Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

çok deli bişey keşfettim

GONDARCENGIZ

Öne çıkan mesajlar

abi geçen fajita yaptım diye konu açmıştımya fajita sosu niyetine bütün tozları karıştırmıştım falan bunu koymuştum bi yere, patates kızarttım şimdi bi bölümünü dedim bi gazete kağıdında şu tozla bi karıştırim nası olcak diye skodgksogko ulan deli dehşet bişey oldu

tozun içinde ağırlıkla : kimyon,tuz,karabiber,çok az pulbiber,köfte harcı biraz( evet köfte harcı ) , abi varsa bide sarımsak tozu veya işte sarımsak tozu içeren tavuk üstüne dökülen tozlar mozlar kimyonu bol tutup tuzu karabiberide bol tutup bunları karıştırın baya taşşaklı oluyo , sanki yeni bişey icat etmişim gibi totom kalktı ama yeni bişey dğl tabiki sdkoskosshshasd
Sosyal ağlarda paylaş

bi ara şirketten aldım o yemek kartıyla her gün pizza hamburger cart curt yiye yiye hayattan soğumuştum o günden sonra toplasan 7 kere falan yemişimdir tekrar öyle çok canım çekti diye eve söyliyip tabi alayı mantar her zamanki gibi cocuk eylendiren hamburgerler ve pizzalar. En temizi tantunidir dürümdür , lahmacundur akosdkaosd salatadır cart curt ama kendi yaptığın gibisi yok tabi yapmayı bilcen aga
Sosyal ağlarda paylaş

zaten fast fooddan nefret eden insanların çoğu hayatının bi döneminde 'mecburen' ff tüketmiş insanlar. abi berbat ya. sağlığım bozulmuş resmen hıımeyğ. bi de kimyasal zımbırtılar var ya o fena. bizim iskenderciler falan henüz keşfedemedi o tarz ufak şeyleri, msgyi falan. en fazla bayat olur onda da kan alırlar adamlardan. ama bakıyosun kfc gdo'nun kitabını yazmış, önüne gelen şey tavuk değil yani. tavuk tadı da yok zaten. leş.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...