Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Samsung Galaxy Note 3

Kanuni

Öne çıkan mesajlar

Esh said:

Android markete baktim gecen bi de; seks hikayesi seks pozisyonlari sekse davet sekseksekskekseks.

Amk ne ac milletmisiz lan. Biraksalar telefonu skecek insanlar

abi bvana niye hep namaz vakitleri, hadisler, ramazanmatik gibi şeyler denk geliyor?

acaba alet kişinin durumunu algılayıp eksik gördüğü yerleri mi gösteriyor nedir?
Sosyal ağlarda paylaş

düşük gelirli, cahil, dindar, sapık v.b gibi unvanlara sahip olan türk android kullanıcıları yüzünden hep saçma sapan şeyler var markette. Ben cihazın dilini ingilizce yaptım sanırım o zaman market de ona göre değişiyor. Yorumlar ve kullanıcılar hep yabancı oluyor. o zaman saçma sapan okey, sex, kuran, ezan saati v.b gibi programlar gözükmüyor. apple kullananlar hep zengin kesim, apple kullananlar çok marjinal, çok şekil ya onların marketi daha kalite hıaamna
Sosyal ağlarda paylaş

Litminov said:

düşük gelirli, cahil, dindar, sapık v.b gibi unvanlara sahip olan türk android kullanıcıları yüzünden hep saçma sapan şeyler var markette. Ben cihazın dilini ingilizce yaptım sanırım o zaman market de ona göre değişiyor. Yorumlar ve kullanıcılar hep yabancı oluyor. o zaman saçma sapan okey, sex, kuran, ezan saati v.b gibi programlar gözükmüyor. apple kullananlar hep zengin kesim, apple kullananlar çok marjinal, çok şekil ya onların marketi daha kalite hıaamna

sistem diline göre yorumlar değişiyor. Fakat Ahoy games'in OKEY'i hep orada... Daima orada...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...