Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Heroes of the Storm [/join paticik]

ahmedinejad

Öne çıkan mesajlar

Suark said:

ehhehe ilk defa abatur oynadım bende dun :D.

Cok bagımlıymıs ya takıma, yanı bı yandna guzel tabı hero klonlamak falan super ( HELE THRALLsa her LOKTAR OGAR )

ama ıyıkı almamısım.Çok tarzım degılmıs.
Ya bide kime simbiyot atsam kaçmaya baslıyor herıfler acaba debuff mı sanıo bazıları anlamadım kı

locustu kapatmanın bı yolu var mı? yerımı cok bellı edıo.

Dün bide sylvanas abatur reghar lili nova bi takım olduk. Çok saçma bi takım oldu ama az kalsın kazanıoduk sdsfsd Karşı tarafta 2 tank 3 dps falan vardı yanı

Locustu kapadıktan sonra zaten yerinin belli olmamasının anlamı kalmıyor ki napıcan ? Sadece creep koymak icinse unlimited range i alip base de kalirsin.

Abathurun nerf patchinden sonra takımda iyi olmasının en büyük yolu locustlar oldu zaten, patlayan 3 lü çıkardıgın talentlari alip sürekli awarness ile iynayip calılarda ilerlemezsen kayda değer bir lane push yapamıyorsun ki mantıklı da oldu eskiden durduğun yerden thlikeye girmeden iynadığım face roll heroydu 8 ay önce falan stab cok iyi vuruyordu tek heroya baglanip birlikte 2 hero hatta daha guclu gibi dmg yapiyordun.

Abathurla ölenler noob değil mantığı kavramış ama tecrübe gerektiren oyunculardır aslında sadece nooblar sürekli safe zone da kalır ve lane i pushlayamaz.

Abathur göründüğünden çok cök zor bir hero yani etkili olunması bekleniyirsa.
Sosyal ağlarda paylaş

ben dırek berıde duruyorum da unlimited range olayını almak ıstemıodum ondan.

dırek support oynadım 2-3 mac boyunca, hop ondayım hop buna shıeld atayım aha adam kacıo AOE slow atayım ( o cok cılgın zaten )
hop bu kıtelıyo bende ok atim fiti fiti.

sonra combatın ortasında thrallu cogaltıp ortamlara akayım.

cıdden o ulti op yahu

aba tabi çok bagımlı karakter, sevmedim ben abaturu ııkı almamısım.
Sosyal ağlarda paylaş

Locust buildde de gene onları yapıyorsun suarkcım ama işte sürekli mini mape dikkat kesilmen ya da mantıklı yerlere yerleşmen gerekiyor ki locustlarını salarken yakalnmayasın ama bu büyük dikkat ve yorucu oyunlar demek oluyor gerçi alışılınıyor.

Nasıl ki bir supportun dps talentlarıyla kuşanıp dps role da oynaması tam efektif olmuyorsa (tek supportsa) aba da da sadece stab slow shield atarak o talentlara yönelerek effektif support olunmuyor ama tabi hepsi denenmeli.

O ulti şuan kötü bu arada eskiden dönüştüğün heronun ultiside kullanılıyordu iyidi.
Sosyal ağlarda paylaş

Mortis said:

evet başladım raynor la oynuorum. 1 training 1 quick match yaptım

sanırım ne yapmam gerektiği konusunda bir fikrim var. ben en hızlı gold ve xp nasıl kasarım? sürekli quick match mi atayım bir de sürekli 1 heroya odaklanıp onu mu levelliyorsunuz yoksa böle değiştire değiştire mi oynuosunuz hep

Eger oynamaya niyetin varsa sakin raynora para verme, starter pack al direk, packteki malfurion oyundaki en iyi 3 healerdan biri, muradin en iyi tanklardan biri ve patch sonrasi raynorda baya iyi olucak ve guzel yani raynorla oynamak skillz istemiyor, sc2 de oynadin sen hani stutter step ile autoshot kasican, arada w ye basican, biri dibine geldimi q veya rakibin arkasina geciptakiminin icine q la tamam. Banshee al uyuz oldugun birine at ve butun harita base e kacmasini izle arkadaslari malsa falan filan

Baslangic ver para kasmak icin yeterli su 3 hero, free leri oyna ve lvl5 yap her hafta, level odulu be starter packden gelen stim iki hafta ediyor tlam, hizli hizli gold yaparsin ole
Sosyal ağlarda paylaş

Edriel said:

Locust buildde de gene onları yapıyorsun suarkcım ama işte sürekli mini mape dikkat kesilmen ya da mantıklı yerlere yerleşmen gerekiyor ki locustlarını salarken yakalnmayasın ama bu büyük dikkat ve yorucu oyunlar demek oluyor gerçi alışılınıyor.

Nasıl ki bir supportun dps talentlarıyla kuşanıp dps role da oynaması tam efektif olmuyorsa (tek supportsa) aba da da sadece stab slow shield atarak o talentlara yönelerek effektif support olunmuyor ama tabi hepsi denenmeli.

O ulti şuan kötü bu arada eskiden dönüştüğün heronun ultiside kullanılıyordu iyidi.

Locust u efektif kullanmayan aba zaten takımı xp olarak geri düşürüyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Edriel said:

Locust yetebilen icin baya iyide viking seviyesinde oynamak gerekiyor, soak icin sahane build. Gecen bi lcust abby ile full push gitmis azmo geldi deliriyordum, takimda kili malf vardi ve leoric ilevmalf soak sallamayip tf pesine kostu hep. Harita bb idi ve mac boyunca ust 2 lanei yorgunluktan geberene kadar tek basima tutmak zorunda kaldim, 350k siege damage yapmisim ama tf lere gidemedim filan

Ultimate evolution cok iyide hani takimdaki herolara bakiyor. Bir jaina kopyaladimmi o tf gg direk :P
Sosyal ağlarda paylaş

Flameoffear said:

S-H said:

Malibu said:

win bonus sadece 50k farkediyor xp de. Gold reward da ise 10gold.

gold sabit fakat xp oyun süresine göre değişiyor diye biliyorum.

Oyunu kazanmanın verdiği bonus 50k. Süreden bağımsız. 300k alıosan oyun içi xp kazanınca 350 alıosun işte. Onu demiş.

aa ona dikkat etmedim olabilir öyleyse.
Sosyal ağlarda paylaş

Erken vakitlerde kesin oynamamak lazım, tamamen şans takıma kim gelicek. Herhalde iş filan yaşı daha büyük oyuncular oynayamıyorlar. Veletlerle uğraşmak zorunda kalıyorsun. Demin Garden of Terror haritasında başladı maç hemen bizden birisi düştü. Hah gg dedim içimden. Fakat öbür takım O KADAR KÖTÜ oynadı ki bizim takımda bir bot olmasına rağmen kazandık ezerek. Maç bitince baktım, karşı takımda 3 kişi 100+ oyun oynamış daha en basit olaylardan haberleri yok. Tam maç bitecek düşen tip geldi bedava win..
Sosyal ağlarda paylaş

abathur'a en skill based diyenler vardı of of. default olarak minimapi izlemeyen, awarenessı, oyun okuması eksik oyuncular için öyle gözükebilir tabii. sadece clone skill istiyor o da başka hero oynattığı için :P

3-4 activated talent ile uther veya ne bileyim ekmek çıkarak kadar vikings oynanmasını tavsiye ederim.

eğlenceli de bulmadım. symbiote'dan CD kalkması lazım borefest olmaması için. o zaman belki buttonmash'den kurtulur.

pve kısmına girmiyorum çünkü önümüzdeki yamada azmodan.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...