Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Heroes of the Storm [/join paticik]

ahmedinejad

Öne çıkan mesajlar

şu follow throughun öğrenilmesinin ardından üstüne free weekden sonra gelen zeratulların hepsinin gtüne koyıyım ya

10 oyundur falan paso zeratul geliyor, istisnasız hepsinde rehgarla malfurionla full regrowth talentleriyle adamlardan fazla hero damagela bitiriyorum

bugün phoneix+laser areasını voidleyen birine direk türkçe sövdüm nasolsa anlamıyor giren çıkan yok diye, arkasından türkçe nickli biri ERMERGERD TURKISH PEOPLE ALWAYS WORST TURKISH PEOPLE SUCK DICK falan yaptı

atma kazım din kardeşiyiz demeye bile tenezzül etmeden reportladım rusa rus dediği için 24 saat banlayan blizzardın yetoluğundan emin olarak
Sosyal ağlarda paylaş

Edriel said:

Sen gazlowe ile melee hero vs hero yapmayı bıraktın mı bu arada xD

Gerçi viktorya nın abathur slap videosundan sonra olanak verdim melee gazlowe a :p

ben gayette melee de ranged da dövüyorum gazlowela. ha bazen sikko bir an oluyor olmayacağı tutuyor o ayrı. geçenki oyunda o an yapacak hiçbişeyim yoktu kararsızlıktan öyle oldu :D
fail momentları databasede saklıyıp suratımıza geçirmece yapıyorsak hepinizi üzeceğim dsfkhadsfh
Sosyal ağlarda paylaş

sanssizsansli said:

Edriel said:

Sen gazlowe ile melee hero vs hero yapmayı bıraktın mı bu arada xD

Gerçi viktorya nın abathur slap videosundan sonra olanak verdim melee gazlowe a :p

ben gayette melee de ranged da dövüyorum gazlowela. ha bazen sikko bir an oluyor olmayacağı tutuyor o ayrı. geçenki oyunda o an yapacak hiçbişeyim yoktu kararsızlıktan öyle oldu :D
fail momentları databasede saklıyıp suratımıza geçirmece yapıyorsak hepinizi üzeceğim dsfkhadsfh

Bu aralar alkollü oynamadığımndan faillerim baya azaldı ama presummer oyunlardan hatırlamıycak kadar alkollü oyunlardan üzebilirsin inanırım :D
Sosyal ağlarda paylaş

abi ta alpha başlangıcında, betaya geçişte, hero lig releasede, normal releasede oyunun her phaseinde

KOMÜNİTİ İS GETTİNG WORSE GUISE ;((((

diyip duruyorlardı da ben bunu ciddi ciddi şu diablo patchi zamanı hissettim launcherda dota wikisinde her tarafta reklamlar başladıktan sonra falan

hero lig şu amksporgazetesi

http://i.imgur.com/5yOq5dN.jpg
Sosyal ağlarda paylaş

Evet ve onun nedeni noob ve newbie lar değil ama. Skillsiz kibirli flamerlar malesef -.- chati cok az kullanin ya hatta QM larda kapatın ve kendinize dert etmeyin oyunları. Bazen gercekten 10dk objective lerde sıçan takımınız late gamede win e götürebiliyor. Chati ignore etmek en iyi cözüm
Sosyal ağlarda paylaş

biz dun 3 kisi girdik, karsi takim full roam modda spider queende ama bizim zagara ile laynor bot laneden israrla ckmiyordu butun haykirislarimiza ragmen, ilk yariyi geride ve 3v5 seklinde goturduk ama kazandik oyunu. pes etmemek lazim, zagara ulti olarak nydus alip siege campin onune attiginda bile pes etmedik hani. flamelerliga gerek yok :P en aptalalri bile tasiyabiliyorsun bazen

http://www.youtube.com/watch?v=V7DxWFhQ4uM
Sosyal ağlarda paylaş

Aynen ben de 2 gündür Euro 2008'deki Türkiye gibi kazanıyorum maçları asdf.

Bi tanesinde karşı takım sonuncusu hariç bütün bone golemleri daha güçlü çıkarmasına ve 41'e 26 önde olmalarına rağmen aldık. Bugün de bizim core hp kaybettiğinde karşı takımın bütün kapı ve kuleleri ayakta olmasına rağmen bir anda alıverdik.
Sosyal ağlarda paylaş

ya ne kadar iyi oynasada bi notkada atiyorlar oyunu, aynisi onde giden takim icinde gecerli, anlamsiz boss veya merc campler yuzunden cikan teamfightlarda cok oyun kaybettigim oldu. hani kotu bi sekilde dalan takiminla gitsen bir dert, gitmesen bir dert. bazen kotu planlara uymaya mahkum kaliyorsun diger 4 kisi yuzunden
Sosyal ağlarda paylaş

Skeleton king ama en ufak skeleton summonlamıyor, 2 ultide çok kötü ayrıca -.-

İlk ultu aoe root (3sn civarı) yapan spiritual bir pillar summon gibi birşey olabilirdi bu hem g.t kadar alana atılıyor hem allyıda blockluyor.

2. Ulti aoe life drain (hero başına % 10) ve skeleton army summon olabilirdi.

Traitte gene skeleton summon üzerine kurulabilirdi. Çok sağlam pptansiyeli olan heroyu zayıf mekaniklerle tasarlamışlar. Q slow+hard hit (yıllardır tasarlanan melee dmgli hamstring) W life drain E de fail bir mobility.
Sosyal ağlarda paylaş

Ya deminki oyunun sonunda tam core düştüğünde oyun takıldı bilgisayara restart atmak zorunda kaldım. Oyuna tekrar girebildiğimde bitmişti haliyle. Match historyde son oyunum gözüküyo ama supposrt hero olarak 3. oyunum olmasına rağmen quest 2/3'te takılı kalmış, tamamlanmamış. Beni quiter mı saydı şimdi sistem???
Sosyal ağlarda paylaş

hots accountumuz EU olduğundan, diablo expansionu için yaptığımız "USden giftle daha ucuza gelsin" olmayacak bu sefer galiba, 60 eurodan 175 liraya gelicek deluxe edition, röh

wow pet
hearthstone için cardback
diablo için pet ve transmog
hots için mount ve hero şeklinde paket iyiymiş ama hepsini oynayan için

yılbaşında thanksgivingde falan hep %50 indirimleri dayıyorlar zaten en kötü o zaman alınmaya değer sanırım :p
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...