Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Kolum Kırıldı

Wolas

Öne çıkan mesajlar

benim 7 yaşında sol kolum dirsekten kırılmıştı hatta ballıymışım mk. 2 mm yandan kırılsa kangrenden kolumu keseceklermiş o derece. sana tavsiyem muhtemelen kolun alçıdadır şimdi. alçıdan çıktıktan sonra doktor muhtemelen sıcak suyun içinde açma hareketleri verecektir onları günü gününe eksiksiz yap.

benim kuzenin kolu benden 1 yıl sonra aynı gün yaklaşık aynı saatte kırıldı hem de aynı yerden ben antremanları yaptım şimdi kolumu 180 derece açabiliyorum o aksattı pek takmadı şimdi yaklaşık 150 derece falan açabiliyor
Sosyal ağlarda paylaş

Wolas said:

bu tur durumlar ıcın hayatı kolaylastıracak gıysı arıyorum bılgısı olan varmı tshirt pantalon falan

benim dayım konfeksiyoncuydu ozel tshirt yapmıştı bana sol kol kısmının altı komple çıt çıtlıydı bence gidersen bi atölyeye rica edersen yaparlar uzun süren bir iş değil çünkü
Sosyal ağlarda paylaş

eskisinden daha sağlam olmayacak dürüst olalım :)

ben artık amuda kalkamıyorum çünkü kalktıktan 5-10 saniye sonra kırık kolumdaki güç aniden kesiliyor sağ kolumdaki pazuyu göstermek için sıkabiliyorum ancak solu sıkınca güç yine aniden kesiliyor kısacası kırılan kol eskisi gibi olmaz ama günlük yaşantını etkilemez. varsa kolun ile yaptığın aktiviteler sporlar bunları etkileyebilir mesela ben capoeirayı bir müddet sonra bırakmak zorunda kaldım çünkü ilerlememe müsade etmedi
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...