Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

iphone 5 , s4 takas

Zegna

Öne çıkan mesajlar

Esh said:

3g wireless i niye kapatiyosunuz ki?

takas konusunda senin kadar hayretler icerisindeyim ama 3g wireless'ı kapatıp acma konusunda ben de sikayetciyim. sarj yiyo abi. wifi ve 3g kapalı iken daha uzun omurlu pil.

yeni ios ile kısayolda 3g ac/kapa gelecek ama wifi var mı o ekranda emin degilim.
Sosyal ağlarda paylaş

SeaGle said:

xaty said:

SeaGle said:

Bide ıvır zıvır kullanmayacağın özellikler denmiş de gayet kullanılıyor. Kullanmıyosanız zaten iphone5 ya da s4 değil 3310 alın hem sağlam olur.

NFC özelliğini bile kullanmaya başladım ben burdan biri tavsiye etti de. NFC sticker aldım arabada telefon tutacağına, işyerinde masaya fln koydum içini kodlayıp.

Nfc baya is goruyor gercekten, bi suru insan da ne ise yaradigini dusunemiyor bile. Infrared de cok is goruyor bu arada, klima-tv-multimedia-projektor arasi baya kullaniyorum

oha hemen anlat nasil oluyo lan

Ortaokulda bunu saatle yapiyoduk. Aramizda hala buyumeyenler olduguna sevindim.
Sosyal ağlarda paylaş

SeaGle said:

xaty said:

SeaGle said:

Bide ıvır zıvır kullanmayacağın özellikler denmiş de gayet kullanılıyor. Kullanmıyosanız zaten iphone5 ya da s4 değil 3310 alın hem sağlam olur.

NFC özelliğini bile kullanmaya başladım ben burdan biri tavsiye etti de. NFC sticker aldım arabada telefon tutacağına, işyerinde masaya fln koydum içini kodlayıp.

Nfc baya is goruyor gercekten, bi suru insan da ne ise yaradigini dusunemiyor bile. Infrared de cok is goruyor bu arada, klima-tv-multimedia-projektor arasi baya kullaniyorum

oha hemen anlat nasil oluyo lan

Samsungun watchon var, onun disinda iremote veya smart remote var. Telefonda ir olmasi lazim s4'teki gibi
Sosyal ağlarda paylaş

Rotweiler said:

0ne said:

düzenli olarak uygulamaları kapatır, ram'i temizlersen bişey olmuyor evet.

deal with it bro.

O dediğin en son android 1.6da geçerliydi lol
Zaten yeni androidlerde process yapmayan uygulamaları kendisi kapatıyor.

1.8gb ram fazla fazla yetiyo da, 1.3-1.4 ram usage varken 900'e düsürmek gene iyi oluyo kanımca, psikolojik olarak rahatlatıyorum bünyeyi en azından
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...