Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Heroes of the Storm [/join paticik]

ahmedinejad

Öne çıkan mesajlar

simdi replay detaylarina baktim GoTi gosterdigi icin, leoric 34 regen globe farmlamis oyun boyunca. lvl 22 de 20:30 da olmus, pisligini yapmis ve 21:05 yeniden olmus. hani o levelda structere icin eden tanky karakteri sadece 20-25 saniye res timerla oynayip istedigi yerde cikabilmesi kufur gibi direk :P murky aksine counterplayi yok aahahah
Sosyal ağlarda paylaş

bu tıynetini soktumun oyununda hero league takımında boş yer olan falan var mı ya?

build videosu çekeceğim kanala millet istiyor diye 3 gündür haricimde bir tane beyni olan adama denk gelmedim takımlarda. rank'ım 30'a kadar geriledi, qm açayım diyorum en son yine sinirlendim direkt alt-f4 çektim. Abathur-Malfurion-Rehgar-Falstad-Jaina çıktı takım... Karşıda 4 warrior-abathur falan vardı.

Şu videoları çekip bir daha 2 ay falan girmem sanırım, zorla oynuyourm 2 gündür resmen sokarım artık yeter. tek başına girilmeyecek boktan bir oyun haline gelmiş iyice
Sosyal ağlarda paylaş

:D klasik moba sendromları (solo que için) ögrenirken hiç birşeyi dert etmediğinizden dert etmiyorsunuz loose streakleri ve öğrenme eğrisinde çok zevk alıyorsunuz.

Heroların çoğunu baya bir ögrenince (ama masterlaşmamış) ve iyi oynamaya başlıyınca milletin her yaptığı hata göze batıyor. Hele birde half afk lar takımla alakasız trololo gidenler 3 oyunda 1 denk gelince iyice ragequit.

Biraz ara ver rage yapıyorsan 2 hafta sonra 1-2 heroyla yeniden oyuna dön baya bir kendine gelirsin ve zevk alırsın.
Sosyal ağlarda paylaş

ben rank 8'im 1700 falan maç atmısım abi.adam rank 35 160 maç yapmıs ve aynı takıma yerleşiyoruz.ve adam gidip en gereksiz yerde en gereksiz hero'yu alıyor.blizzardın matchmaking sistemi tamamen tırt.O adamın sucu yok onunla beni aynı takıma yerleştiren sistemin fail'i
Sosyal ağlarda paylaş

çok haklısın sabah çok güzel bir takım oluşturuldu jaina var kael var nazeboo tank ve malfurion var .3 kişi öldük durdu bişeyler yazdı stop feeding falan.elemanlarda start healing yazdı diye oyun boyunca gram heal atmadı kimseye.trip atıyor birde alınacak maç gitti öyle şimdi böyle bir oyunculardan nasıl kurtulacaz wow'da ki gibi vote of kick gibi bişey gelmesi gerek.
Sosyal ağlarda paylaş

Oyunun ilk dakikaları rambo gibi savaşıp heal nerde diye malfuriona çemkirmek de yanlış. O hero hot yapıyor direct değil. Bazen hatta where is your heal lolo 15 k heal diye laf çakmaya çalışıyorlar dk 9-10 da. Halbuki en az 4-5 kere hs çekiyor mana yetişmiyor diye. Özellikle bfield of eternity tam öyle harita. Yani biraz da takımdaki diğer heroyu da tevazur edip ona göre flame yapmalı. Yoksa anlamsız, sen şusun sen busun kavgası sıkıcı.
Sosyal ağlarda paylaş

ben hiç kimse ile dialog kurmuyorum artık.kursan da bişey değişmiyor ama o malfurion yaptıgını haklı cıkarmaz cidden o 3 kişiden birini kurtarabilirdi orda ama heal atmak yerine bişeyler yazması ve sonra da trip yapıp hiç atmamasını oyunu baltalamak başka bişey değil.
Benimde cok kötü oynadıgım maçlar oluyor dün nova oynuyorum 2 kişiyi öldürebilecek iken kacırdım adamları.elemanın biri yazdı what is problem falan flame atmaya basladılar üzgünüm kacırdım dedim .
üzgünüm falan diyince sen yaparsın falan demeye basladılar oyun döndü ondan sonra.
flama attıyorlar diye trip atıp oyunu bırakmak ne sana bi fayda getiriyor ne de diger elemanlara daha fazla puan kaybetmelerini saglıyor
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...