Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Elite: Dangerous

Exodous

Öne çıkan mesajlar

abi birincisi, eagle almayın zaten berbat bir gemi, warp mesafesi çok kısa.

ikincisi, gemi alırken şu anki gemin ve üzerinde bulunan ekipmanların fiyatını da sayıyor, ona göre fiyat çıkarıyor. sen gidip gemine 30k'lık silah vs. taktıysan eagle'ı üstüne para alarak alırsın gibi gibi. yani önce varolan ekipmanını satıyor otomatik.

oyuna niye patch falan gelmiyor hiç bu arada? ben almadan önce her gün bi patch gelmiş, aldığımdan beri 1 hafta geçti tık yok.
Sosyal ağlarda paylaş

Karag8z said:

ilk başlarda iniş baya zor geldi sonra auto pilot kullanmadan ben inmeye başladım. tabi 4 dakika beklemek istemiyorsan ineceksin.

henüz pvp yapmadım zaten pvp yapacak gemi ve silah yok daha bende. sidewinner ile pvp yapmaya çalışan oyunu bırakır. bu kadar diyeyim.
true dat.

aksyon gorevi aldım, ızdırabın allahı gercekten. ne vurabiliyorum ne yakalıyabiliyorum
Sosyal ağlarda paylaş

dssdafdg yaw paratoner gibiyimdir zaten böle oyunlarda hep sıkıntı adamları çekerim üzerime..erener 2 de öle takılıyorum,npc sandığım gemi arkamdan ateş etmeye başladı,ben de topuklamaya başladım..shield bi gidio bi gelio..kanaldan yazdım leave me alone die nazikçe ,belki gerçek player'dır dedimdi..dsadasda..pazarda anana saldırdım gel buraya cevabı geldi.dasdadas..lan amk oyunda adam görmek zor zaten ben gidip apaçi türkü buldum,bi de küfür yedik uzayda anamıza heee.
Sosyal ağlarda paylaş

xxbar said:

küçük bir yardıma ihtiyacım var.."emergency ciritcal,too close" uyarısı alıyorum ve istediğim yere bazen gidemiyorum..napmam lazım?teşekkürler...

Anladigim kadariyla supercruisedasin ve gezegenin ustune ustune mi gidiyosun acaba.

Bi yere varmak icin target secip ona yaklastiktan sonra yavaslayacaksin, belli bi yakinliktan sonra 300km/s nin altindaysan hiz olarak, safe disengage ready diyecek oyun, o an supercruisedan cikacaksin ve voilaa
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...