Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Kutlamaları'na katılacak mısınız?

KuddusiMavra

Öne çıkan mesajlar

Kafa olarak şu forumda birbirlerine en uzak iki kişi olan Sam ve Aluriel'in söz konusu ben olduğumda fikirsel birlikteliği enteresan.

Üstelik okuduklarını da aynı art niyetle anlayabiliyorlar. Bu duble enteresan.

Rahat olun gençler.
Ne sizin "abi,amca,dede" demenize ihtiyacım var, ne de sizin gibi insanlardan göreceğim saygıya.

now let's work...
Sosyal ağlarda paylaş

KuddusiMavra said:

Kafa olarak şu forumda birbirlerine en uzak iki kişi olan Sam ve Aluriel'in söz konusu ben olduğumda fikirsel birlikteliği enteresan.

Üstelik okuduklarını da aynı art niyetle anlayabiliyorlar. Bu duble enteresan.

Rahat olun gençler.
Ne sizin "abi,amca,dede" demenize ihtiyacım var, ne de sizin gibi insanlardan göreceğim saygıya.

now let's work...

yaş muhabbetini ilk geldiğinde de yapmaya çalışmıştın sen. çıkarttırma eski postları şimdi.

internette tanımadığın bi adamdan saygı ummak inanılmaz saçma. hele ki yaş olarak büyük olman gibi üfürük bi sebeple bunu yapmak daha da saçma.

kafa olarak sam ile tam zıt fikirli olmamız senin saçmalıklarına aynı tepkiyi vermemize neden engel olsun. insanlar karşıt fikirli de olsalar oturup tartışabilmeleri veya farklı konularda ortak bi noktada buluşabilmeleri niye rahatsız ediyor ki seni?
Sosyal ağlarda paylaş

yok, o zaman da sen dahil forumun çok bilmişleri ukalalık yapmıştınız, söylediklerimi vücudunuzun üzerine oturduğunuz kısmı ile anlamıştınız. ben de tabi bu tür bir forum ortamının yabancısıydım. kolay gaza geliyordum. trollerinizden bir bok anlamadığım için istem dışı çok şey söylemiştim. konu başlığı icabı tecrübelerimden hareketle paylaştığım bazı şeyleri ve hatta yeri geldiğinde şuradaki yaşça benden çok genç pek çok kişiye tavsiye olsun diye yazdığım şeyleri kompleks haline getirdiniz. aynen senin gibi düşünüyorum, internet ortamında tanımadığı bir adamın yazdıklarından dolayı neden komplekse girer ki aklı başında insan?

yoksa normal olarak saygının istekle,parayla,zorlamayla olmayacağını bilecek yaştayım...
aha! yine yaş dedim! tüh!

edit: samla ilgili yazdıklarını es geçmeyeyim.
zıt fikirli insanların birlikte hareket etmelerinden daha çok hoşuma giden bir şey yoktur. hele o zıt fikirli kişilerin ortak bir noktada buluşmaları ve hele o ORTAK NOKTA BEN OLUYORSAM acaip hoşuma gider. Devam. B)-
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
Cumhuriyet Bayramı özel isim fakat kutlamaları kısmı cidden değil. İdeolojik olarak özel görebilirsiniz ama bu dil kurallarını alakadar etmez yani.

Haftada 36 saat ders ve hazırlanılan sınavlar arasında bir gun bulmuşum uyurum yani. Her sabah 6:30'da kalkıyorum zaten normalde. Gerçi böyle yoğun olmasam da uyurdum.

Bu arada sırf aykırılık olsun diye söylemeden duramadım, cumhuriyetin tehlikede olduğu yok, laik demokrasi ve cumhuriyet farklı şeyler =)
Sosyal ağlarda paylaş

bursa nilüfer de yaklaşık 6bin kişi siyah tişörtlerle durarak ataturk portresi oluşturup fotoğraflanacak.

sonra akşam 19.00'da geleneksel (bursanın en kalabalık yürüşüyü) cumhuriyet yürüyüşü olacak.

bu etkinliklere katılmak isteyen varsa bana öm atsın. görevliyim hepsinde yardımcı olurum.
Sosyal ağlarda paylaş

kutlamalara katılacak olan arkadaşlara şimdiden iyi bayramlar diyorum.
görevli arkadaşlara da kolay gelsin.

Anlam bütünlüğü oluşturması açısından kullanıldığından Cumhuriyet Bayramı Kutlamaları'nın özel isim olduğu konusunda ısrarcıyım. Bu durumlarda sabit-genel bir kural olmadığını da düşünüyorum.Çünkü tüm kutlamaların hepsi bir arada kastediliyor. Bu nedenle özel isim olması gerekir zaten. Edebiyatım fena da değildir ama herhangi bir kural değişikliği falan olduysa ya da yanlış isem bilgilendirin lütfen.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...