Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

NEXT LEVEL TV Programı Geliyooor !

Dominus

Öne çıkan mesajlar

ordaki adamlar manken felan.
bizim burak gibi süper oyuncu diğiller[hline]Wacky, 15 May 2003 01:45 tarihinde demiş ki:
Ya çok zeki, "o kadar spastik bişi yapcam ki herkesin aklında yer edicek", ya da moron, "süper olcak abi fikir süper ehe ben bi dahiyim" diye düşündü.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Mirage, 22 May 2003 19:29 tarihinde demiş ki:
Ericsson Life'tan alıntı:

"Eveed bugün Max Payne'i bitirdiiig, yarın da Ultima Online'ı bitirceez"

ertesi gün:

"Eee, pardon sayın izleyenler Ultima Online bitmiyormuş, ama ossun biz epey bi ilerleriz."

Bunun gibi cümleler vardı. Epey gülmüştüm ama.[hline]Ugly women makes us buy beer,
Pretty women makes us drink beer.
[Al Bundy]

ciddi olamazsın böylemi dediler_?????????
YÖHA yani YÖHA!!!!!!!![hline]karpuz, 30 April 2003 11:46 tarihinde demiş ki:
abi aşmış bişey o cici bebe
-------------------------------------------
Bu aralar ordunuzun arttığını görüyorsanız bilinki ben imzalarda gördüğüm her linke tıklıyorum.E bi zahmet artık
Sosyal ağlarda paylaş

ama orada da işi çok zordu yani, hem sorulara cevap verip hem oyun oynamak kabus gibi birşey. bizimkiler "yemeğe geliyor musun?" dese "bilmem" diyorum, kendimden biliyorum yani.. :-p[hline]Agent Thompson: You!
Agent Smith: Yes, me.
[turns Thompson into another Smith]
Agent Smith: Me... me... me...
Agent Smith Clone: Me too.
Sosyal ağlarda paylaş

mesaj atayım dedim icq da açılmıyor inadına..

fifa maçı süperdi, ben burak abi'yi tuttum hep. sonunda da gülmekten bayıldım.. :)[hline]Agent Thompson: You!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
tunca, 24 May 2003 15:37 tarihinde demiş ki:
burak hangisi ya[hline]"Fevaxium"
Vern "Krakilin" Clemente
BonePART demiş ki:
hade aslanlarım
salıverin hormonları

hafif tosun olan :) (umarım kızmaz kotu bı nıyet yok:)[hline]Duxus
---------
Wisdom, clear my eyes.
Honor, guide my step.
Passion, fire my heart.
Darkness, hide my fear.
Life, be my shield.
Sosyal ağlarda paylaş

feedback olarak hemen yazalım ;)

her programda 1-2 kere böyle iki kişi oynansın bazı oyunlar, çok keyifli doğrusu. goril ve taşkafa dövüşüne bayıldım doğrusu.. :) (unreal tournament 2003 de oynarsınız umarım, orada da vardı zaten resmi, çok güzel olur)

fakat özellikle çıkmamış oyunlar hakkında öninceleme tarzı kısa haber aktarımları olabilir mesela, o konuya daha çok eğilmenizi isterim şahsen. hatta video görüntüleriyle desteklenirse daha da hoş olur.

son olarak benim naçizane görüşüm site tanıtımlarını oyunlarla sınırlı tutmanız, benim ilgim bir anda dağıldı doğrusu tatil sitesinden bahsederken.

ekleme: amma çok 'doğrusu' demişim doğrusu.. :-p[hline]Agent Thompson: You!

[Bu mesaj Sam tarafından 24 May 2003 16:27 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

oyun baya eglencelı de ps ıkımız yok.. :( :)

programla alakalı olarak bence baya guzel olmus;
ama programı adı nıye nextlevel next ın baglantısını pek analayamadım bıde levl olmasına ragmen level dan sadece burak var.. keske dıgerlerıde olsa bıde sunucu olan (daha dogrusu bol bol konusan program sonunda kendı resmını saga sola koyan) adama pek ısınamadım...

bıde burak abı tatıl deyınce nasıl dustu sıtenın ıcıne :) ehue[hline]Duxus
---------
Wisdom, clear my eyes.
Honor, guide my step.
Passion, fire my heart.
Darkness, hide my fear.
Life, be my shield.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
smerten, 24 May 2003 18:01 tarihinde demiş ki:
keske dıgerlerıde olsa bıde sunucu olan (daha dogrusu bol bol konusan program sonunda kendı resmını saga sola koyan) adama pek ısınamadım...
[hline]Duxus
---------
Wisdom, clear my eyes.
Honor, guide my step.
Passion, fire my heart.
Darkness, hide my fear.
Life, be my shield.

