Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

yeni bi projem var

tamirci

Öne çıkan mesajlar

gerçi biraz reklam gibi gözüküyo ama amacım rekalm değil
paticikten esinlendiğimi inkar etmiyorum sadece karalama defterindeki yazılara yönelik bi forum açmayı düşünüyorum ev arkadaşımla.amatörce yazdığımız yazıları koyucaz ev arkadaşımla.ayrıca çeşitli eserler hakkındada yorumlar fln bulunucak.yani edebiyata dayalı bi site bu forumdanda bi kaç kişiyle irtibata geçtim hepinizden yazılarınızı bekliyoruz.gerçi sitenin açılmasına yaklaşık 1 ay fln var ama şimdiden haber veriyim dedim.normalde internet bölümüne açardım ama buraya açmak istedim kusura bakmayın.
ps:reklam olarak algılamayın bunu.zaten siteyi açtığımda buraya ismini yazmayı düşünmüyorum şimdilik sadece özel msg la bildiricem adresi[signature][hline]İnsanın hayatında iyi arkadaşları ve dostları vardır.iyi arkadaşlar kodese düştüğünde seni kefaletle çıkaranlardır.dostların ise kodeste yanında olanlardır...
Seviyorsan birini özgür bırak onu,eğer geri dönüyorsa o senindir,eğer geri dönmüyorsa zaten hiç senin olmamıştır...
Gidiyorum hayattan,suların aktığı yönden,rüzgarın sevgi dolu okşayışından uzaklara uzaklara gidiyorum....
Sosyal ağlarda paylaş

saolun beyler uğraşmaya başladım bu akşam[signature][hline]İnsanın hayatında iyi arkadaşları ve dostları vardır.iyi arkadaşlar kodese düştüğünde seni kefaletle çıkaranlardır.dostların ise kodeste yanında olanlardır...
Seviyorsan birini özgür bırak onu,eğer geri dönüyorsa o senindir,eğer geri dönmüyorsa zaten hiç senin olmamıştır...
Gidiyorum hayattan,suların aktığı yönden,rüzgarın sevgi dolu okşayışından uzaklara uzaklara gidiyorum....
Sosyal ağlarda paylaş

deviss yörünge dışı olmuş onada saol ama[signature][hline]İnsanın hayatında iyi arkadaşları ve dostları vardır.iyi arkadaşlar kodese düştüğünde seni kefaletle çıkaranlardır.dostların ise kodeste yanında olanlardır...
Sosyal ağlarda paylaş

Ben korku ve gothic ağırlıklı yazılarımı yollarım istersen..[signature][hline]Adalet neden geç gelir diyenlere sözüm;Tanrı Ve Şeytan aynı bütündür ve terk eylemiştir divani.Bu yüzden melekler için işler daha zorlaşmıştır...Jahenné Maé ''In the name of god!The ones who have turned ınto the lıvıng dead wıthout a wıll eternal Nıght!Shall be ...Hellsıng)*
§Bounty Hunter§
Sosyal ağlarda paylaş

teşekkürler beyler ben gelişme oldukça haber vericem size[signature][hline]İnsanın hayatında iyi arkadaşları ve dostları vardır.iyi arkadaşlar kodese düştüğünde seni kefaletle çıkaranlardır.dostların ise kodeste yanında olanlardır...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...