Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Paticik Albüm #12

Mayhem

Öne çıkan mesajlar

synthesizer said:

adam albumu de kapattırmaya geldi.

ayrıca kızlara ayıp degil mi, kız arkadasın mı sadece buraya meze olmayı hak etmeyen insan

meze olmalık bir durum yok. en sevdiğim forumuun foto bölümünde sevdiğim insanlarla fotolarımı koyuyorum.

meze yapacak hale gelmiş olanlar kendi hallerinden utansınlar .
Sosyal ağlarda paylaş

kermit said:

vayy iori yagami

severim akıl sağlığı yerinde olmasada çok güçlü olan karakterleri.. ;D
buradada beni feedleyip feedleyip megamı dolduruyorlar sonra neden saçmalıyorsun diyorlar

Aquila'nın bugünkü yediği dayağın özeti.. hani seviyorum adamı bide ben üzülüyorum ona patlatmaktan fazla enerjimi o da benim kadar düşünceli olsa keşke..
Sosyal ağlarda paylaş

abi sallamamak neden bu kadar zor olabilir ki ? Herif bariz bi şekilde forumda bir kaç kişiyle oynuyor, yazdığı yazılardan tepki çekeceğini de biliyor ama bazı patiler hala fark edemedi. Bir salın ignore edin. Adama derdini sormuşlar o da anlatmış adam gibi, ister götünle gül, ister katıl ama bu adam böyle bunu kabullenmeyip herifle savaşa girmek niye yahu ? En nihayetinde herkese açık bir forum sanki noyzura hariç bütün patileri bir araya toplasak sıkıntı çıkmadan anlaşabilecekmişiz gibi tek birine yüklenmek de çok saçma. Kısaca beğenmiyorsan sallama.
Sosyal ağlarda paylaş

bordobere said:

Noyan seni ben bir kız arkadaşından biliyorum. Jahrein de hatirladi seni. Hatta sohbetini yaptik. Ozamanlar sen hakama giyer istiklal de dolaşırdın diye anımsıyorum. Vampirismle ilgileniyordun bir egitmenin mi yada mentorun vardi o donem. ve ultima online oynuyordun. Şimdilerde; Yigitim bir soluklan bu ne şiddet bu celal. Birde spirituel filan diyorsun hangi culttansin occult derecen ne ? Hermetik misin ?
Kaiser gokkusagici misin ? Kabbalist misin ? Demonolog musun ?
yanı ne üstüne çalışmalar yapıyorsun yigitim ?
Beni hatirlar misin bilmem?
Hobbit ve Kayip Hayaller den Cain ben.

... editliyorum fotoğraf topiğinde konu dağılmasın. ayrı konu açıcam orada konuşuruz.
Sosyal ağlarda paylaş

7thBreath said:

abi sallamamak neden bu kadar zor olabilir ki ? Herif bariz bi şekilde forumda bir kaç kişiyle oynuyor, yazdığı yazılardan tepki çekeceğini de biliyor ama bazı patiler hala fark edemedi. Bir salın ignore edin. Adama derdini sormuşlar o da anlatmış adam gibi, ister götünle gül, ister katıl ama bu adam böyle bunu kabullenmeyip herifle savaşa girmek niye yahu ? En nihayetinde herkese açık bir forum sanki noyzura hariç bütün patileri bir araya toplasak sıkıntı çıkmadan anlaşabilecekmişiz gibi tek birine yüklenmek de çok saçma. Kısaca beğenmiyorsan sallama.

[email protected] benim email adresim. oynayabileceğim herşey ilede oynamayı çok seviyorum güzel bir analiz. Ama kaçırdığın nokta ben oynamak istediğim sürece buna engel olamazlar. Yani 99999. ignore edin mesajını atıyorsun ama bunun için bir yerini yırtan babacummosters ve cuce bile kendilerini tutmakta zorlanınca yine düşüyorlar kucağıma ;D
Sosyal ağlarda paylaş

Noyzura said:

7thBreath said:

[email protected] benim email adresim. oynayabileceğim herşey ilede oynamayı çok seviyorum güzel bir analiz. Ama kaçırdığın nokta ben oynamak istediğim sürece buna engel olamazlar. Yani 99999. ignore edin mesajını atıyorsun ama bunun için bir yerini yırtan babacummosters ve cuce bile kendilerini tutmakta zorlanınca yine düşüyorlar kucağıma ;D

ben hala demek istediğimin arkasındayım resmen dramadan ve ilgiden mana drain ediyorsun. İnsanlar seninle ilgilenmese anca pipinle oynarsın :D. En alakasız konu bile noyzura'ya gelebiliyor bunun kıvılcımını da genelde sen ateşliyorsun. Sanki her şeyin merkezinde sen olmalıymışsın gibi. Belliki ilgi alaka hoşuna gidiyor psikolojide bununla ilgili olan konular var lakin bu konuda uzman olmadığım için bir şey yazmak haddime olmaz ama istesende istemesende insanlar zamanla senden sıkılacak eğer o zamanda ortalıklarda olursan bu yazıyı gözüme sokarsın :).
Sosyal ağlarda paylaş

çok anlıyorsun bu işlerden ütücüm olmak istersen böyle bedavaya post kasma bedelini öderim. hadi iyisin attın yine havanı sus şimdi .. istediğim gibi takılırım .. partilerde dans ediyorum yardırıyorum .. kafama göre yani. pek umrumda değil dışarıdan nasıl görüldüğü .
Sosyal ağlarda paylaş

7thBreath said:

Noyzura said:

7thBreath said:

ben hala demek istediğimin arkasındayım resmen dramadan ve ilgiden mana drain ediyorsun. İnsanlar seninle ilgilenmese anca pipinle oynarsın :D. En alakasız konu bile noyzura'ya gelebiliyor bunun kıvılcımını da genelde sen ateşliyorsun. Sanki her şeyin merkezinde sen olmalıymışsın gibi. Belliki ilgi alaka hoşuna gidiyor psikolojide bununla ilgili olan konular var lakin bu konuda uzman olmadığım için bir şey yazmak haddime olmaz ama istesende istemesende insanlar zamanla senden sıkılacak eğer o zamanda ortalıklarda olursan bu yazıyı gözüme sokarsın :).

neden türkiyyede herkes böyle psikaanilizler yapmaya bu kadar meraklı ? Hani bu kadar meraklıysanız okulunu okuyunda size para ödeyenlere yapın hem sevdiğiniz işi yapmış olurunuz hem yaşamınaza devam edersiniz böyle boş beleş analizlerle mental masturbasyonlar yapmak yerine.

adamlar bu yüzden yıllarca okuyor ve araştırıyorda.. şimdi lise psikoloji bilginle beni analiz etmeye kalkıyorsun ama ihtiyacım olan şeyleri almak adına profesör olmuş psikiyatri ve psikologları bile inandırmak istediğine rahatlıkla inandırabilen adamla laf dalaşına girme lütfen ;D çünkü bütün bunlar senin birisini zayıf görüp yardım ediyormuş gibi davranırken kendini üstün konuma koyma çabandan başka birşey değil. Buna ihtiyacım yok teşekkür ederim ama senin baya bi ilgiye ve üstün hissetmeye ihtiyacın var sanki istersen yardım edebilirim ama bunun bedelini ödemen lazım ;)
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...