen pek de yükseklere çıkamamış olmasını görmek kötü bi deneyim oldu şahsım adına.
çok yanılıyorsun

adam aylarca kişisel gelişim seminerleri verdi büyük iş adamları katıldı bunlara

yazıyı okumadım ama şöyle bilip bilmeden boş yere ahkam kesmeniz komik oluyor konu/kişi hakkında ufak da olsa bilgisi olanlara

umarım sarcasm yapıyosundur yav
Sosyal ağlarda paylaş

Biyik said:

k1nJo said:

Sparkcaster said:

halkın çoğunluğunun gerizekalı olduğunu düşünüyor olmam beni niye süper, dertsiz bir insan yapıyor anlamadım. bir sürü derdim var hiç de süper değilim, çoğu insanın da hayatında görebileceği en mütevazi insanlar arasına top10'dan giriş yapabilirim esasında, neyse.

sırf karşıt görüşlü diye söylemiyorum ayrıca, köyümde yaşayan akrabalarımdan ve tanıdıklarımdan yola çıkarak bunu çok rahat söyleyebiliyorum, "ağzında Allah, inancı yerinde" diyerek yıllardır ak partiye oy atan sürüyle insan gördüm ve hala görmeye devam ediyorum çünkü.
mesela bu gezi olaylarından sonra, ak partiye tapar hale gelmişlerdir inanıyorum. meydanlardaki gençleri gördükten sonra, maricinalimiş bunlar gomünisler işte, bak hele bak polise neler diyo bıkbık diye analizlerini yapmışlardır kendilerince.

edit: tabi şunu da ekliyim bu analiz, 5 saniye olay görüntüleri, 5 saniye de muammer gülerin konuşmalarından bir kesit olmak üzere 2 zap arasındaki kalan toplam 10 saniyelik sürede falan çıkmıştır.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...