Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

entertainment için cinyus fikirler lazım

utangac

Öne çıkan mesajlar

Beyler yapılacak olan bir oyun fuarı için insanların dikkatini çekecek fikirler lazım. Her oyun firmasının standı olacak. Tanıtım yapılacak. İnsanları o standa yöneltmek için neler yapılabilir mesala ?

Oyun türü mmorpg.

p.s: Cosplay veya ajanslardan kız çağırıp yarı çıplak gezdirmeye izin vermiyorlar.
Sosyal ağlarda paylaş

1- Oyun + oyun ici item falan icin cekilis. 2- Oyunun temasiyla uyacak iskambil destesi, pelus oyuncak tarzi oyuncak. En kolay iki yol bu mesela.

Onun disinda 4-5 PC koyup millete oyun oynatabilirsiniz buyuk ekranda. Oynacak 5 kisi olsa da izleyen 25 kisi olur.

Bir de standinizin sekli semali onemli tabi. Dikkat cekici olmasi lazim. Stand yoksa onun icin de tasarimci onereyim. =P
Sosyal ağlarda paylaş

utangac said:

Beyler yapılacak olan bir oyun fuarı için insanların dikkatini çekecek fikirler lazım. Her oyun firmasının standı olacak. Tanıtım yapılacak. İnsanları o standa yöneltmek için neler yapılabilir mesala ?

Oyun türü mmorpg.

p.s: Cosplay veya ajanslardan kız çağırıp yarı çıplak gezdirmeye izin vermiyorlar.

Kardeşe bastıracan, müşteri bunu istiyor diyecen sekiz satar diyecen. Öle izin vermiyorlar falan geç bunları. Ayrıca kendim için istiyorsam ne olayım, sırf senin işin olsun.
Sosyal ağlarda paylaş

cosplay için baskı düşünüyoruz, varmı bu işlerde pro olan bir ajans ?

Birde beyler 2-3 yıl önce çekilmiş bir film vardı. 5-6 tane bıcaklı kadın oynuyordu. başrolde sarı saçlı bi kız oynuyordu. soundtrackleri çok tutmuştu hatta. filmin adını hatırlan varsa süper olur.
Sosyal ağlarda paylaş

riglous said:

Bir AVM için yapmışlardı, AVM'yi kişileştirmişlerdi. Bayan içerde dolaşıp "3 yıl önce tanışmıştık" diyordu.
Çok bomba bir çalıntı fikir olur. Ama konuştuğu insanların da aklına kazınır.

ohaa çok alakasız bir video izlerken relatedta çıktı hemen kopyaliim

http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/109213/forum-istanbul-3-yili-kamera-sakasi

çok da güzel değilmiş ama
Sosyal ağlarda paylaş

bu arada di değinmiş de tam bundan bahsetmemiş; çok klişe olcak çekilişle oyun ekipmanı dağıtmak tabiki. insanlar beleş şeylere bayılır 1 tane mouse 1 tane kulaklık 1 tane klavye verseniz size max 300 TL ye patlar ama çekiliş olduğunu duyan herkes yığılır oraya belki çıkar umuduyla :)
Sosyal ağlarda paylaş

4 sene önce mi ne intel gamex fuarında levelin standında çalışmıştım hakem olarak, orda bir mmorpg standına mankenler geldi açık saçık, anlatamam orda oluşan izdihamı. ama bildiğin ayı izdihamı hani kimsenin standı falan salladığı yok herkes kızların bacaklarına memelerine bakmak için saldırdı oraya sonra apar topar kaçırmışlardı kızları. o yüzden cosplay falan pek sarmayın lafı açılmışken
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...