Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

ve levent bir güzel şeyin daha içine sıçmıştı

Cons

Öne çıkan mesajlar

Esh said:

sipeyskeyk said:

Esh ben de karşıyakalıyım, adam tutup hepimizi dövdürmeyeceksen belki gelirim. Adam tutup hepimizi dövdüreceksen be de aradan çıkarmış olursun hem, win win.

Olm mafya gibi mi gozukuyorum? Dovdurmek ne abi?
ne biliyim abi ne gibi gözüktüğünü. Esh diye bir üyesin, belki seri katilsin lan internet burası.
Sosyal ağlarda paylaş

sipeyskeyk said:

Esh said:

sipeyskeyk said:

Esh ben de karşıyakalıyım, adam tutup hepimizi dövdürmeyeceksen belki gelirim. Adam tutup hepimizi dövdüreceksen be de aradan çıkarmış olursun hem, win win.

ne biliyim abi ne gibi gözüktüğünü. Esh diye bir üyesin, belki seri katilsin lan internet burası.

Abi yazarken herkes yaziyo ama "internet yeaa" deniyo. Bu ne perhiz bu ne lahana tursusu.
Sosyal ağlarda paylaş

Esh said:

sipeyskeyk said:

Esh said:

sipeyskeyk said:

Abi yazarken herkes yaziyo ama "internet yeaa" deniyo. Bu ne perhiz bu ne lahana tursusu.
bokunu çıkarma istersen. Komik bir şey gülünce gülersek alınanilecek atarlı adamlar kızmasın diye gülmeyeyecek miyiz? Forum burası internet. Bu kadar kişisel alacaksan kişisel bilgilerini otelini ferrarini otunu bokunu paylaşmayacaksın. Paylaşıyorsan da böyle durumlar olduğu zaman hepinizi bulacam oğlum tribine girmeyeksin. Kendine zarar başkasına değil.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...