Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Joan Of Arc a.k.a Maid Of Orléans

Fiercewind

Öne çıkan mesajlar

said:
Gencturk, 26 June 2003 16:14 tarihinde demiş ki:
DiaBLeSSe e sinirli olsamda genede onu Turkce ile ilgili bir kursa gondermeyi hala dushunuyorum !.

turkce'de dahi anlamindaki "de" ne zaman onceki kelime ile biti$ik yazilmaya ba$ladi, genc'im turk'um. oncelikle kendi bildigin tek dil'i duzgun $ekilde kullansan da..[hline]things have never been so swell, i have never felt so well.
pain, you know you're right.
Sosyal ağlarda paylaş

Real_ToRnGoK :
Turkum, bununla herzaman gurur duydum, Ayni zamanda Osmanliyim, Osmanlinin torunuyum. 70 Senelik degil 4000 senelik bir tarihe inanirim ben. Bununla da gurur duydum ve olume kadarda duyarim. Osmanli ve Turk`u ayiran zihniyeti de kinarim. Zaten boyle bir zihniyet sadece ve sadece bu ulke de var ki asil aci olanda bu.
Imzama gelince imzam TURKCE dir. Biraz bilgin olsaydi zaten anlardin o yazinin TURKCE oldugunu.[hline]Uze Tengri basmasar asra yer telinmeser, Turk bodun ilining torugin
kem artati, udaci erti....
Sosyal ağlarda paylaş

gelelim düzeltmelere Gencturk...
said:

DiaBLeSSe e sinirli olsamda genede onu Turkce ile ilgili bir kursa gondermeyi hala dushunuyorum !.

Diablesse`e sinirli olsam da, yine de onu Türkçe ile ilgili bir kursa göndermeyi hâlâ düşünüyorum.

yada değil ya da
Eskort değil koruma

eheh

[Bu mesaj Real_ToRnGoK tarafından 26 June 2003 16:35 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

İnsanların tapınaklarına laf soleyemeyiz.Ben nasıl camiye laf soleyemiyosam sen de kiliseye laf soleyemessin.....Ataturkun dediği gibi herkes ibadetinde ozgurdur[hline]As a person who had discovered the reality of the life,he says:Blood never ends without the power of wisdom
Bazı cevaplar

[Bu mesaj Khirsah tarafından 26 June 2003 16:30 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Gencturk, 26 June 2003 16:26 tarihinde demiş ki:
Real_ToRnGoK :
Turkum, bununla herzaman gurur duydum, Ayni zamanda Osmanliyim, Osmanlinin torunuyum. 70 Senelik degil 4000 senelik bir tarihe inanirim ben. Bununla da gurur duydum ve olume kadarda duyarim. Osmanli ve Turk`u ayiran zihniyeti de kinarim. Zaten boyle bir zihniyet sadece ve sadece bu ulke de var ki asil aci olanda bu.
Imzama gelince imzam TURKCE dir. Biraz bilgin olsaydi zaten anlardin o yazinin TURKCE oldugunu.[hline]Uze Tengri basmasar asra yer telinmeser, Turk bodun ilining torugin

Biraz bilgin ve modern bir hayatın olsaydı yani Osmanlı`da değil günümüzde çağdaş Türkiye`de yaşıyor olsaydın yazını Atatürk`ün ve Türk Dil Kurumu`nun belirlediği alfabe ve dilbilgisi kurallarına göre yazardın. Kaldı ki zaten bunu pek kullanamadığını bir önceki mesajımda da kanıtlamış oldum. Biraz daha dilbilgisi çalışman dileğiyle...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Lexius, 23 June 2003 21:10 tarihinde demiş ki:
Bi yerde izlemiştim adamlar cenazedeydi önce ağladılar sonra içtiler sonrada başladılar dans etmeye ama halay falan çektiler bu ne yaaa....[hline]Under cons.....
Happy Birthday to me:24.Haziran

O olay Ruslarda ve Yezidilerde var.Cenze sonrası votka içerler ve mehumun ruhunun cennete gideceğine inandıkları için eglenirler[hline]As a person who had discovered the reality of the life,he says:Blood never ends without the power of wisdom
Bazı cevaplar
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Real_ToRnGoK, 26 June 2003 16:30 tarihinde demiş ki:
said:
Real_ToRnGoK :

Biraz bilgin ve modern bir hayatın olsaydı yani Osmanlı`da değil günümüzde çağdaş Türkiye`de yaşıyor olsaydın yazını Atatürk`ün ve Türk Dil Kurumu`nun belirlediği alfabe ve dilbilgisi kurallarına göre yazardın. Kaldı ki zaten bunu pek kullanamadığını bir önceki mesajımda da kanıtlamış oldum. Biraz daha dilbilgisi çalışman dileğiyle...

