Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

17 Ağustos

orc_lord

Öne çıkan mesajlar

• Genel Yönetici
grafikler fena değil. ilginç bir oyun olumuş. türkler için iyi bir gelişme. sanırım beklenenden erken çıktı :-p
uyarı: deprem korkusu olanların oynamaması veya bakmaması rica edilir (şekil a: orc)
oyunun tanıtım yazısı..
screenshotları[signature][hline]===> orc_lord <===
Buddy'nin resimlerine gider..di...
Buddy'nin resimlerine gider...
|playingarena|Pati Pet
*Kuş,tavşanlar ve balıklar için..*
orc_lord in melancholy (day 90)
Sosyal ağlarda paylaş

açık konuşiym direk screenshootlara baktım...ve oyunu beğenmedim...konusu bi kere amaçsız geldi bana...ne kadar isteselerde o deprem duygusunu yansıtamazlar oyuna...[signature][hline]-Penguen dergi kapağından alıntı-
Chirac:Hepimiz Bizans Çocuğuyuz
Bakan Tüzmen:Avrupalı ne çocuğu olduğunu bilir!
Sosyal ağlarda paylaş

1- yine hüsran olacak
2- başka konu bulamamışlar mı ?? duygu sömürüsü
3- ewt kötümserim...[signature][hline]-Michael Jordan mı ???
-Hayır cormadım

-Uğurcum oynat !!!
-Düz bir yoldasınız 2 goblin el sallıyor...

Genciz Güçlüyüz Atatürkçüyüz ...

[Bu mesaj John_Petrucci tarafından 13 Aralık 2004 21:42 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

4-Her ne kadar türk oyunu daha yeni desek de bu grafiklerle hiçbiyere varılmaz
5-Klasik bilgisayar grafikleriyle,grafik programlarıyla bu iş olmaz
6-Hele ki türkiyede 1-2 kişi biraraya gelerek çok sağlam bir oyun çıkaramaz
7-Tüm bunlara rağmen oyun çıktığında orjinalini alıcam..oynamicam =)[signature][hline]Guitarist Dark Elf Commander
------------
Blackice, 19 Ağustos 2004 03:57'da demiş ki:
OHA PUHUAHEAHAH osurugumdan annem uyanmış Hehahaehah osurdum kapı açıldı direk noluyo olm diyo bi de bılı zort diye çıktı EHeah
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
iğrenç gibi görünsede bence bir başarıdır. kaç tane türk oyunu varki?[signature][hline]===> orc_lord <===
Buddy'nin resimlerine gider..di...
Buddy'nin resimlerine gider...
|playingarena|Pati Pet
*Kuş,tavşanlar ve balıklar için..*
orc_lord in melancholy (day 90)
Sosyal ağlarda paylaş

Çıkarmaları kabahat oyun yapmayı öğrenip çıkarsalardı keşke ya bu ne biçim oyun ya bunun incelemesini haberini yapan siteye yazık..:)[signature][hline]Fm ve CmTürk Site Editör
{-Kobe- a.k.a Canonline}
-------------------------------------------
BU SENE ŞAMPİYON GÖRELİM SİZİ
ÖLMEDEN MEZARA KOYMAYIN BİZİ
KORKUTMAZ BİZLERİ MUSALLAH TAŞI
ÖLÜMÜNE SEVİYORUZ BİZ KANARYAYI
Sosyal ağlarda paylaş

konu ile depremin bağlantısını çözemedim vardır bi bildikleri herhalde.acaba sırf deprem vaktinde geçen bir polisiye olduğundan adını 17 ağustos koyma hatasına mı düştüler?

bu arada istatistiklere göre pre rendered ekran görüntülerini yayınlayıp da bi türlü ortaya çıkmayan türk oyunu sayısı bi hayli fazla..

her ne kadar zerre kadar ilgimi çekmemiş bile olsa ülkemizdeki oyun yapımını desteklemek adına destekliorum bu olayı bu mesajımla eheh.[signature][hline]I felt a great dısturbance...as ıf a hundred evıl bastards on an oıl derrıck suddenly crıed out ın terror and were suddenly sılenced.Strange.
Sosyal ağlarda paylaş

Türkiyede Oyun yapmına "HAYIR"
Sonra AB'ye giremicez.[signature][hline]Fm ve CmTürk Site Editör
{-Kobe- a.k.a Canonline}
-------------------------------------------
BU SENE ŞAMPİYON GÖRELİM SİZİ
ÖLMEDEN MEZARA KOYMAYIN BİZİ
KORKUTMAZ BİZLERİ MUSALLAH TAŞI
ÖLÜMÜNE SEVİYORUZ BİZ KANARYAYI

[Bu mesaj -Kobe- tarafından 13 Aralık 2004 23:37 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

neden ille "biz türküüüüüzzzz" diye bağıran bir konu seçilmek zorundadır ki anlayabilmiş değilim.. sanki oyun bitecek de yayınlanacak da sadece türkiye satışlarıyla karşılayabilecekler masraflarını..

yapın croteam gibi saçmasalak, konusuz, ekşın ekşın bişi, bak nasıl paralar akıyor dünyanın her yerinden..[signature][hline]Elder Scrolls forumunda ES4'ü niye multiplayer özellikli istemediğini izah eden MutantPenguin demiş ki:
People suck, if I want to game I'll do it with/against circuit boards and lines of C++ that know how to RP, not people that don't know how to string a sentence together.
Sosyal ağlarda paylaş

gimli +1
bu ne bu?
pek bilgilendirici resimler değil, anca bi dördüncü resim

[signature][hline][b]''Nindyn vel'uss malar xuil phindaren zhal'la lor ulu uk uktan 'udtila naut doera natha phindar. Ka dos l'inya verve wund l' rendan l' rendan mziln l'inyan wund dos.''

