Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Kill la Kill #1

Kaede

Öne çıkan mesajlar

Bütün bölüm aksiyona doyduk yine (tu)

Senketsu Senjin tasarımı hoş olmuş ama ya.
Bikinimail Armor + XXL Shoulder Armor+ MOAR SPIKES. MMO zırhı ama bir şeyler eksik diyordum, tam oldu şimdi :p

Ama o 2nd transformation olayının bokunu çıkarıcaklarını söylediler üstü örtülü de olsa.
"It's learned to alter its configuration based on battlefield conditions"
3rd transformation gelmez herhalde(en azından şimdilik), ama bunun haricinde 2nd transformationlar da görebiliriz diye anladım onu ben.

Sosyal ağlarda paylaş

işte gerçekten öyle olduğu ortaya çıkacakmış hissini alıyorum, satsuki ne yapmaya çalıştığını açıkladı iyi kötü. nudist beach onu devirmek harici ne yapmaya çalışıyor belirsiz. ve kamui, life fiberli herşeye karşılar, hoş gerçi o da neyden yapılıyor ayrı mesele. fma'daki alchemist stone gibi renk. :p

ama güzel yani, her yöne gidebilir gibi şu anda hala.

Sosyal ağlarda paylaş

Sam said:

hoş gerçi o da neyden yapılıyor ayrı mesele. fma'daki alchemist stone gibi renk. :p

tabii ki kan ^^
başka ne olacaktı :p

http://i.imgur.com/Pw7tBPL.png

Spekülasyon + Nudist Beach

Ben de kıllanıyorum bunlardan. Özellikle Ryuuko nun babası kesin bi haltlar karıştırıyordu, Satsuki greater good için öldürdü.
Hatta abartayım: Ryuuko da Kiryuuin, "babası" da Kamui lerin sırrını çözmek için küçükken kaçırmış kandırıp kendisi yetiştirmiş filan diye bağlayacaklar olayı.

Zaten en başında da söylemiştim Satsuki ile Ryuuko kardeş çıkmazlarsa bayağı şaşırırım diye. Hala da diretiyorum, aksi kanıtlanana ve hatta vurgulana vurgulana 5-6 defa söylenene kadar kardeş olduklarını varsaymaya devam edicem (o zaman da inanmayabilirim gerçi, bilemiyorum ^_^)

Sosyal ağlarda paylaş

haftaya

Animenin akışını değiştirip battle of wits modunda bi bölümle gelebilirlerse ruhum önlerinde diz çöker tövbe ister. O açıdan bayağı büyük bir sınav olacak bu anime için.

Yine klasik adrenalin moduna itirazım yok gerçi, onlar da süper. Ama böyle bi karakteri gölgede bırakıp bi anda karşılaştırdıklarında beklentilerim karaktere özel bir şeyler olacağı yönünde. Yoksa az da olsa açık ederlerdi böyle kapalı kutu bırakmazlardı diye düşünüyorum.

Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...