Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

ve levent bir güzel şeyin daha içine sıçmıştı

Cons

Öne çıkan mesajlar

Esh said:

Evet yanit bekliyorum hala, kahve icicez, fazlasi yok. Icecegine hap atmicam, oturalim konusalim. Merak ediyorum benimle ne alip veremedigin var, karsimda kelimelere dokmeni istiyorum.

Abi bu sert bir söylem ama. Ciddiyim. Bakalım benle ne alıp vermediğin var falan. Sert. Geyik yapmıyorum. İşin sonu mekana çağırdım tirsti gelmediye dogru gidiyor gibi.
Sosyal ağlarda paylaş

çok geç kalmışım şimdi gördüm eski topiği falan ama

forumdaki adamla normaldeki insan arasında fark olduğunu kavrayın artık. sadece 'ŞÜKRÜ' aynı adam. onun dışında herkes farklı işte

sequo'ya forumdan uyuz olursun nefret edersin bilmemne. bende dışarda görmedim etmedim forumda da uyuz oluyorum. ama o para topiklerinde bilmemnerde onursuz gurursuz ibneler sürüsü olarak sekuoya yapışanlardan daha fazla nefret ediyorum mesela. çünkü biri bariz persona, diğeri persona bile değil düz yavşaklık.

esh şu forumun en düzgün adamı falan sanırım. yarrak yarrak adamların gelip laf etmesini 'yaver' falan demesini anlayamadım gerçekten.

paticiğin bir kez daha yüzde 99'unun gerizekalı andaval it sürüsü olduğunu gösteren topik olmuş ama güzel olmuş.

KARABUZ da ilk kez forumda yaptığından yazdığından 2 kredi aldı birilerinden yıllardır siklenmeyen bir adamın ortak hedefe abanıp bide saçma sapan sağa sola saldırarak kendini eğlendirmesine ortak olmuşsunuz eshin hakkını yiyerek.

hepinizin amınakoyim.
Sosyal ağlarda paylaş

Şimdi bu banlanamayanlardan değil mi?

Nasıl bir zekaysa hem forumdaki karakterlerle gerçek hayatı karıştırmayın edebiyati yapıp aynı zamanda da burada yazılanlarla insanları yargilayan zihniyet bir de bukadar ağır bir küfür ettikten sonra hâlâ süresiz banlanmiyorsa ben yarin 11 yıllık hesabımı siliyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...