Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

ve levent bir güzel şeyin daha içine sıçmıştı

Cons

Öne çıkan mesajlar

Black-ice said:

Başından beri seninle bir derdim var sanıp olayları bu kadar büyüttüğün için buluşmuyorum zaten seninle.

Buyutmuyorum. 28 sayfa boyunca benimle dalga gecmenin sebebini kendi kelimelerinle anlatmani istiyorum.

Bu kadar basit. Dedigim gibi yarin izmirdeyim , istersen aksam karsiyakada bulusalim. Eski sevgililerimden biri bostanliliydi, fena degilimdir oralarda.

Herkese kumru benden .

Orcuna yok.
Sosyal ağlarda paylaş

black-ice gibi adamları beslemeye devam edin. bu mu çok kaliteli kişiliğiniz, paticiğiniz?

kaliteli bir resim yapılmış, gülünülmüş, eğlenilmiş. ama yine tadı kaçmış blekays sayesinde. üzerine hala adam herkese sen şöylesin, sen böylesin diyo, millette alkış tutuyo. neyin cesareti bu. sen kimsin yani. kimi yargılayabilirsin, kimin suratına söyleyebiliyosun şunları adı "paticik" olmayan bi yer dışında.

bi kalitesizliği eleştirirken, bin kat kalitesizleşiyorsunuz.

yarrak gibi bi forum olmuş iyice.
Sosyal ağlarda paylaş

kavurma said:

Vingthor said:

ben köpeklere bakıyom ya benide gör diye sekoya ağlayan yavşak değil miydin sen?

kavurmaya diyorum

he bendim nolmuş?

bas bas şikayete bas. maks onu yapabiliyosun zaten.
iki gram taşşağın olsa 'ay şikayete bastım vallahi' tribinden koparırsın zaten. yavvvvvvvvvvvvvvşak
Sosyal ağlarda paylaş

Vingthor said:

kavurma said:

Vingthor said:

ben köpeklere bakıyom ya benide gör diye sekoya ağlayan yavşak değil miydin sen?

kavurmaya diyorum

he bendim nolmuş?

bas bas şikayete bas. maks onu yapabiliyosun zaten.
iki gram taşşağın olsa 'ay şikayete bastım vallahi' tribinden koparırsın zaten. yavvvvvvvvvvvvvvşak

hususi bu bireysel hakaretini şikayet etmeyeceğim. hepinizin amına koyayım dediğin için şikayet ettim sadece. bunu hakaretten saymıyorum çünkü siktirikten bir internet sitesinde siktirikten bir konu yüzünden insanlara hakaret edebilecek kadar çocuk olduğunu kanıtlamış oldun. teşekkürler ving, adammışsın.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...