Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Ataturklü ab reklami

Helcaraxe

Öne çıkan mesajlar

yuhhh beaa bunu da yaptılar ya!!atatürkü de soktular bu *okun içine.yaa o hiç bi zaman bi züper güç olmayı yada güçlünün yannda olmayı istemediki,nie AByi istesin.miletçe bunların mandalarından bile kurtulmak için didinmişiz şimdi kendi ellerimzle isteyerek gidioruz bunlara,atatürk bunu ister miydi sizce????!!!![signature][hline]welcome to the machine
Sosyal ağlarda paylaş

aptal herifler yeteneksizler..kim buluo bu fikirleri..[signature][hline]Apache, 26 Ağustos 2004 00:09 tarihinde demiş ki:
bende akrabalarıma selam gönderiyorum bu thread aracılıglya
nedanko, 03 Aralık 2004 11:06 tarihinde demiş ki:
Bi muz için bu kadar kavga edilir mi? Alın vereyim ya...
Sosyal ağlarda paylaş

fikrinizi mantıklı bir biçimde açıklamanız gerekir.. ne hakaret edebilirsiniz ne küfür.. bokun içine sokmaktan falan bahsedilmiş. siz tek bir birey olarak uluslararası bir siyasal birliğe ne kadar da kolay hakaret edebiliyorsunuz? nasıl buluyorsunuz kendinizde bu gücü? siz böyle davranınca çok kaliteli biri oluyorsunuz da AB kötü oluyor değil mi..

yazık..[signature][hline]Legbra ::.. The interpreter øf gøds. Only he can translate peøples prayers and transmit them tø the invisible pøwers.
Fıstık [PatiPet Resimler] / The Willow
Sosyal ağlarda paylaş

said:
thelegbra, 15 Aralık 2004 21:24 tarihinde demiş ki:
fikrinizi mantıklı bir biçimde açıklamanız gerekir.. ne hakaret edebilirsiniz ne küfür.. bokun içine sokmaktan falan bahsedilmiş. siz tek bir birey olarak uluslararası bir siyasal birliğe ne kadar da kolay hakaret edebiliyorsunuz? nasıl buluyorsunuz kendinizde bu gücü? siz böyle davranınca çok kaliteli biri oluyorsunuz da AB kötü oluyor değil mi..

yazık..

iyide ab ye küfür felan edilmiyorki..adamların gerçekleri bu..onlar bizi ne küfürler ediyorlar..ne acımasız ne hain fikirler üretiyorlar..biz onlara bir iki laf etmişiz çok mu??
hayatta Atatürk kadar kutsal bi varlık yoktur benim için...onun böyle şeylere alet edilmesi beni gerçekten çok üzüyor....[signature][hline]-Penguen dergi kapağından alıntı-
Chirac:Hepimiz Bizans Çocuğuyuz
Bakan Tüzmen:Avrupalı ne çocuğu olduğunu bilir!
Sosyal ağlarda paylaş

"küfür edilmiyor, gerçek bu" bu komik bir yaklaşım.. ne olursa olsun hakaret edilemez, ben bundan bahsediyorum siz "biz onlara bir iki laf etmişiz çok mu??" diyorsunuz.. diyemezsiniz.[signature][hline]Legbra ::.. The interpreter øf gøds. Only he can translate peøples prayers and transmit them tø the invisible pøwers.
Fıstık [PatiPet Resimler] / The Willow
Sosyal ağlarda paylaş

Atatürk'ün AB'ye karşı olacağından o kadar emin olmayın. Hele birisi "Hiçbi zaman güçlünün yanında olmayı istemedi ki" demiş, bu kadar basite indirecek kadar cahilce sözler söylenecekse hiç söylemeyin... İnsanlar girmeli de dese girmemeli de dese biraz araştırıp öyle konuşsun, ilkokul bilgileriyle gelip burada bu kadar basitçene konuşmak herşeyden önce Atatürk'e saygısızlık...

