Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Çılgın Araplar

Bullbird

Öne çıkan mesajlar

DarKRideR said:

bunların böyle drift yaparken öldükleri, parçalandıkları video vardı. Hayatım boyunca en çok güldüğüm arap videosu olabilir. Umarım başta aynı kafadaki hepsi, ardından da bu ülkede aynı kafayı taşıyan adamlar birer birer benzer şekilde yok olurlar.

of sumu, fenaymis yav

Sosyal ağlarda paylaş

Korax said:

DarKRideR said:

bunların böyle drift yaparken öldükleri, parçalandıkları video vardı. Hayatım boyunca en çok güldüğüm arap videosu olabilir. Umarım başta aynı kafadaki hepsi, ardından da bu ülkede aynı kafayı taşıyan adamlar birer birer benzer şekilde yok olurlar.

of sumu, fenaymis yav

bu tip videoların toplandığı bir tane vardı, 2 hafta falan oldu izleyeli de işte geneli buydu evet

umarım halka açık yollarda benzer şey yapanların hepsi şundan daha beter hale düşerler...

bazen sırf makas atanların önüne piçlik olsun diye kırıyorum toplamaya çalışırken yoldan çıkıp gebersinler diye, bir gün gelip bana vuracaklar diye de korkuyorum gerçi ama olsun. Onların ölme ihtimali bile mutlu ediyor beni
Sosyal ağlarda paylaş

DarKRideR said:

bazen sırf makas atanların önüne piçlik olsun diye kırıyorum toplamaya çalışırken yoldan çıkıp gebersinler diye, bir gün gelip bana vuracaklar diye de korkuyorum gerçi ama olsun. Onların ölme ihtimali bile mutlu ediyor beni

Gönülden takdir ediyorum şu hareketini..

aynısnı ben de yapıyorum, sırf götleri üç buçuk atsın diye arabayı üstüne sürdüğüm çok oldu.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...