Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Atatürkçü Düşünce Derneği'ne

legali

Öne çıkan mesajlar

Bence marjinal ol.

Sir Arthur Conan Doyle köşe yazılarını okuyorum bu aralar , güzel bir derlemesini buldum.

En sevdiğim kanal national geographic travel channel.

Gazete olarak The Times okuyorum.

Bu cevapları ver , sonuçta akpli gibi terslemezler fakat chpli gibi benimsemezler , arası olursun , bi dene bakalım ne çıkıcak sonuç :D
Sosyal ağlarda paylaş

Mithat said:

Bence marjinal ol.

Sir Arthur Conan Doyle köşe yazılarını okuyorum bu aralar , güzel bir derlemesini buldum.

En sevdiğim kanal national geographic travel channel.

Gazete olarak The Times okuyorum.

Bu cevapları ver , sonuçta akpli gibi terslemezler fakat chpli gibi benimsemezler , arası olursun , bi dene bakalım ne çıkıcak sonuç :D

Ben denedim bu tip şeyleri hep reddediyorlar :)

Sözcü/Ulusal kanal fıstık yaz. Cumhuriyet Aydınlık Halk TV felan kabul edilir cevaplar olur
Sosyal ağlarda paylaş

Tamam...
toparlıyorum.

Neysen o ol. Rol yapma.
Öyle Ulusal Kanal, Halk TV izlemiyorsan izliyormuş gibi yapma. 2 tane program sorarlar,mal gibi kalırsın ortada.

İçimden geleni söyleyeyim.Eğer gerçekten Atatürk'ü seviyorsan,ilke ve devrimlerini benimsiyorsan git başvur bu bursa. Yok,umrunda değilse sırf burs almak için gitme. Zaten imkanları kısıtlı bir dernek. Gerçekten ihtiyacı olan bir Atatürkçü gitsin alsın o bursu. Eğer Atatürkçü değilsen, yürü git cemaat vakıflarından birine başvur,nasıl olsa onlardan burs alırsın.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...