Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

vajinismusu yenip hamile kalmak isteyenler :)))

goldbären

Öne çıkan mesajlar

Soris said:

yok abi kadınlar konusunda tecrübem çok az.

Ben sadece tao ya göre yorumladım kadın erkek ilişkilerini. Kanunu bilen bütün cevaplara ulaşır.

abi allah aşkına şu foruma artık tao, ninja, japonya, spiritüelizm, psy trance, halam büyücü muhabbetleri yapan adamları almayın.

rica ediyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

viks sürün abi. hasımın havaya sıçrayacaktır. tam iniş yapacağı yere doğru da büllüğünü denk getirt. 9,81 m/sn olarak kazanacağı yer çekimi ivmesi ile LAAK diye birleşme gerçekleşecektir. işi zevke dökmek isterseniz küçük catapult ile de çılgınca denemeler yapabilirsiniz ;)
Sosyal ağlarda paylaş

chrome said:

viks sürün abi. hasımın havaya sıçrayacaktır. tam iniş yapacağı yere doğru da büllüğünü denk getirt. 9,81 m/sn olarak kazanacağı yer çekimi ivmesi ile LAAK diye birleşme gerçekleşecektir. işi zevke dökmek isterseniz küçük catapult ile de çılgınca denemeler yapabilirsiniz ;)

Ya denk getiremezsek ?
Sosyal ağlarda paylaş

Masakari said:

Flam said:

Üstelik bunlar metres olunca adamlar yakalandığında aldıkları parayı soruyorlar adliyede bunlara.(evet adliyede çalışıyorum).

"Sevgilisiyim o yüzden verdi bana o paraları" dediğinde de savcının tavrı, he yav he, herkes aynı yalanı söylüyor tandanslı oluyor.

Kardeş, şu hatunların .db si vardır sende, bi göndersene sana zahmet.

Mernisten çekip göndereyim istersen? Madem suç işleyeceğiz hakkıyla işleyelim he? rofl
Sosyal ağlarda paylaş

Tamam dilekçeyle başvur sen bir. Bu içeri aldığınız mafya babalarının metreslerinin numerolarını istiyorum özel bi mesele falan yaz.

Ben de listeyi hazırlıyorum o arada. anca yetiştiririm zaten her dosyayı aç, sanıklara falan bak onları mernisten çek falan. Tabi bu arada mafya babasının annesi falan gelirse karışmam. Artık o zaman da partnerinin memelerini omzundan arkaya doğru tek elinle atarsın sanırım. lel
Sosyal ağlarda paylaş

http://www.kadinlarkulubu.com/jinekoloji/625082-vajinismusu-zeytin-yag-yendim-45.html#post31774446

Parmakla acimiormu Ben ilk Gun uc ay önce ilk yaptik biraz deydi igne yapar gibi acidi cektirdim yapamadik uc ay gecti denemedim korkuorum kaygandirici aldim emla Krem aldim daha yapmadim Burda doktor dedi kirmizi Sarap ic diye rahat latior dedi daha denemedim parmak acimiormu peki yardim lutfen

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...