Kusura bakmayin dilbilgim iyi degildir. Modern bir insanda degilim. Modernligin ne oldugunu anlayana kadar da ben modern olamam..[hline]Uze Tengri basmasar asra yer telinmeser, Turk bodun ilining torugin
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Gencturk, 26 June 2003 16:37 tarihinde demiş ki:
said:
Real_ToRnGoK, 26 June 2003 16:30 tarihinde demiş ki:
said:
Real_ToRnGoK :

Kusura bakmayin dilbilgim iyi degildir. Modern bir insanda degilim. Modernligin ne oldugunu anlayana kadar da ben modern olamam..[hline]Uze Tengri basmasar asra yer telinmeser, Turk bodun ilining torugin

Bu durumda insanlara Türkçe dersi vermek de sanırım öğretmenlere düşer.Seviye için tebrik ederim dedecim.
Herkese sevgiler,saygılar...
Sosyal ağlarda paylaş

Tamam anladık milliyeçisin de biraz sakin ol daha yeni balonunu almıssın bi çevreye uyum sagla her ikinize de Forum kuralları bolumu bolumunu okumanızı tavsiye ederim yoksa Usta Nefr gelip sizi bi banlar ki...........[hline]As a person who had discovered the reality of the life,he says:Blood never ends without the power of wisdom
Bazı cevaplar
Sosyal ağlarda paylaş

Uslubum icin kusura bakmayin ama bilirsiniz her insanin hassas oldugu konular vardir ki benimkide budur. Inandigim seylere laf soylenmesini pek kaldirabildigimi sanmiyorum.
Tekrar kusuruma bakmayin,
Cel senin icinde ayni seyler gecerli. Seni kirmak istemedigimi biliyorun :)
Bilmiyorsan en yakin camdan asagiya atla..

Khirsah a ek:
Yazini sonradan gordum, ama sunu bilmeni isterim her insan dushuncelerini dile getirmekte ozgurdur. Bunun icin eger burada yazi yazma hakkim elimden alinicaksa bu benim ayibim olmaz.. Yanlish dushunuyorsam lutfen bunu bana bildirin..

[hline]Uze Tengri basmasar asra yer telinmeser, Turk bodun ilining torugin

[Bu mesaj Gencturk tarafından 26 June 2003 16:44 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Gencturk, 26 June 2003 16:41 tarihinde demiş ki:
Uslubum icin kusura bakmayin ama bilirsiniz her insanin hassas oldugu konular vardir ki benimkide budur. Inandigim seylere laf soylenmesini pek kaldirabildigimi sanmiyorum.
Tekrar kusuruma bakmayin,
Cel senin icinde ayni seyler gecerli. Seni kirmak istemedigimi biliyorun :)
Bilmiyorsan en yakin camdan asagiya atla..[hline]Uze Tengri basmasar asra yer telinmeser, Turk bodun ilining torugin

Dedecim,

Kırmak istemedini biliyorum, bende istemiyoreum seni kırmak.... Ama ishte o anki sinirimle sana da patladım arada...
Amacının kötü olmadını da biliyorum.
Cam a gelince ben atlim de sen napıcan prd ? ;p[hline]In sorrow nights i am the source of your hopeless fears...I am the Dark Unicorn...
Sosyal ağlarda paylaş

Hayır sadece dusuncelerini daha sakin ortaya koymalısın bence tabii ki dusuncelerini savunacaksın ama sakin sakin.....Agresif bir tutum kullanmadan.(bak agresiflik olayını sadece sporda gorebilirsin Nukem ve Wissy sagolsun:)[hline]As a person who had discovered the reality of the life,he says:Blood never ends without the power of wisdom
Bazı cevaplar
Sosyal ağlarda paylaş

said:

Dedecim,

Kırmak istemedini biliyorum, bende istemiyoreum seni kırmak.... Ama ishte o anki sinirimle sana da patladım arada...
Amacının kötü olmadını da biliyorum.
Cam a gelince ben atlim de sen napıcan prd ? ;p

Bilmem assada biryerlerde seni bekliyor olurum buyuk ihtimalle.[hline]Uze Tengri basmasar asra yer telinmeser, Turk bodun ilining torugin

[Bu mesaj Gencturk tarafından 26 June 2003 16:48 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

ya kizmayin da bisi dicem, ben fransizlari cok gudik bir millet olarak goruyorum. aman bakin milliyetci oldugumdan kucuk gordugumden filan degil haaa....sadece tarihlerine bakiyorum cok gudik geliyor.[hline]referanslar :
www.mizzah.com
www.tokaci.com(oscommerce customization)
turkiye.bookturkey.com
aaa bunu unutmusum pek severim: www.bookturkey.com

- dark abi parasal sorunum var.

