Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Dürüm + Ayran

Somon

Öne çıkan mesajlar

Liebe said:

abi akşam saat 9a çeyrek kala meyhaneden kalkıp raide geliyodum arkadaşlarım çıldırıyordu sinirden, bir akşam raid sırasnda evi basıp laptopın adaptörünü çalıp kaçtı biri zorla dışarı çıkardılar. öyleydi pvm wow benim için =)

hacı bildiğin arkadaşlığı keserdim arkadaşın olsam. ayıptır lan : (
Sosyal ağlarda paylaş

Laraken said:

Liebe said:

abi akşam saat 9a çeyrek kala meyhaneden kalkıp raide geliyodum arkadaşlarım çıldırıyordu sinirden, bir akşam raid sırasnda evi basıp laptopın adaptörünü çalıp kaçtı biri zorla dışarı çıkardılar. öyleydi pvm wow benim için =)

hacı bildiğin arkadaşlığı keserdim arkadaşın olsam. ayıptır lan : (

kötü yıllardı abi hakikaten :D 7 mart doğum günüm benim, 6 mart gecesi gece 3 e kadar alkol eşliğinde raid falan yapıp sabah kız arkadaşımın taksimde bana hazırladığı sürpriz doğum günü partisine gitmemiş adamım. ben sadece onunla buluşucağımı sanıyordum o yüzden sallamıştım aslında, kızın orada benimle tanışmak isteyen 8-10 arkadaşıyla birlikte bir kafede pasta eşliğinde beni beklediklerini bilsem giderdim galiba auehuehau

allah belamı versin lan üzülüyorum kız için hala aklıma geldikçe. arada karşılaşınca niye anama söver gibi baktığını anlayabiliyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

açık ara sphere uo ya pvp dediğin.

diken üstünde, bütün duyular açık, adrenalin tavan yapmış pvpyi başka hiç bi oyun sağlayamadı bana ya.

lan vanq katana kaybedeceğin boru mu?

bi de loot sırasında heyecandan adamın ceseti açıp ilk reg torbasını çeken vardı ya. he kraken kestik çünkü içinde magical vardır dsfds : D
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...