Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

tecil ile ilgili

pnoise

Öne çıkan mesajlar

pnoise said:

haziranda mezun oldum simdi mastera kabul oldum. fakat mezun olunca subeye gitmemistim. yarin tecili almaya gidecegim. bir sorun cikmaz degil mi mezun olunca gitmedim diye yoklama kacagi vb?tecil

haziranda mezun olduysan mezuniyet durumunu belirtmen gerekiyordu şu an yoklama kaçağısın.

kabul edildiğin okulun öğrenci işlerine git askerlik tecili için öğrenci belgesi + yazı lazım dersen boun falan randevuyu bile alıyor o şekilde şubeye gidip (lisans bitiminden sonraki 2 yılın üstüne ekletebiliyorsun yüksek lisans süresini)
Sosyal ağlarda paylaş

Fin said:

pnoise said:

haziranda mezun oldum simdi mastera kabul oldum. fakat mezun olunca subeye gitmemistim. yarin tecili almaya gidecegim. bir sorun cikmaz degil mi mezun olunca gitmedim diye yoklama kacagi vb?tecil

haziranda mezun olduysan mezuniyet durumunu belirtmen gerekiyordu şu an yoklama kaçağısın.

kabul edildiğin okulun öğrenci işlerine git askerlik tecili için öğrenci belgesi + yazı lazım dersen boun falan randevuyu bile alıyor o şekilde şubeye gidip (lisans bitiminden sonraki 2 yılın üstüne ekletebiliyorsun yüksek lisans süresini)

okul bana biz bildiriyoruz demisti ama
Sosyal ağlarda paylaş

sabonis said:

okul direk 3 sene erteliyor yüksek lisansta ya. ama senin önce kayıt yaparken okula tecilli olduğunu kaçak olmadığını kanıtlaman lazım.

abi ama simdi ben tecil ettiriyorum yani tecil suremde master yapiyorum. master bitince tecilim de bitmis oluyor. cok sacma degil mi?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...