Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Atatürkçü Düşünce Derneği'ne

legali

Öne çıkan mesajlar

harbiden lan cemaat vakıflarından alsana bursu çok kolay. Dinimiz amin der alırsın. Ama din bilgine güvenmiyorsan "abilerim ablalarım anam babam benim maneviyatımı zayıf bıraktı mağdurum da mağdurum" dersen başından aşağıya dökerler paraları. 3-5 toplantıya katılırsın, tavuklu pilavları hüpletirsin, bim poşetleriyle birkaç ikramda bulunursun giderken tamamdır.
Sosyal ağlarda paylaş

KuddusiMavra said:

Tamam...
toparlıyorum.

Neysen o ol. Rol yapma.
Öyle Ulusal Kanal, Halk TV izlemiyorsan izliyormuş gibi yapma. 2 tane program sorarlar,mal gibi kalırsın ortada.

Şunlara katılıyorum. "Şov yapayım adamlara kendimi beğendireyim" ile uğraşmana gerek yok. Adamlar bursu hakettiğini düşünürlerse verirler, Atatürk rozeti takarak gittiğin için değil. O yüzden doğru bir şekilde kendinden, neler yaptığından vs bahsetmen daha iyi olur.
Sosyal ağlarda paylaş

KuddusiMavra said:

ben de bunu dedim. madem bu kadar zavallı durumdasın,ADD'ye burs alacağideceğimüşmesinegörüşmesine gıdeceğim,ne yapayım,ne önerirsiniz modundasın; yürü git cemaat vakıflarına,her türlü alırsın bursu zaten.

mallık yapma, zavallısın falan diyorsun kuddusi
mahallenin abisi misin sen şimdi nesin
laf dalaşına falan mı girmek istiyorsun anlamadım
http://inciswf.com/1298717011.swf
Sosyal ağlarda paylaş

legali said:

hamsilipilav said:

Ise girip calissana dilencegine

sen bir dahisin dostum
vakıf vakıf gezmiyorum
ders programım part time işe elvermiyo kanka

Verir niye vermesin. 5 gun bile okulun olsa verir. Tembel olup para dilenmek sana kalmis ama milletin onunde nasi daha iyi dilenebilirim diye gereksizlik yaratma
Sosyal ağlarda paylaş

legali said:

KuddusiMavra said:

ben de bunu dedim. madem bu kadar zavallı durumdasın,ADD'ye burs alacağideceğimüşmesinegörüşmesine gıdeceğim,ne yapayım,ne önerirsiniz modundasın; yürü git cemaat vakıflarına,her türlü alırsın bursu zaten.

mallık yapma, zavallısın falan diyorsun kuddusi
mahallenin abisi misin sen şimdi nesin
laf dalaşına falan mı girmek istiyorsun anlamadım
http://inciswf.com/1298717011.swf

ne oldu?zoruna mı gitti yazdıklarım?
aynen yazdıklarımın arkasındayım.
Sosyal ağlarda paylaş

ilk mesajım bu,
legali said:

burs başvurum için mülakata gitcem beyler bikaç gün sonra. doldurduğum formda izlediğim kanallar okuduğum gazeteler köşe yazarları falan vardı. ne sorarlar sizce mülakatta?

@hamsi, burs başvurusu yapmak = dilenmek argümanını silkeyim öncelikle. 2. olarak da baba parasıyla gençliği geçmiş bir yetersiz olduğunu düşünüyorum
geldim şimdi sonuç olumsuz zaten gözyaşlarınız dinebilir artık lel
Sosyal ağlarda paylaş

legali said:

ilk mesajım bu,
legali said:

burs başvurum için mülakata gitcem beyler bikaç gün sonra. doldurduğum formda izlediğim kanallar okuduğum gazeteler köşe yazarları falan vardı. ne sorarlar sizce mülakatta?

@hamsi, burs başvurusu yapmak = dilenmek argümanını silkeyim öncelikle. 2. olarak da baba parasıyla gençliği geçmiş bir yetersiz olduğunu düşünüyorum
geldim şimdi sonuç olumsuz zaten gözyaşlarınız dinebilir artık lel

Yoo okurken calisan hatta ikincisi freelance olarak 2 is yapan birisiyim kimseden para da istemem. Burs almak dilenmek degildir bursa ihtiyacn varsa zaten dernek verir sana burda milletin laf ettigi sey cakallik cukallikla para koparmaya calisman.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...