Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Samsung Galaxy Gear

chrome

Öne çıkan mesajlar

10 saniye video kaydı yapabiliyor
4gb dahili hafızası var
note3 ile senkron çalışabiliyor.
böyle bir şey yapmışlar.
sanırım note 3 ile beraber satışa sunulacak hatta kampanyalı falan. note 3 almayı zaten düşünüyordum ama saati bilemeyeceğim. sağlık için aşırı zararlı olabilir çünkü eline yapışık bir şekilde taşımak böyle bir cihazı.

görseller

Sosyal ağlarda paylaş

ikisi tek sim kart a mı bağlı olacak acaba ben onu merak ettim mesela.
senkron nasıl çalışacaklar. ne gibi kolaylıklar sağlayacak.
gerçi çaktırmadan ses kaydı görüntü kaydı gibi bilimum puştluklarda kullanılacağından eminim de.. onun dışında ne gibi faydaları olur merak ediyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

aslında oldukça kullanışlı bu akıllı saatler. arama yapma, spor uygulamaları, müzik, bildirim ve diğer uygulamaları saat üzerinden takip edip, yönlendirmeyi saat üzerinden yapmak kullanımı oldukça kolaylaştırıyor. note 3 gibi büyük ekranlı telefon alanların akıllı saat alması da şart gibi birşey
Sosyal ağlarda paylaş

Bence harika bir initiative, apple da bu islerle ugrasiyordu zaten, samsung once yapti yapacagini.

Note 3 le beraber saati de alacagim, remote media controller, cok kisa telefon gorusmesi vs. bunlar guzel seyler. Tek dert, telefon la saat in fiziksel olarak surekli bulunduklari yerleri duzgun tartamamis samsung, o saat 1 haftada darma duman olur kolda. Koruyucu adam gibi birsey yok yuzeyde darbe emme adina.
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
  • Yeni Oluştur...