Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Apple Store Türkiye

xlaidehlevar

Öne çıkan mesajlar

bombilo said:

mac isteyen fakir atarı da ayrı bi sürükleyici oluyomuş

Hali hazirda iphone 5s, ve mbp sahibiyim zaten. Laf olsun torba dolsun.

inyormaynd said:

Arabaya ve benzine laf etmezler laptopa laf ediyorlar işte...

Tr'de olmadigim icin benim icin fiyatlarin zaten önemi yok. Benim tepkim yine turk insaninin somurulmesi. Gerci mustahak oldugu su konuda tekrar olarakta anlasilmis oldu. Dark_soul guzel anlatmis.

Dark_Soul said:

Herkes kaktırıyor,apple de düdüklemiş çok mu zihniyeti basmış buraları.

Adam yiyo ama aynı zamanda çalışıyor gardaşım kafası bunlar hep.
Türk halkına biraz da müstahak.Senin seçtiğin adam senin yolunmana izin veriyor,napak panpa diyorsun.

Ayriyetten vatan vs de oem pc parçalarının bir bölümü(en son çıkanlar hariç) nerdeyse US fiyatı ile satılıyor dolar bazında.İsteyince oluyor demekki.
Sosyal ağlarda paylaş

inyormaynd said:

ÖPÖL ÇÖK PÖHÖLÖ ! demeye ne kadar da meraklısınız .

Keriz yerine konulmaya harbi merakliymissin sende haci. TR'de degilim demek yorum yapamayacagim anlaminami geliyo? O vakit avrupa fiyatlari konusunda bilip bilmeden yorum yapma mevzuya kilif uydurmak icin. "DUYUM ALDIM!!111" dedigin sey bilkom'un(yani herhangi bi DISTRUBITÖRUN) ingiltereden ithal ettigi urundeki fiyatin yuksek olusunun sebebi. Apple urun alip satmiyo, direk kendi urununu bi ulkede satisa cikariyo, ikisi ayri seyler sunun ayrimini yap önce. Apple isteseydi baz fiyati cok daha assagi ceker vergileri ekleyip uygun fiyata satardi. Keza dark_soul'un dedigi gibi, bi cok ithal urun/bilgisayar ve parcalari avrupa fiyatiyla ayni paralara bulunabiliyo trde.

Ayriyeten ben apple'in genel fiyatlari pahali demiyorum, öyle biseyi savunuyo olsaydim zaten apple urunu kullaniyo olmazdim. Ben apple store TR fiyatlari pahali diyorum, ki pahali net, bunun savunulacak bi tarafi yok. Kilif uydurmak icin cambazligin alemi yok. Isvec/norvec dedigin yerde en kotu iscinin maasi 3500-4000 lira aylik. Iphone 5s 16 gb, 1750 lira app store'da. Ayni iphone'u TR'de 2150 liraya satmak resmen bu insanlari enayi yerine koymaktir, dövlöt bözö böhmöyör, vörgölör cök yöksökkkk, öngöltörödön gölöyömösss öndön pöhölöymös böylör, evet.

Devlet politikalarini da savunmuyorum, ötv+kdv var evet. Netekim ayni vergiler burda da var, kdv burda %25 seviyesinde hatta vs. Cok bi önemi yok hakkaten, pahali, zamanla dusebilir, böyle de kalabilir, birsuru yeni avantaj saglanmis olabilir, ama bu tr sartlarina göre koyulmus bu ÖKUZ fiyatlara söyle sacmasapan kilif uydurulmaya calisilmasi hakkaten gereksiz, apple fag'lik baska bisey degil.
Sosyal ağlarda paylaş

abi aynı mantıkla samsung beyaz eşyaların samsung mağazasında çok daha ucuz olması lazım, saturn, media markt vs gibi marketlere nazaran.

adam yıllarca tedarik etmiş bimekse, golda, turkcell e. kendi mağazasını açınca ne kadar daha aşağı çekebilir. mümkün değil böyle bir şey. adam sizce bir alt limit koymamış mıdır ?
Sosyal ağlarda paylaş

memlektte başbakan çıkıp ekonomi %4 büyüdü diye göbek atıyor. halbuki köpek gbi biliyorki bu durgunluk demek. kaldıki kişi başı gelir hala aynı değerde yıllardır. 1 gıdım artmadı...mal milletimiz 2 metroya taw oldu gene.

fiyatlar gayet türk tüketicisine göre. bayılın bakalım
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
http://store.apple.com/tr/product/HB853TU/A/microsoft-office-365

Sunu aldim simdi. Fiyat uygun. Kullanmayi sevmesem de kendisini zorunlu oluyor bir yerden sonra.

Mircosoft'un sitesinde daha ucuz ama bu hem kutulu, hem de taksitli. Dort yil boyunca her ay 60 dakika Skype de cekiyor insani.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...