Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Duel

katliamci

Öne çıkan mesajlar

dworgian et yemeye devam et abi. protein oranı için kullanılcak bir şey değil o diğer bitkisel yararları için de sebze suyu sık geç haftada 1-2 kere. Sebze suları da çok abartıldığı zaman probleme sebep oluyor onu da bilelim.

vegan olmak etik sebeplerle ise saygı duymak gerekir. Ruhani bir amaç taşıyorsa ki gerçek veganlık öyle (bu amerikanın yaydığı ideolojik veganlıktan bahsetmiyorum) saygı duyulması gereken bir şey.

Bir de bu agresif tavırları hiç hoş değil et yiyenlere karşı. Kendi felsefelerine ters. Biz et yediğimiz halde o kadar agresif değiliz. B12 alamadıkları için olabilir o agresiflikleri hahah

Ama et yiyen bir insana göre hiç bir üstünlükleri yok genel sağlık anlamında da. Ben derisi parlayan sağlıklı vegan görmedim hiç bugüne kadar.
Sosyal ağlarda paylaş

Olm inekleri kesmezsek kim yiycek onları doğal hayatta zapt edemeyiz ya. İnsanda olsak vahşiyiz ve vahşiliğe ayak uydurmamız lazım nasıl aslanın doğasında veganlık yoksa insanda da olamaz.

Doğaya ayak uydurmak zorundayız denizde yuzerken buyuk beyaz adam görünce ah cnm benim şunu yemeyim diyor mu?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...