Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Tequatl Rising Coming September 17th

yazuach

Öne çıkan mesajlar

Ya millet event için pusuya yatmış ben kendi serverımdaki evente katılamıyorum (ki overflowda milletin yakındığına göre en büyük sorun da misafirlermiş başka serverlardaki guildler gelip servera çöküp yer dolduruyormuş).
Overflowda da event kazanılmıyor haliyle, hep fail. Bu işin bi çaresi var mı ya?

Ayrıca yeni farkettim yeni craft tieri gelmiş limit 400 dü 500 e çıkmış, bunu kasmak lazım mı? Yeni item levelı filan var mı yoksa gereksiz mi?
Sosyal ağlarda paylaş

ShadowFury said:

Ya millet event için pusuya yatmış ben kendi serverımdaki evente katılamıyorum (ki overflowda milletin yakındığına göre en büyük sorun da misafirlermiş başka serverlardaki guildler gelip servera çöküp yer dolduruyormuş).
Overflowda da event kazanılmıyor haliyle, hep fail. Bu işin bi çaresi var mı ya?

Ayrıca yeni farkettim yeni craft tieri gelmiş limit 400 dü 500 e çıkmış, bunu kasmak lazım mı? Yeni item levelı filan var mı yoksa gereksiz mi?

Hangi serverdasın bilmiyorum; ama büyük ihtimal serverının bir teamspeak serverı vardır. Oraya girip, senin kendi serverında olan insanlardan invite iste. Daha sonra da o serverın sparkfly fen'ine girebilmek için paso "ana haritadaki kişinin resmine sağ tık -> join sparkfly fen" spamla.

Çok dolu olduğu zamanlar da 15-20 dakika boyunca spam yapman gerekebilir. Bir de event başladıktan sonra da pes etme, spam'a devam et. Tahtadan bilgisayarı ve interneti olanlar direk oyundan düşüyor, onların yerini alabilirsin.
Sosyal ağlarda paylaş

Desolationdayım ben de.

Bir de overflow serverın timer ı belli mi yoksa tamamen random mı?
Serverların çoğu birbirine yakın, global timer filan var da indirme sürelerine göre kaymalar filan mı oluyor diye de merak ettim. Yoksa tesadüfen mi öyle? (şu an EU serverların yarısından fazlası 1 saat küsür gösteriyor mesela)
http://guildwarstemple.com/dragontimer/events.php?serverKey=203&langKey=en
Sosyal ağlarda paylaş

AHAHAHAHAHAHAH az önce Overflowda kestik.

Gerçi bug oldu ama bug olmasa da kesiyoduk gibi...
54 saniye kala 1/5-1/6 canı filan kalmıştı, 3. megalaser eventi başladığı gibi patladı, timer durdu, Tequatl yokoldu. Millet napıcaz needicez filan derken Tequatl ın haritada durduğu yerde boşa salladıkça damage verebildiklerini farkettiler, herkes çullandı havaya vura vura öldürdük eheh.

Ama bug yüzünden event patlamasaydı bile ciddi ciddi kesiyoduk gibi, bayağı yakındık yani. Kesin değil, ya ucu ucuna keser ya da ucu ucuna kaçırırdık ama havadan kill gelmedi işte. Ayrıca hakkımız yeneceğine bug abuse ile de olsa hakkımızı geri almak gibisinden vicdanımı temizliyorum şu anda:p

Daha önce kaç defa overflowlarda girdim boss week tamamlamak için, hiç 1. megalaser eventini bile görememiştim bunda bayağı sağlam yardıran organizasyon kurdular.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...