Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

pre-order yapmayi basardim

xrex

Öne çıkan mesajlar

said:
toprak, 26 Kasım 2004 18:39 tarihinde demiş ki:
said:
Qui, 26 Kasım 2004 18:38 tarihinde demiş ki:
Orjinal CD eline geçtiği zaman (işte şubatmı ocakmı ne) tek dil seçenği almanca olursa napacan?

o da bizim aldıgımız bir risl. ama bence cok ufak ve goze almaya deger

Kesın ole olur bence yoksa neden cıkarsınlar Almanca Fransızca dıye hepsını bı araya cıkarıp yaparlardı
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Qui, 26 Kasım 2004 18:38 tarihinde demiş ki:
Orjinal CD eline geçtiği zaman (işte şubatmı ocakmı ne) tek dil seçenği almanca olursa napacan?

orjinal CD'de tek dil seçeneği almanca olacak zaten. ama ben zaten final beta için indirmiş olduğum 2gb'lık ingilizce client ile oynayacağım için cd'yi bilgisayara takmayacağım bile.[signature][hline]"Oğluuuum, esprinin şakası olmaz!" Sezai Gündoğdu
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Qui, 26 Kasım 2004 18:46 tarihinde demiş ki:
Final beta için indirdiğin client'ın, oyun çıktığında kullanılabilir olacağını nereden biliyorsun?

ilk olarak amerika final beta client'i ile retail'e girebildi herkes.

sonuçta final betada en son hangi patch varsa, retail'de de o patch'le oynayacağız. amerikada final beta retail'den yaklaşık 1 hafta önce bitti.

adamlar 1 hafta içinde yeni client hazırlayacak değiller herhalde, kaldı ki box'ların o 1 hafta süre öncesinde zaten hazırlanmış olması büyük olasılık. cd'lerin yazılması kutuların hazırlanması 1-2 gün içinde hallolan bir şey olmasa gerek.

hadi final beta bitti ve box'ları o 1 hafta sürede hazırlayacaklar diyelim. adamlar gıcığına beta client'leri çalışmasın diye kod mu ekleyecekler? o kadar gıcıklarsa niye amerikada yapmadılar?

son olarak hadi her şeyi yanlış hesapladım diyelim. o zaman da eu ingilizce client'i ilk günden emule'e torrent'e düşecektir. indirmek bir iki gün sürebilir. 2-3 gün kaybım olur en kötü ihtimalle ki hiç sanmıyorum.[signature][hline]"Oğluuuum, esprinin şakası olmaz!" Sezai Gündoğdu
Sosyal ağlarda paylaş

sanirim oyun multi language olacakmis avrupada.öle yazimis fransiz comunity manager.burda forumda yazmislar.olmasa bile farketmez nasil olsa betayi ingilizce cekecez.beta client ini final da da kullanilabildigini us de gördük ayni sey avrupada da olacagi icin almanca oynamak zorunda da kalmicaz.hadi o da deisse elimizd ekapi kibi account umuz olacagi icin oyunun final ini gider netten ceker gene onla ingilizce oynarim.yeterince acik oldu umarim

[Bu mesaj xrex tarafından 26 Kasım 2004 18:53 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Lind3r0th, 26 Kasım 2004 18:58 tarihinde demiş ki:
said:
Elufulec, 26 Kasım 2004 18:55 tarihinde demiş ki:
Multi language olmasi icin oyunun 20 gb olmasi lazim.

Mantıklı :D

abicim siz blizzardın nasıl manyak oldugunu bilmiyormusunuz, herifler w3 de expansionda cıkartacakları seylerin cogunu ilk oyuna gommuslerdi zaten. ayrıca mpq nasıl bir sıkıstırma yapıyor patch yapanlar bilirler, herifler istese biraz kasıp dvd ye sıgdırırlar bence multi language versiyonunu da,zira oyun zaten 2-2.5 gb dvd desen 4.5 min. e oraya sıgar muhtemelen. ama ben gene de her paket tek dil olacak diye dusunuyorum[signature][hline]I'm blind, not dead !
Sosyal ağlarda paylaş

Ya saçmalamayın bir oyunu uygun kodlarsan, 10000 tane dile çevirsen bir kaç MB eder fazlalık.

Ayrıca client'da, retail ve open beta farklılığını yaratmak bir satırlık koda bakar.

Hani duruma cevap olarak değil, yazdığınız mesajlara itafen atıyorum. Blizz. bunları yapmamış olabilir.[signature][hline]ICQ#: 1957744 MSN Messenger: [email protected]
ek$i:topluignebasi | WoW: Narcosis, Qui[/b]
Sosyal ağlarda paylaş

8. Ich besitze die deutsche Version und habe mich auf einen englischen Server eingeloggt. Ist das Spiel nun komplett in Englisch oder weiterhin Deutsch? Ist es möglich als Besitzer der deutschen Version mit englischem Interface oder Sound zu spielen?

Das Spiel ist weiterhin deutsch. Um mit englischem Interface und Sounds zu spielen ist ein englischer Client nötig. Wir werden eine Möglichkeit bereitsstellen diesen Client zu bekommen (Download o.ä.). Mehr Informationen dazu in Kürze.

multilanguage olmadığını anlıyoruz burdan. almancası olmayanlar için özetliyeyim:

almanca client ingiliz ve fransız serverlarına bağlanabiliyorusunuz. ingilizce oynayabilmek için ayrı bir ingilizce client gerekiyor, almanca box ile oynayamazsınız. ingilizce client'e ise download ve benzeri yöntemlerle ulaşabileceksiniz. yakında detaylı açıklanacak.[signature][hline]"Oğluuuum, esprinin şakası olmaz!" Sezai Gündoğdu
Sosyal ağlarda paylaş

e artık bunun uzerine polemige girmeye gerek yok acıklamıs adam iste

said:
Mirage, 26 Kasım 2004 19:04 tarihinde demiş ki:
multilanguage olmadığını anlıyoruz burdan. almancası olmayanlar için özetliyeyim:

almanca client ingiliz ve fransız serverlarına bağlanabiliyorusunuz. ingilizce oynayabilmek için ayrı bir ingilizce client gerekiyor, almanca box ile oynayamazsınız. ingilizce client'e ise download ve benzeri yöntemlerle ulaşabileceksiniz. yakında detaylı açıklanacak.
[signature][hline]I'm blind, not dead !
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...