Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bilgisayarda ilk oynadığınız oyun neydi?

Giovanni

Öne çıkan mesajlar

ilk okula e daha başlamamışım yada 1 e falan gidiyorum . bende siyah beyaz bi bilg var. daha o zamana renkli monitörler yeni çıkıo ortaya .o zamanki benim bilgde hard disk die bir olayda yokdu . bilgisayarı disketlerle açardık :) . bende bir f1 oyunu vardı onu oynardım :) . bide prience of persia vardı onu oynardım :)[signature][hline]Bazen Savaşmak Yetmez .
Arada Konuşmakta Gerekir .
Grandmaster zgrw
[Bu imza zgrw tarafından 02 august 2004 21:38 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Prince and Persia tabi ki :)[signature][hline]Neden feminist olayım ki? Ben güzel bir kadınım. - Courtney Love
Chemical, 13 Ağustos 2004 22:00 tarihinde demiş ki:
ben çok terbiyesiz, yaramaz ve şımarık bir çocuğum. şimdiye kadar yaptıklarımdan dolayı bütün patilerden özür diler, büyüklerimin ellerimden öperim :)
Sosyal ağlarda paylaş

amigada ilk oyunum pirates idi pc de ise lionking ve aladdin(tabi kendi pcmde arkın pcsinde prince of persia oynamıştım ilk olarak)[signature][hline]Uzaklardan bir yerlerden bir çığlık duyarsanız bilin ki o çığlık ümidini yitirmiş birinin çığlığıdır o yüzden siz siz olun ümidinizi kaybetmeyin
Sosyal ağlarda paylaş

pcde ilk larry 5 oynadım, kendi pc imde lionking yüklü gelmişti ordaki domuz ve bi hayvan ın daha olduğu tiltli fln oyunları vardı onu oynamıştım ilk cd ile aldığım oyun nfs idi.[signature][hline]Yaşamı yaşanır kılan bazen olumsuz bazende olumlu olan insan düşünceleridir.
Tearaway - Mercenary
Xayder - Necromancer

[Bu mesaj XaYd3r tarafından 17 Ağustos 2004 17:40 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 ay sonra ...
madem uplanmış oldu ben de yazayım. sanırım lotus3 tü ilk oynadığım oyun, acayip kaptırmıştım sonra yarış oyunu hastalık haline geldi nfsnin ilki hariç hepsini alıp oynadım, şimdi de gitmiş colin mcrae rally 4ü oynuyorum, manyağım ben o_O
doktor bey yardım edin:)
not:arada sayısız oyun da var carmageddon gibi ama yazarsam sığmaz buralara...[signature][hline]Boğaz'ın Ortasında Rakı-Balık Aşksız Gitmiyor
Uyumazsam uyanırken zorluk çekmem
beleş 3.5 ed.e
Sosyal ağlarda paylaş

said:
darkwingduck, 16 Ağustos 2004 03:32 tarihinde demiş ki:
millet yep yeni oyunlara ilk oynadığım oyun diyor.
gerçek eski oyun golden axe tır
kicker dır
fifa 94 tür 96 dır
prince of persiadır
home alone 1 2 dir
twinses odysseydir
zool 1 2 dir
omegadır
robocop 1dir
doom 1dir
wolfenstein dir
leasure suit larry 1 2 3 tür
mortal combat 1 2 dir
ama en efsanesi dillere destan
SENSİBLE SOCCER efsanesidir kalecinin elinden topu alıp 20 30 gol atabildiğin bir oyundu hehe ben 17 yaşımda olmama rağmen hatırlıyorum bu oyunları ilk oynadığım oyun nba 99 du aoe ydi falan diyenler bilgisayarın güzel zamanlarını kaçırmış demektir. oyun dediğinde smoke köşeden kafasını uzattığında f2 ye basarsan smoke la dövüşürsün...

tamam dediğin doğruda daha eski oyunlarda vardı mesala castle of volfenstein vardi ozaman 92 -93 müydü neydi oynadığım ilk fpsdir yada daha eskisi şimdi cep telefonunda olan space impact benzeri oyunlar yada consol oyunları benım dediğim 286 oncesi 8086 ve 8088 makinelerden bahsediyorum hard disk bile yoktu o zamanlar 256KBYTE ram oldumu dünyalar benim olurdu sonra ilk hard diskimi aldım 20MB böyle kocaman cd driver gibin bişi disketler bile 5,25likti 720kbliktiler
Sosyal ağlarda paylaş

lotus esprit turbo tam adı.. ;)

sonraları tv'de yarışması bile düzenlemişti hugo misali ehe[signature][hline]Elder Scrolls forumunda ES4'ü niye multiplayer özellikli istemediğini izah eden MutantPenguin demiş ki:
People suck, if I want to game I'll do it with/against circuit boards and lines of C++ that know how to RP, not people that don't know how to string a sentence together.
Sosyal ağlarda paylaş

Dave vardı bi tane en eski olarak onu hatırlıyorum =)[signature][hline]Delanoresse, 08 Kasım 2004 20:08 tarihinde demiş ki:
hmm o zaman gorillere epilasyon yaparsak dunyayi domine edebiliriz

fizban, 08 Kasım 2004 20:52 tarihinde demiş ki:
ideal kız arkadaş ideal gaz gibin bişeydir. Z = 1 dir ideal kız arkadaş için. 1 atm de oda sıcaklığında muhteşem bir insandır o kız arkadaş.
Sosyal ağlarda paylaş

warcraft 1 i saymazsak(onu okulun bilgisayarında oynamıştım)he bi de mario felan da varda onları salla...eve aldığım ilk bilgisayarımda heroes çıkmıştı o ay..aldığım ve hala oynadığım ilk oyunum...heroes e taparım oyunlar içinde öylediyim...(heroes 3)[signature][hline]-Penguen dergi kapağından alıntı-
Chirac:Hepimiz Bizans Çocuğuyuz
Bakan Tüzmen:Avrupalı ne çocuğu olduğunu bilir!
Sosyal ağlarda paylaş

benimde ilk oynadiim oyun win 3.1 de bir ucak oyunuydu

oyunun nasil oynandigini kendi kendime ogrenmistim ve uzun sure baska oyun oynayamamistim

cunku bilgisayarda sorun vardi aciyordum direk oyun aciliyordu cikilmiyordu oyundan :P

tamir ettikten sonra bir tane araba yarisi tarzinda bvir oyun vardi grafikleri iyi degildi ama cok zevkliydi (carmagedon deil)

listenin sonundada carmagedon vardi 3 ay kadar sirf onu oynamisimdir en son cd yi kaybettim yada cd yi elimden aldilar :D

bu 3 oyun benim icin ilk olmustur bulursam usanmadan oynarim bunlari[signature][hline]Love is a name.. Sex is a game..so, Forget the name... Play the Game..

Saint Joseph'li ultimacılar
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...