Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

[TR] 4 Yıllık Hardcore LoL Account

Parliamert

Öne çıkan mesajlar

kermit said:

hayır ilk mesajında 50 100 gibi komik rakamlarla gelmeyin demişsin
sonra yalvarır gibi abiler 150 lira verin yazmışsın
sokakta matkap satan k*rtlerden farkın yok. ilk başta 150 derler dükkan dükkan gezip, sonra 20 liraya satarlar o matkapı

O mesajdan yalvarma anlamı çıkarıyorsan senin nöronlarının miyelin kılıflarına yani.

Biraz daha düşünebilme kapasiten olsa veya biraz LoL'den anlayan bir insan olsan o hesabın değerini anlarsın. 4-5 yıl boyunca oynadığım hesap diyorum, hesapta bulunan her şeyi yazdım zaten ederini oynayan bilir, hadi onu da geçtim verdiğim emeği bir düşün. Ayrıca şu saldırgan tavrın seni cool mu yaptı şimdi anlamadım? Eskiden böyle değildi buralar yeni yeni türüyor herhalde sizin gibiler veya sonradan böyle oluyor.

Sleeep said:

bol mesajlı eski üye olsan, veya bi şekilde tanıyor olsam 100-150 çalışır da (full rune ise) güvenemedim

Haklısın tabi, ben siteyi çoktandır bildiğimden bir kaç tane alışveriş yaptım buradan ama diğer üyeler bana güvenecek diye de bir şey yok :) Varsa aklına takılan bir şey ÖM'ye alabilirim.
Sosyal ağlarda paylaş

ben açıkçası istediğin parayı hak edecek kadar iyi bulmadım hesabı,zira ligin falan baya kötü

skin için hesap alacak var mı bilmiyorum,sadece full run ise onlar iş yapar geri kalanı elde edilmesi çok zor değil zira dediğin 50 100 euroya tonla skin+champ alınır.
Sosyal ağlarda paylaş

S-H said:

ben açıkçası istediğin parayı hak edecek kadar iyi bulmadım hesabı,zira ligin falan baya kötü

skin için hesap alacak var mı bilmiyorum,sadece full run ise onlar iş yapar geri kalanı elde edilmesi çok zor değil zira dediğin 50 100 euroya tonla skin+champ alınır.

Hesap alanlar lig için almıyor zaten çoook kötü olmadığı sürece. Hazır 30 level olduğu için, içinde 90-100 arası champ olduğu için, runeları vs. hazır olduğu için alıyor.

Neyse daha fazla boş konuşmaya gerek yok ilgilisi mesaj atar.
Sosyal ağlarda paylaş

Parliamert said:

kermit said:

hayır ilk mesajında 50 100 gibi komik rakamlarla gelmeyin demişsin
sonra yalvarır gibi abiler 150 lira verin yazmışsın
sokakta matkap satan k*rtlerden farkın yok. ilk başta 150 derler dükkan dükkan gezip, sonra 20 liraya satarlar o matkapı

O mesajdan yalvarma anlamı çıkarıyorsan senin nöronlarının miyelin kılıflarına yani.

Biraz daha düşünebilme kapasiten olsa veya biraz LoL'den anlayan bir insan olsan o hesabın değerini anlarsın. 4-5 yıl boyunca oynadığım hesap diyorum, hesapta bulunan her şeyi yazdım zaten ederini oynayan bilir, hadi onu da geçtim verdiğim emeği bir düşün. Ayrıca şu saldırgan tavrın seni cool mu yaptı şimdi anlamadım? Eskiden böyle değildi buralar yeni yeni türüyor herhalde sizin gibiler veya sonradan böyle oluyor.

evet
Sosyal ağlarda paylaş

Parliamert said:

Haklısın tabi, ben siteyi çoktandır bildiğimden bir kaç tane alışveriş yaptım buradan ama diğer üyeler bana güvenecek diye de bir şey yok :) Varsa aklına takılan bir şey ÖM'ye alabilirim.

o tamamen benle ilgili tabi, en azından benim gözümde ederi var o kadar (böylece açık çek atıyorum ortaya full rune, 80-90+ şamp, bronz 5in en dibi olmayan hesap varsa alabilirm, skinle ilgilenmiyorum ^^)

ps: hesabın şu an küfür banı olması da üzdü, daha temiz geçmişi tercih ederim ^^
Sosyal ağlarda paylaş

Sleeep said:

o tamamen benle ilgili tabi, en azından benim gözümde ederi var o kadar (böylece açık çek atıyorum ortaya full rune, 80-90+ şamp, bronz 5in en dibi olmayan hesap varsa alabilirm, skinle ilgilenmiyorum ^^)

ps: hesabın şu an küfür banı olması da üzdü, daha temiz geçmişi tercih ederim ^^

Budur işte abi ya, troll konusu olmadığı sürece şöyle olmalı mesajlar. Haklısın yazdıklarında şekerim.

Bu arada önceki mesajın son kısmındaki "sonradan böyle oluyorlar" kısmını o yüzden ekledim, gedikli üyeyse patlamayalım diye, malum nick tek kelime ve hepsi küçük harf.
Sosyal ağlarda paylaş

Sleeep said:

Parliamert said:

adam lole kadar düştü ya..
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...