+1[hline]"Fevaxium"
Vern "Krakilin" Clemente
BonePART demiş ki:
hade aslanlarım
salıverin hormonları
Sosyal ağlarda paylaş

Cenesı dusuk bır arkadas var(zayıf olan) fecı gereksız konusuyor.Inanın kafam sıstı.Programdakı kızcagızda yazık sadece mail adresı ve icq nosu soylemekten baska bısey yapmıyor.Sınema kısmını sunuyor oda 2 dk zaten. Ps2 de fifa yı tanıtıncaya kadar pes oynasaydınız barı.Konsolda fıfanın yerı yoktur.Bu arada bir konudan bahsedıyorlar tam konunun basında baska bısey sokuyorlar araya o eskı konu unutuluyor.Ya da reklamlardan sonra devam edıcez dıyorlar hoooop baska konuya atlıyorlar.Bıraz daha dıkkat edılmesı dılegıyle.Birde icq dan msj atmıstım ps2 ıcın bır kac oyun ısmı vermıstım ıncelenmesı ıcın,bana gelen mesajda oyunların eskımıs oldugu yonundeydı.Ama ılgıncdır kı tanıttıkları oyun benım soyledıgım oyundan neredeyse 7 ay once cıkmıs bır oyundu.[hline]Simofle

-.-. --...--. .-.-.-.... ..-..-...-.-....-....-.-...-.... ---.-....--.-..--.-

[Bu mesaj Simofle tarafından 25 May 2003 02:37 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

yorumlarım:
-canali'nin bazen sözünü kesiyorsunuz veya umursamıyorsunuz. Özellikle ilk programda çok yaptınız ona. Yazık çocuğa sözünü bu kadar kesmeyin.
-War of the monsters o kadar berbat bir oyun değil bence. Street Fighter, Mortal Kombat gibi kendini tekrar eden oyunlara yeni bir soluk getirmiş. Ayrıca arkadaşlarla oturunca oynanabilecek en iyi oyun bence. Çok eğlenceli anlar geçirilebilir. Ama direk 55 vermeniz beni şaşırttı.
-Arkaplan hala siyah. İnsanın canını sıkıyor. Ama etrafı kuklalarla felan süslemeniz çok iyi olmuş. Stüdyoya renk katmış.
-VTR'yi iyi düşünmüşsünüz. Ama sanki ekranda çok küçük kalmış gibi geldi. Az daha büyük birşeyler olsa çok daha iyi olurdu.
-Ekranda yazılar net çıkmıyor. TRT'deki bilgisayar programında internet explorer'da adress bar'daki yazıyı büyülten, giga'da mouse'un pointerının çevresindekileri büyültüp yanda bir pencere halinde gösteren programlar var. Onları kullansanız biraz daha rahat olur bizim için.
-Programın süresi çok kısa. Haftada iki güne çıkarma imkanınız var mı?
-Hot TV'den daha çok olanağa sahip SkyTurk demiştin. Güzel ve renkli bir Dekor, daha çok buluşma ve daha cıvıl cıvıl bir program umuduyla, size başarılar diliyorum.[hline]You want a piece of me, boy?
Sosyal ağlarda paylaş

bu sefer geceleyin izleme fırsatım oldu.
konuk sanırım sunay akın'dı (kesin yanlış yazdım)
oyuncaklarla ilgili yaşadıklarını çok heyecanlı bir şekilde anlattı. Sanki aşık olduğu kızı anlatıyormuş gibi heyecanlıydı.

Ertesi gün kitapçıda bir baktım, meğersem aşina olduğum bir kitapın yazarıymış meğersem. Ben de "oyuncaklar insanı böyle şairane şeyler söyletir miymiş?" diyordum.

Ayrıca oyuncak diyince benim aklıma lego, actionman, uzaktan kumandalı arabalar gelir. Öyle teneke arabaları felan hiç sevmem, sevemedim. Belki eskilerde yaşamadığım için.

Bir de Sunay'ın bir sözünü çok sevdim: "Kültüre yeterince önem vermiyoruz" (buna benzer birşey söylemişti)
Eski oyuncakçılar hep şimdi giysi ve yemek yerleri oldu (en azından ankarada)
gördüğüm oyuncakçılar bir tek çinden, taiwandan gelen kalitesiz şeyleri satıyorlar.[hline]You want a piece of me, boy?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...