Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

10Kasım1938 / 09:05

KidLazer

Öne çıkan mesajlar

aquila said:

cekmesine gerek yok ki, hemen daha altina inmeye cok hevesli arkadaslar var.
bu kadar olur ya. taa en başta dedik adam trollüyor. o taksici neyse bıyık da o. kimse inmeye hevesli değildi. siz tedbir almadınız. sonrada sıradan paticik tayfası çığrından çıktı. insiyatif alamayandan yönetici olmaz. her şeyin bir mesuluyeti var. kendini ambulans zanneden polis gibi, olay olduktan sonra nara atmaya gelmeyin. önlmek de vazifeniz. zira ben sticky yapmadım oraya gençliğe hitabeyi. troll beslemeye değil 10 kasıma msj atmaya geldi millet. kanına kanına dokundular. o taksiciyi de Allah yarattı demezdim, kan beynime vurmuş.
Sosyal ağlarda paylaş

haydari said:

aquila said:

cekmesine gerek yok ki, hemen daha altina inmeye cok hevesli arkadaslar var.
bu kadar olur ya. taa en başta dedik adam trollüyor. o taksici neyse bıyık da o. kimse inmeye hevesli değildi. siz tedbir almadınız. sonrada sıradan paticik tayfası çığrından çıktı. insiyatif alamayandan yönetici olmaz. her şeyin bir mesuluyeti var. kendini ambulans zanneden polis gibi, olay olduktan sonra nara atmaya gelmeyin. önlmek de vazifeniz. zira ben sticky yapmadım oraya gençliğe hitabeyi. troll beslemeye değil 10 kasıma msj atmaya geldi millet. kanına kanına dokundular. o taksiciyi de Allah yarattı demezdim, kan beynime vurmuş.

Aha budur.
Sosyal ağlarda paylaş

Biyik said:

atatürk'ü anma sayfasında atatürk'ü eleştirmeye de övmeye de hakkım var.
ama bunu yaptığım için bana hakaret etmeye kimsenin hakkı yok.
azıcık şu ayrımın farkına varın.

atatürkü tartışma sayfası değil burası.

anma sayfası.

anmak.

anma.

an.

an.

ps: o son 2 an kelimesiyle farklı anlamlar yaratıp duygu sömürüsü yapma öyle bir şey kastetmedim belirteyim.
Sosyal ağlarda paylaş

aquila said:

ettiginiz kufur ve hakaretlerle paticigi kurtardiginiz icin ben hepinize tek tek tesekkur ederim, biz hataliyiz hep, siz en haklisiniz.

biz bugüne kadar twler hatalı demedik ki?

tamam İnanla vs tartışmalarım oldu fakat böyle bir şey area masterz topikinden beri söylenmedi, en azından ciddi olarak.

alıngan olmaya gerek yok, sizde forum üyesisiniz aynı bizim gibi, fakat karar yetkisine daha çok güvenilen üyelersiniz, sadece belirtelim durumu dedik, belirttik fakat bir şey yapılmayınca tepki gösterdik, bundan daha doğal bir şey olamaz.

elbet bizimle aynı görüşte olmak zorunda değilsin fakat, herkese karşı olmanda hoş olmadı dedik.

seviyoruz sizi, sakin olun :)
Sosyal ağlarda paylaş

Selam,
sayfalar olmuş, klişeler sıralandı mı?

mesela hala,
televizyonun bile olmadığı bi dönemde, memleket boyunca yapılan herşeyin tek bir adama yıkılamayacağına kafası basmayan var mı topikte?

hatırlatayım,
2013 senesinin haziran ayında, "bilgi" çağında; 2 tıkla her saniye merak ettiğin herhangi bir şeye öyle-ya da böyle- ulaşabildiğin bir devirde; tc başbakanı "yanlış bilgilendirilmekle" savunuldu.

30 yaşına gelipte kumdan kale yapamayan adamların,
40 yaşından önce, her ne kadar ananesi osmanlı olsada, devlet kuran ve bi şekilde - her türlü yokluğa (know how, bilgi haberleşme vs )- onu ayakta tutan adamlara sığır gibi eleştrimesi hala demode olmadı mı ya?
Sosyal ağlarda paylaş

bana topluca saldıran insanlar, forumun trollü olduğumu düşünüyorsunuz ya hani,

Dartanian said:

Annen de hayırlısıyla ölürse zencileri kapıp geliyorum.

şu lafa ufacık bir tepki vermediniz, gerçekten çok yürekli, iyi ve temiz insanlarmışsınız.
hepinize teşekkür ederim.
Sosyal ağlarda paylaş

demode olmadı. olmaz.
olanlar şunlar.
bizim mal olduğumuzu iddia edenler çoğaldı. çünkü herkese bir şeyler veren, özgürlük, huzur veren; onların gözünde ancak maldır. çünkü baskıdan cinayetten başka yol bilmeyenlerin gözünde bu zayıflıktır. iyi niyet hoş görü zayıflık olarak algılanır. bizler de onların gözünde zayıfı savunanlarız . zayıflığı. baskıyı, ırkçılığı, dinciliği bir şeyleri, bir yalanı yalanları savunsaydık böyle olmazdık. bu topik de böyle omazdı. bu forum da. bizim zekamıza hakaret ediliyor bu topicte. mal olduğumuz iddia ve ısrar ediliyor. bu kanıma dokunuyor. 10 kasıma değer verenler fütursuzca trolleniyor. sabra zorlanıyor. mal olduğumuz iddia ve ısrar ediliyor.
Sosyal ağlarda paylaş

babam ölürse zenciler gelse mutlu olurum demişsin.

oda annen ölürse alıp geliyorum arkadaşları demiş.

annen ölsün dememiş, farklı bir şey kastetmemiş.

bu konuda hassas olabilirsin evet o konuda haklısın fakat, ne diyebilirdik?

söylediğin şey ayıp dartanian. bunu kendiside biliyor.

bu yani, ama senin şu ortamı oluşturman?
Sosyal ağlarda paylaş

Normalde öğlene kadar uyurum, sırf bugün için erkenden kalkmışım, siren sesleri eşliğinde Atam'ı anmışım, çevre evlerin balkonlarındaki insanları görüp daha bir duygulanmışım, ki hiç huyum değildir. Sonra günceli takip etmek için (oyun, spor, vs. her konuda.) 1 numaralı tercihim olan siteyi açmışım 10 kasım topicini görüp, ne bileyim böyle güzel videolar, fotoğraflar vs görmeyi beklerken bu adamın leş yorumlarını görmüşüm, insan gibi uyarıldığını görmüşüm, adam buna rağmen devam etmiş, ben biraz daha sert uyarmışım, üstüne TW uyarmış, hala devam etmiş. Kusura bakma aquila, bunların üzerine kendimi tutamayıp adama ana avrat küfür etmek yerine bunu azıcık daha esprili bir biçimde yaptığım için ben hatalıyım ama buradaki yanlışını görmeyip bir de bunu "he o yaptıysa onun seviyesine sen de inmemeliydin yavrum" deyip duran ebeveyn tavrınla sen çok haklısın.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...