Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

HTC ONE Max (T6)

ShadowFax

Öne çıkan mesajlar

http://cdn3.tnwcdn.com/wp-content/blogs.dir/1/files/2013/10/HTC-One-max-Glacial-Silver-3V.jpg

http://www.htc.com/tr/smartphones/htc-one-max/

Hands-on;

http://www.youtube.com/watch?v=7GVz8owzbwY

Çoğu hw'si One ile aynı. + olarak Fingerprint, daha büyük pil geliyor.

Yazılım olarak da Android 4.3 + sense 5.5.
Sosyal ağlarda paylaş

600 ile 800 arasındaki fark o kadar önemli değil. Note 3, lg g2 falan hepsinin software'i çöp.

marketteki launcherlardan hallice launcherlari var şu saydıklarımın. Donanim desen, lg g2 ile z1'i bilemeyeceğim ama note 3'ün note 2'den farkı yoktur.

HTC one ve max her konuda iyi abi. Belki bi kamerasi üzer kullanıcıyı o kadar.
Sosyal ağlarda paylaş

abi kusura bakma da su yazdigin cumlelerin bir tanesinin bile dogruluk payi yok.

Snapdragon 800 ile 600 arasinda bayagi performans farki var.
launcher begenmeyenler icin zaten saf android arayuzu ve cuatom romlar var
donanim olarak saydigim telefonlar en ust seviyede su an icin
note 3 ile note 2 arasinda da daglar kadar fark var yani hangi birini sayalim simdi

htc one da snapdragon 600 iyiydi evet ama 5.9 inch icin ayni donanim 4.7"teki kadar performansli olmaz. ayrica 10.3 mm nedir yahu incelecegine daha da kalinlastirmislar note 3 8.3mm incelige sahip. bana gore bu tabletimsi telefonun hic bir albenisi yok
Sosyal ağlarda paylaş

yloibx said:

abi kusura bakma da su yazdigin cumlelerin bir tanesinin bile dogruluk payi yok.

Snapdragon 800 ile 600 arasinda bayagi performans farki var.
launcher begenmeyenler icin zaten saf android arayuzu ve cuatom romlar var
donanim olarak saydigim telefonlar en ust seviyede su an icin
note 3 ile note 2 arasinda da daglar kadar fark var yani hangi birini sayalim simdi

htc one da snapdragon 600 iyiydi evet ama 5.9 inch icin ayni donanim 4.7"teki kadar performansli olmaz. ayrica 10.3 mm nedir yahu incelecegine daha da kalinlastirmislar note 3 8.3mm incelige sahip. bana gore bu tabletimsi telefonun hic bir albenisi yok

yok abi niye kusura bakayım. tamam 600 ile 800 arasında tabi fark vardır. Ben önemsemiyorum. halihazırdaki ihtiyaçlarımız için 600 yetiyor. 800 olmasına gerek yok.

o kadar para verdikten sonra stock software'i kenara atıp marketten niye launcher indireyim ki? para veriyosam software'e de veriyorum. Sense hepsinden kat kat daha iyi.

One ile Max ayni çözünürlük değil mi? o zaman aynı performansi alacağız.
Sosyal ağlarda paylaş

Ben farkli acilardan baktigim icin kendime gore yorumluyorum o yuzden yazdiklarina katilmadim yoksa siradan bir kullanim icin snapdragon 800 ve 600 arasinda tabii ki fark yoktur.

software konusunda da ayni sekilde haklisin ama ben oyle dusunmuyorum bu konuda, telefon alacagim zaman hemen root ve custom rom yukledigim icin ilgilenmiyorum bile arayuzu nasilmis diye ama htc one alsam eminim rom yuklemezdim sense 5 arayuzu hakikaten cok iyi

bu arada pil ve ekran boyutu disinda donanimi da upgrade etselermis, ekran kalin olmasaymis o zaman cok iyi olurdu.

Ekran boyutuna gelince benim bildigim ekran buyudukce daha cok pil ve guc istiyor. her pikseldeki islem sayisi arttigi icin performans azaliyor. bir pc dergisinde okumustum ama yanlis anlamis da olabilirim arastirip guncellerim tekrar.
Sosyal ağlarda paylaş

Custom ROM olayından soğudum. Ota desteği yok. Her zaman buglı. AOSP'lar hiçbir zaman superstable olmuyor. Her yeni release'de tekrar fresh flash vs. Telefona kurulamıyorsun ki?

Note 3'te de bu problemler olacak, LG g2'de de.. (ha yeni nexus 5 lg g2 ile aynı diye belki daha stable sürümler çıkar)

Dediğin gibi, beklentilerimiz farklı sanırım.

Çözünürlük aynı. Aynı performansı verir. Pilden fazla yer, zaten onun için de daha büyük pil var.
Sosyal ağlarda paylaş

Simdi baktim da buyuk ekran gpu nun daha fazla yorulmasina sebep oluyormus. Ancak Adreno 320 7" tabletlerde bile cok rahat calisabildigine gore performansta bir sikinti olmaz.

Custom rom olayi ise ugrastirici olabiliyor ama benim icin zevkli romlarla ugrasmak ya da onun yerine cok guzel launcherlar var onlar da kullanilabilir. mod yuklemek ve modifiye etmek de benim icin androidde baska bir zevk oldugundan ben cok onemsemiyorum kucuk sikintilari ya da buglari. Sense arayuzu androiddeki en iyi arayuzdur belki ondan sonra da bana gore timescape arayuzu en iyisi baska da adam gibi arayuz kullanan marka yok zaten
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...