- sen kendini parasal soruna dusuruyosun olm al eline bi sarap, bi de kalem kagit acil sokaklara. yapicagin bu ekstra ordiner yolculuk, aslinda zihninde gerceklesek ve ic dunyani kesfetmende cok yardimci olacak.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
unity100, 26 June 2003 16:51 tarihinde demiş ki:
ya kizmayin da bisi dicem, ben fransizlari cok gudik bir millet olarak goruyorum. aman bakin milliyetci oldugumdan kucuk gordugumden filan degil haaa....sadece tarihlerine bakiyorum cok gudik geliyor.[hline]referanslar :
www.mizzah.com
turkiye.bookturkey.com

- sen kendini parasal soruna dusuruyosun olm al eline bi sarap, bi de kalem kagit acil sokaklara. yapicagin bu ekstra ordiner yolculuk, aslinda zihninde gerceklesek ve ic dunyani kesfetmende cok yardimci olacak.

Heh Diab ucan tekme atarak geliyor oraya kadar. Hatta bende geliyimde tatil yapayim.

Dip Not: Toka dan medet umana toka sitesi dar gelirmish. (Delidumrul)[hline]Uze Tengri basmasar asra yer telinmeser, Turk bodun ilining torugin

[Bu mesaj Gencturk tarafından 26 June 2003 16:56 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
www.mizzah.com
turkiye.bookturkey.com

Lütfen bana Gudik in ne anlama geldiğini açıklarmısın?

Arkadaşlarım Nolursun Diablesse bak burda sinirlenecek bir durum yok diin yoksa ben shuracıkta bayılıp kalıcam...[hline]In sorrow nights i am the source of your hopeless fears...I am the Dark Unicorn...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Gencturk, 26 June 2003 16:55 tarihinde demiş ki:
said:
www.mizzah.com
turkiye.bookturkey.com

Heh Diab ucan tekme atarak geliyor oraya kadar. Hatta bende geliyimde tatil yapayim.

Dip Not: Toka dan medet umana toka sitesi dar gelirmish. (Delidumrul)[hline]Uze Tengri basmasar asra yer telinmeser, Turk bodun ilining torugin

[Bu mesaj Gencturk tarafından 26 June 2003 16:56 tarihinde değiştirilmiştir]

hmmm demek toka haaaa. simdi isin ic yuzu ortaya cikti. demek boyle.[hline]referanslar :
www.mizzah.com
turkiye.bookturkey.com

Sosyal ağlarda paylaş

said:
Khirsah, 26 June 2003 16:55 tarihinde demiş ki:
Ewt abi gayet ezikler tarihte tek basarılı oldukları donem Napolyon devridir hep g.t korkusuyla yasamıslar,Ya İngilizler ya germenler.Zaten tipleri de bi warrior için bence uygun değil[hline]As a person who had discovered the reality of the life,he says:Blood never ends without the power of wisdom
Bazı cevaplar

Ya sen Fransız tarihini ne kadar biliyorsun da böyle bir konushma hakkı buluyorsun kendinde??!!!!!!!!!

Fransız tarihinin bir bölümünü "duyup" bilmediğin konularda hadine dushmeyen lkaflar etmeni KINIYORUM.![hline]In sorrow nights i am the source of your hopeless fears...I am the Dark Unicorn...
Sosyal ağlarda paylaş

simdi gudik soyle, hani yani lame gibiiii banal gibiii. boyle cok siradan gibi. bi yandan da cok pohpohlayip kendi tarihini ama detayli bakinca fos cikmasi gibi.[hline]referanslar :
www.mizzah.com
turkiye.bookturkey.com

Sosyal ağlarda paylaş

diablesem yanlis anlama bak, seni kizdirmak icin degil. cidden oyle dusunuyorum.

tarih bilgime gelince kifayet eder. fransiz tarihine de, alman tarihine de, erken donem kelt tarihine kadar butun avrupa tarihine kifayet eder. kelt oncesi icin bi yorumum yok henuz.[hline]referanslar :
www.mizzah.com
turkiye.bookturkey.com

Sosyal ağlarda paylaş

Selin ne kadar aciklama yaparsan yap fransa da tarihi de ortada, insanlar istedigi gibi degerlendirebilir zaten veya gormek istedigi kadar gorur, ara$tirmak istedigi kadar ara$tirir onu..

Sonucta senin hic bir caban dunya uzerindeki herkesin fransa'yi kendi gercekligi ile algilamasini saglamayacak.[hline]things have never been so swell, i have never felt so well.
pain, you know you're right.
Sosyal ağlarda paylaş

Bir de "Tarihlerine bakıyorum da" diyorsunuz ya... Bari "Tarih" forumunda gerçekten tarih bilgisi olanlar konuşsa ne güzel olurdu değil mi?.. Yazık, gerçekten üzülüyorum sizin için... Çünkü acınacak halde bile değilsiniz."Tarihi gudik(ne demekse?)" dediğiniz memleket sayesinde uydu iletişimi sağladığınızı unutmayın.Ben vatandaşlarımı daha mantıklı bilirdim.Ne bu çocuklar? Ortaokulda artık Tarih dersi verilmiyor mu?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...