[Bu mesaj Ardeth tarafından 14 Aralık 2004 01:02 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

bence yanlis yerden basladigimiz icin boyle. tutup da fps yapmaya kalkarsan ya da grafikli bi adventure yapmaya calisirsan, zaten basaramazsin haliyle. ama ne biliyim Little Fighters vardi mesela, o tarz bi oyunla insanlar baslasa bu ise, bence cok daha fazla katkilari olur. sahsen bi jump'n bump bilirim, binlerce hayrani var. eminim bu yaptiklari 17 agustos'un kodlariyla kiyaslanmayacak kadar azdir... oyle asmis oyunlar yapip eh elimizden bu kadar geldi demektense, temelinden platformdan baslanmali. ondan sonra yavas yavas teknikler gelisir zaten... ama iste oyun yapan insanlarin ilk olarak kavramasi gereken sey gosterisin 5 para etmedigi. (Doom 3 olmadigi surece...) gayet basit gorunen oyunlar (soldat cok iyi bi ornek) ama tutacak oyunlar yapilmali ki alirken helal diyim...[signature][hline][Golden Horde]Goyal Xar

[Bu mesaj riglous tarafından 14 Aralık 2004 02:54 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Way, 14 Aralık 2004 01:44 tarihinde demiş ki:
turkiye de oyun yapımı bu saatten sora cok zor millet milyon dolar harcayarak bi oyun yapıyo sora birileri cıkıp ne kadar igrenc bi oyun dyo turkler 3-5 kisi oyun yapiyo 0 maliyetle tabiki kotu olacak oyun..

alınmaca darılmaca yok ama senin düşüncene sahip oyuncular yüzünden oyunların kaliteleri artık grafikle sesle gerçekçilikle ölçülüyor

IT'S A GAME DAMNIT! NOT A REALITY SIMULATION![signature][hline]Just think, if developers made realistic RPGs then female characters could go through a complete, yet random alignment change every 28 days
- Nerdboy from The Elder Scrolls Forums
Sosyal ağlarda paylaş

ben grand theft auto 1'i oynarken millet neler diyordu hala aklımda

ne boktan oyun ne boktan grafikler

ama ben napıyodum güle güle eğlene eğlene oynuyodum sonra naaptı rockstar amcalar gelmiş geçmiş en iyi oyunlardan birini (bkz: san andreas)

san andreas bölümü konuyla alakasız olsada oyun eğlenmek içindir grafiklerine bakıp salya akıtarak 'ne kadar gerçek' demek için değildir

he bir de worms aklıma geldi[signature][hline]Benim Şirin Ezik Sitem
Estel_Anorien, 03 Eylül 2004 01:16 tarihinde Head'e demiş ki:
ulan kelle
Sosyal ağlarda paylaş

eh arkadaşlar tamam da pong yapıp da satılamaz artık bu devirde, basit şeyler yapacaklarsa para da kazanamazlar..[signature][hline]Elder Scrolls forumunda ES4'ü niye multiplayer özellikli istemediğini izah eden MutantPenguin demiş ki:
People suck, if I want to game I'll do it with/against circuit boards and lines of C++ that know how to RP, not people that don't know how to string a sentence together.
Sosyal ağlarda paylaş

Sam torus trooper ı oynadın mı?

ben şu an bi Tyreal, bi Raptor için canımı verirdim

biz de demiyoruz jump n bump yapıp para kazanmak istesinler

ama şu anda oblivion u ben grafikleriyle değil, radiantAI denen olayıyla övüyorum, starcraft ı oynuyosam da ne biliyim bi generals oynamıyosam bunun nedeni göreceli olarak basit olan grafiklere karşın olan sonsuz oynanabilirliği ve değişik kombinasyonları (tekrar bi sc tartışması lütfen başlatma), hala oturup COMI yi tekrar tekrar oynayabiliyosam, ama EFMI ye burun kıvırıyosam ve bi kere bitirdikten sonar bir dah aoynama isteği duymuyosam bu oyunların duyulara değil duygulara hitap eden kısmlarına daha çok değer verildiği içindir.

nedense Sam senin tartışmalardaki tezlerin hep insanların söyledikleri şeylerin en extreme noktalarını vermek oluyor, afedersin ama biz pong ypaılsın demedik, niye demogoji yapıp uç noktalara getiriyorsun ki?[signature][hline]Just think, if developers made realistic RPGs then female characters could go through a complete, yet random alignment change every 28 days
- Nerdboy from The Elder Scrolls Forums
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Sam, 14 Aralık 2004 12:26 tarihinde demiş ki:
eh arkadaşlar tamam da pong yapıp da satılamaz artık bu devirde, basit şeyler yapacaklarsa para da kazanamazlar..

Ama kademe kademe yapmalılar bazı şeyleri...Programlamaya atlıyan direk piyasadaki oyunlar düzeyinde oyun yapmaya çalışıyor.Onun için direk bırakıyorlar.Bırakmayıpta devam edenler ise dandik dandik oyunlar çıkartıyor...[signature][hline]-Michael Jordan mı ???
-Hayır cormadım

-Uğurcum oynat !!!
-Düz bir yoldasınız 2 goblin el sallıyor...

Genciz Güçlüyüz Atatürkçüyüz ...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...