Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Sorum var, sorun var

khazadum

Öne çıkan mesajlar

Ya bu windoze'yi öpecem en sonunda o olacak. Bazen sağ tıklıyorum, sağ tıkladığım yerden bi görüntü ekranın alakasız yerlerinde takılı kalıyor, reset atana kadar gitmiyor. Uyuz ediyor ellaaam.

bunu neden yaptığını bilen var mı? Çözümü nedir veya. O masaüstümdeki hex renk kodlarını çok kullanırım iş yaparken ben. Şu kırmızı yuvarlağın içine aldığım şeyi görüyor musunuz? Ayar oldum iyice. Bu ne ziktiri boktan bi işletim sistemidir ya.

Sosyal ağlarda paylaş

GERGE said:

Bu bilgisayarlarin genel sorunu, OS X'de de oldu bana, Linux'da da. Log off, log on gerek.

Ben uzun bi ara desktopbsd kullandım ve bu problemi hiç yaşamadım. Linux kullanmışlığımda vardır ama böyle bişey yaşamadım. OS X kullanmadım bilmiyorum ama windoze'nin her versiyonunda bu lanet şey var ya. Yemin ediyorum uyuz oluyorum, kaldırım atasım geliyor bilgisayarı.

/* Güne felaket başladık */
Sosyal ağlarda paylaş

Bu bugın en güzel tarafı yılın belli zamanlarında gelmesi.

Bir microsoft etkinliği gibi. 4-5 ayda bir çıkıyor, 1 hafta süreyle yaşanıyor sonra ortadan kayboluyor ve tekrar başlıyor.

Refresh işe yaramıyor ama bazen kendi kendine ortadan yok olabiliyor reset atmadan.

İnsan üzülüyor.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...