Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Galatasaray 2013-2014 Sezonu Genel Tartışma - 4

Gaboo

Öne çıkan mesajlar

Abi problem o zaten. Transfer bütçesi Drogba Sneijder transferleriyle devre arasında harcandı. Sezon sonu transfere ayrılan bütçe kalmadı. Bu transferleride gerçekleştiren Fatih Terim değil yönetimdi. Kadronun oluşturulmasındaki hatayı Fatih Terime yıkmak hata.

Ha Bruma satın alındı yazın. Bence bu hataydı. Bu tarz futbolcuları Man UTD Barcelona Real Madridde transfer ediyor evet.

Ama 10 tane alıyor 1 i ronaldo standartı olsun 1 i xabi alonso standartı olsun geri kalan 8ini çöpe atalım kafasıyla alıyorlar. Sen bütün paranı küçücük çocuğa verirsen bu hata olur. Katılıyorum size ama sadece bu kısmına
Sosyal ağlarda paylaş

Grast said:

Abi problem o zaten. Transfer bütçesi Drogba Sneijder transferleriyle devre arasında harcandı. Sezon sonu transfere ayrılan bütçe kalmadı. Bu transferleride gerçekleştiren Fatih Terim değil yönetimdi. Kadronun oluşturulmasındaki hatayı Fatih Terime yıkmak hata.
abi ne alakası var herif sadece yabancı istedi alper potuk dısında. cıkan haberleri gorduk. alper potuk dısında galatasaray bi kerim frei a baktı baska hangi turklere baktı da almadı. sonra brumaya 12 bastı.

takımda solbek yok. hangi turk sol beki galatasarayla anıldıgını duydunuz iyisiyle kotusuyle?
Sosyal ağlarda paylaş

FT yi sevebilirsin ben de seviyorum cok iyi isler yaptı ama takım kurmak bunlardan biri degil. eline takım verirsen oynatır bu kadar. FT ye kurdurdular takımı boyle oldu.

o yuzden iyi milli takım teknik direktoru olur. en iyisi yani. birileri izliycek tavsiye edicek takım kurulacak o da oynatacak harika.

tum futbol haberlerini takip ediyorum nerden etmek gerekiyosa soyle ordan cıkartıyım haberleri ya.

adamın cooook istedigi adamlara bakıyoruz. amrabat bruma ve chedjou. bunları acayip istedi. performans/para bakıyoruz. meh. bruma alındıgında ben de sevindim ama bugune etkisi cok az.
Sosyal ağlarda paylaş

1. Yabancı kaleci çok büyük handikap. Galatasarayın bir şekilde türk kaleci yetiştirmesi (tahamül etmesi lazım) Eraya yapılanlar hata bence. tamam çocuk saçma sapan gol yedi juventus maçında ama Rüştünün bi lafı vardı bende sürekli hatalı gol yiyordum ben 2 yediğimde takım 3 atıyordu. Zamanla bu noktaya geldim diye. Galatasarayın öncelikle bunu yapması lazım.

2. Galatasarayın Türk futbolcu havuzu sezon başında fena değildi hamit mamit ama işte sıkıntı sakatlık oldu biraz.

6+0+4 1 sene önceden belliydi kimse ağzını açıp en ufak bir itiraz etmedi. Ünal aysal veya Fatih Terim Alperi fenere kaptırınca ağlayacağına brumanın 12m'iyle 3 tane orta düzeyin üzerinde türk futbolcu getirebilirdi. Bu hata kimindir onu bilmem ama Galatasaraydaki problem geçen sene kasımpaşa maçndan sonraki Fatih Terimin basın toplantısında belliydi.
Sosyal ağlarda paylaş

abi gs'nin kanayan yarası geri 4'lü. cıkan haberlere bakıyorsun Llorente falan yazılıyor yani, geçen yaz dönemi de faklı degildil, ben sanmiyorum terim gibi bir adam bu takıma bek istemesin,stoper istemesin 2. kaleci istemesin.

ileriye yapılan transfer dısardan bakılınca cok ünal aysal transferleri gibi görünüyor, burda denmişti adam gs'nin demirören'i olacak diye, o yöne doğru gidiyor. Tek avantajı 3 temmuz ile dagılan fb bjk önünde 2 sezonu almaktı aysal'ın kredisini arttırdı.
Sosyal ağlarda paylaş

ya zaten 3 temmuz vs. gibi bir olay olmasaydı GS'nin o iki sezonu alması da imkansızdı. Zor demiyorum, imkansızdı.

Ha oldu vs. ayrı konu, fırsat değerlendirildi ayrı konu,

zamanında adamı her yerde ilahlaştırırken GS'liler şimdi nasıl yerden yere vuruyor. Böyle işte, diyince güneş gözlüklü fotoğraf konuyordu. Koyun şimdi de
Sosyal ağlarda paylaş

istedi istemez mi carlinhos u kolarov u istedi iste. 2. kaleci ben eraya kızıyorum falan ama umutsuz degilim inanmak istiyorum taffarele bu heriften bisey olacagına. savunmaya chedjou u istedi. brumayı istedi cok. iste frei i istedi almadık cok para cektiler diye ki o da besiktastaki durusuna gore gelecege yatırım olurmus anca. adam yaz boyu antremana cıkmamıs aydını imzalayıp cl kadrosuna yazıp yaz boyu calısan erman kılıcı yollattı. terim boyle bi adam.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...