Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Galatasaray 2013-2014 Sezonu Genel Tartışma - 4

Gaboo

Öne çıkan mesajlar

Dartanian said:

Fatih Terim'e laf ediyoruz da adam takımı 10.luktan alıp şampiyon yaptı ve rahat rahat yaptı bunu. O kadrodan kim gitti şimdi de takım bu hale geldi?

Allah aşkına tamam kadro planlamasını bok gibi yaptı hiçbir lafım yok haksız Fatih Terim ama şu Mancini'nin oynattığının 1000 katı daha iyi oynuyoduk. En azından yüreklerini ortaya koyuyolardı.

Abicim sen bu sezon Fatih takim basindayken mac izlemedin galiba? Hic de farkli degildi oynadigimiz oyun.
Sosyal ağlarda paylaş

+2'dem gelecek adam amrabat olduktan sonra pek de fark etmezmiş gibi görünüyor.

drogba'ya da katkı sağlamıyor demek haksızlık olur gercekten. adam ligin çok üzerinde. ama işte yaşının etkisiyle düşüyor oyundan. gerci 1 hareket yapıyor yetiyor orası ayrı da, yapamadığı zaman sıkıntı gs için, oyun direk ona bakıyor gs'de suan
Sosyal ağlarda paylaş

Tamam Fatih Terim'de kötü gidiyodu da 2 kupayla başladı sezona.

Bende şunu diyorum işte o zaman da 6 yabancıyla başlıyoduk maçlara ama ilk yarı çoğu maçı üstün tamamlıyoduk.

Yahu siz anlamadınız Türk takımlarını galiba. Mancini taktik teknik bilgisi daha yüksektir. Bizim takımlar böyle çalışmıyor. Duygularını katmaları lazım Allah'a emanet olun ile dalga geçiyoruz ama öyle lazım. Büyük ihtimal favori Juventus dicek bi adam değil.
Sosyal ağlarda paylaş

madcow said:

Turk takımlarını anladık da. turk takımı istemiyoruz pasam. ben istemiyorum profesyonel futbolcu istiyorum. bana pas atmıyorlar meee diye aglamayacak basındaki adam bagırmayıncada oynayacak topcu istiyorum sistem istiyorum. cok sey istemiyorum.

O zaman gidip Liverpool, Bayern munih tarzı avrupa takımlarını tutucaksın. Çünkü Türk'lerin yapısı bu her işe duygumuzu katıyoruz.

Pas istiyorum, oynamak istiyorum, yedek kalmak istemiyorum diyen oyuncu da ülkede maksimum Sabri, Yekta vs. kadar gelişebiliyo. Çünkü daha yeteneklileri şımartıyoruz daha 18-19 yaşındayken 1 tane güzel maç çıkarttığında.
Sosyal ağlarda paylaş

Grast said:

Ha sen türkiye kupasını önemsiyosun ?
hayır onemsemiyorum. ama yedek futbolcu da eline sans verilince adam gbi oynasın "bana nasılsa sans gelmiycek meh" demesin istiyorum. adam sahaya girince heycanlandırsın(ligde yani). o su cocuk kupada iyi oynamıstı ligde girse de gorsek desem.

ama su macta da cıkıp yonetim istifa. FT cok kral diye bagırınca bi anlamı yok. bagırdıgını bilmiyosun demekki. yonetim mi kurdu takımı FT adamları istedi yonetim alabileceklerini aldı iste. Madem FT nin kurdugu takım cogiyiydi gonderilmeden once 4 beraberlik almasaydı.
Sosyal ağlarda paylaş

bence gs en önemli yabancısını elmanderi yolladı , hakan şükür geçen maratonda çok güzel konuştu . umut elmander forvet oynarken melo ve selçukda müthiş etkindi çünkü gs önde basıyordu.
drogba tmm iyi oyuncu ama takımın balansı tamamen bozuldu bu işten sonra.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...