Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Ağlayan bebeklerin ağzını neden kapatmazlar?

Nigger_of_the_sand

Öne çıkan mesajlar

Yabanci bir aile yapicagi uzun bir ucak yolculugu oncesi herkese yaninda bir ozur notuyla seker dagitmis, onlarada ucaga binmesin, isinlansin pis fakirler mi diceksiniz

Toplu tasima kullaniyorsaniz, bu tarz seyler basiniza gelebilir. Kulaklik alin, sonra aglarsiniz bu ayi gibi.
Sosyal ağlarda paylaş

Laorx said:

Yabanci bir aile yapicagi uzun bir ucak yolculugu oncesi herkese yaninda bir ozur notuyla seker dagitmis, onlarada ucaga binmesin, isinlansin pis fakirler mi diceksiniz

Toplu tasima kullaniyorsaniz, bu tarz seyler basiniza gelebilir. Kulaklik alin, sonra aglarsiniz bu ayi gibi.

Uçaktan daha hızlı bir ulaşım metodu yok, küçük çocuğun varsa daha çabuk gidebilme imkanın varken 10 saatlik otobüs yolculuğuna çıkmasın yani insanlar. "Hem araban yok hem uçağa para vermiyon o zaman ne skime çocuk yapıyon" diye düşünüyor insan. Hem çocuğa hem etraftakilere eziyet. Beklenmedik ve mecburi bir yolculuktur belki, o kafayla onu da düşünmedim zaten çok ciddi olsam garbage'a da açmazdım başlığı.

Hikayeyi de yarım yamalak anlatma, senin bahsettiğin olayda aile etraftakilere earplug da dağıtıyodu bana earplug veren olmadı. Ayrıca ben neden kendimi soyutluyorum ki etraftan, yanımdakiyle muhabbet edecem belki normalde?
Sosyal ağlarda paylaş

Nigger_of_the_sand said:

S-H said:

araba alamayacak kadar fakirsen çekicen otobüs yolculuğunu

Bayram için İstanbul'dan Şebinkarahisar'daki halamlara gitmiyorum arkadaşlar, Berlin'den Varşova'ya gidiyorum. En başında uçakla geldim buraya.

yolculuk avrupada olunca değişen ne anlamadım ?

varşovada hava alanı mı yok,uçakla gitseydin araba bulamıyorsan ?
10 saat çekmezdin o gürültüyü.

bi de sanki forumda yurtdışına çıkan yokmuş gibi elitist tavırlara girmişsin bence bebekken otobüs yolculuğunda ağlıyosun diye senin ağzını kapatmışlar,oksijensiz kalmışsın.
Sosyal ağlarda paylaş

Nigger_of_the_sand said:

Burunlarından nefes alamayacak kadar geri zekalı mı bu yaratıklar? Ağlama da ağlama olsa, ıkına ıkına çığlık atıyo resmen.
Araba alamayacak kadar fakirsen çocuk da yapma arkadaş, 10 saatlik otobüs yolculuğuna bebekle mi çıkılır kodumun pintileri

cocugun olunca anlarsın

belli ki 20 li yaşlardasın daha
Sosyal ağlarda paylaş

Nigger_of_the_sand said:

Burunlarından nefes alamayacak kadar geri zekalı mı bu yaratıklar? Ağlama da ağlama olsa, ıkına ıkına çığlık atıyo resmen.
Araba alamayacak kadar fakirsen çocuk da yapma arkadaş, 10 saatlik otobüs yolculuğuna bebekle mi çıkılır kodumun pintileri

Hem fakir hem sigir. Alin bunu disari.
Sosyal ağlarda paylaş

senko said:

ağlayan çocuktan insan rahatsız olur abi
biri yanındakine fısıltıyla bu rahatsızlığı belirtip
sen de onun götünü kesiceksen
işin var senin.

son 13 senedir ağlayan bebeklerle düzenli yolculuk yapıyorum bir gün kalkıp rahatsızlık hissetmedim.

Ağlayan bebeleri geç almancılarla yolculuk yapıyorum. Gene de ağzımı açmıyorum
Sosyal ağlarda paylaş

Hayatında bir kere stuttgarttan uçağa bin türkiye'ye uç. Ağlayan bebeklerle yolculuk etmek için dua etmeye başlarsın.

Bunlara rağmen insanlara saygı duyuyorum. Kalkıp suratlarına mal mal bakıp yorum yapmıyorum. Aynısını başkalarından beklemek çok olmasa gerek.
Sosyal ağlarda paylaş

S-H said:

Nigger_of_the_sand said:

S-H said:

araba alamayacak kadar fakirsen çekicen otobüs yolculuğunu

Bayram için İstanbul'dan Şebinkarahisar'daki halamlara gitmiyorum arkadaşlar, Berlin'den Varşova'ya gidiyorum. En başında uçakla geldim buraya.

yolculuk avrupada olunca değişen ne anlamadım ?

varşovada hava alanı mı yok,uçakla gitseydin araba bulamıyorsan ?
10 saat çekmezdin o gürültüyü.

bi de sanki forumda yurtdışına çıkan yokmuş gibi elitist tavırlara girmişsin bence bebekken otobüs yolculuğunda ağlıyosun diye senin ağzını kapatmışlar,oksijensiz kalmışsın.

Şu başlığa attığım bütün mesajları ve hangi mesajlara cevap olarak attığımı düzgüncene bi oku ondan sonra yorum yap.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...