Ama herhangi bir şekilde reklam aracı olarak kullanılması çok yanlış...[signature][hline]Kalın odun zırh içindeki şovalye ruhu...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
sirnaber, 15 Aralık 2004 21:10 tarihinde demiş ki:
mesele illa batıya benzemek değil, mesele çağdaş olmak uygar olmak. ve bunu yaparken de kendi ilkelerimizden taviz vermemek. Atatürk'ü reklam veya ab propagandası amaçlı kullanmak son derece yanlış birşey bence, o zamanın koşulları farklıydı, şimdiki zamanın koşulları bambaşka.

yazinin butunune ictenlikle katiliyorum, bende yazimda aynisini aks etmek istemistim.[signature][hline]Katrani kaynatmakla olmazki $eker, cinsini s..tigim cinsine ceker.

Msn | Icq | E-mail | Math | Galatasaray 1905
Sosyal ağlarda paylaş

said:
sirnaber, 15 Aralık 2004 21:10 tarihinde demiş ki:
mesele illa batıya benzemek değil, mesele çağdaş olmak uygar olmak. ve bunu yaparken de kendi ilkelerimizden taviz vermemek. Atatürk'ü reklam veya ab propagandası amaçlı kullanmak son derece yanlış birşey bence, o zamanın koşulları farklıydı, şimdiki zamanın koşulları bambaşka.

En guzel yazıyı bu arkadas yazmı. Katılıyorum aynen hepsine.[signature][hline]Opinions are like assholes. Everybody has got one.

Sosyal ağlarda paylaş

said:
Rewendor, 15 Aralık 2004 21:51 tarihinde demiş ki:
Atatürk'ün AB'ye karşı olacağından o kadar emin olmayın. Hele birisi "Hiçbi zaman güçlünün yanında olmayı istemedi ki" demiş, bu kadar basite indirecek kadar cahilce sözler söylenecekse hiç söylemeyin... İnsanlar girmeli de dese girmemeli de dese biraz araştırıp öyle konuşsun, ilkokul bilgileriyle gelip burada bu kadar basitçene konuşmak herşeyden önce Atatürk'e saygısızlık...

Ama herhangi bir şekilde reklam aracı olarak kullanılması çok yanlış...

ben öyle sözler sölemedim...ve benden önceki cevapları okumadım...direk ilk postu okuyup cevap yazdım...[signature][hline]-Penguen dergi kapağından alıntı-
Chirac:Hepimiz Bizans Çocuğuyuz
Bakan Tüzmen:Avrupalı ne çocuğu olduğunu bilir!
Sosyal ağlarda paylaş

70 yıl önceki şartlarla, Atatürk'ün bugünkü AB fikirlerini tahmin etmek kusura bakmayın ama bence cehallettir. Hadi hiçbirşey olmamış olsun ama kocaman bir 2. dünya savaşı geçti oradan. Avrupa içersinde aynı kalan hiçbirşey yokki.. E yuh..[signature][hline]ICQ#: 1957744 MSN Messenger: [email protected]
ek$i:topluignebasi | WoW : Hordish Manner Forum
[/b]
Sosyal ağlarda paylaş

2. dünya savaşının sonucunu tahmin etmiş bir insan, yazı turada başarılı olmuş birinden daha yetenekli değildir. Ayrıca Avrupa'nın yapısını değiştiren de sadece bu savaş değildi. Bir taraftan Ortadoğunun durumu ve dünyanın enerji politikalarını bilmeden AB'nin yaklaşımınıda bilmek olası değil bence. Çok karışık bir konu bu.[signature][hline]ICQ#: 1957744 MSN Messenger: [email protected]
ek$i:topluignebasi | WoW : Hordish Manner Forum
[/b]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Qui, 15 Aralık 2004 22:06 tarihinde demiş ki:
70 yıl önceki şartlarla, Atatürk'ün bugünkü AB fikirlerini tahmin etmek kusura bakmayın ama bence cehallettir. Hadi hiçbirşey olmamış olsun ama kocaman bir 2. dünya savaşı geçti oradan. Avrupa içersinde aynı kalan hiçbirşey yokki.. E yuh..

70 yıl önceki şartlarla , Atatürk'ün bugünkü AB fikirlerini tahmin etmek cahillik mi ?

Avrupa içerisinde aynı kalan hiçbirşey yok mu ?

Lütfen ya lütfen ...

Görün biraz , görün şu gerçekleri ![signature][hline]MaXi...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...