Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

pre-order yapmayi basardim

xrex

Öne çıkan mesajlar

oyle olacagını sanmıyorum pek, adamlar sattıkları dilde kurulum secenegi verirler sadece diye dusunuyorum.ama gene de arkadaslarımdan yada internetten oyunu edinebilecegimi biliyorum. verdim 1 tane CE siparisi su an hazırlanıyor asamasında ama bakalım ne olacak, belki puruz cıkartırlar[signature][hline]I'm blind, not dead !
Sosyal ağlarda paylaş

World of Warcraft?tion collector - COMPATIBLE MACINTOSH/PC - EXCLUSIVITE_BLIZZARD C?rom 58,51 € 1 58,51 €
By r?rvant World of Warcraft, b?ficiez you d.un acc??a version B? play available running d?mbre! C?rom 0,01 € 1 0,01 €

Mode of forwarding : Free

Total of your order for 2 new articles: 58,52 €
383,87 FRF

vatana millete hayırlı olsun. kıllık cıkmaz insallah[signature][hline]I'm blind, not dead !
Sosyal ağlarda paylaş

Bende betadan ümidi tamamen kestim.Oyun 14 ocakta çikiyosa çok iyi.Fazla bisi kalmamis çikmasina da ben seyi merak ediyorum harbiden CE alamicakmiyiz biz?Hiçbir ingiliz sitesi yollamiomu CE'i TR'ye.Ben kesinlikle CE almak istiyorum ama tabiki alman sitelerinden falan degil belki tek dil kurumu çikar almanca bilmedigim için patlar yani :)[signature][hline]At Last We Shall Have Revenge...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Granis, 26 Kasım 2004 17:38 tarihinde demiş ki:
Bende betadan ümidi tamamen kestim.Oyun 14 ocakta çikiyosa çok iyi.Fazla bisi kalmamis çikmasina da ben seyi merak ediyorum harbiden CE alamicakmiyiz biz?Hiçbir ingiliz sitesi yollamiomu CE'i TR'ye.Ben kesinlikle CE almak istiyorum ama tabiki alman sitelerinden falan degil belki tek dil kurumu çikar almanca bilmedigim için patlar yani :)

yukarıda yazdıgımı okudun mu. oyunu nasılsa eng. buluruz o basit, hatta su an birsuru kiside var. muhtemelen birdaha CE cıkmayacak, ingilizcesini veren yerlerde tukendi zaten,bir yek blizzard co.uk var ama o da sadece ingiltere icine veriyor. eger ille de CE istiyorsan son anlarını kacırma git fransızca al.yada sansını beklemeden yana kullan[signature][hline]I'm blind, not dead !
Sosyal ağlarda paylaş

Benim CE'yle isim olmaz.. Harita hic guzel degil ve ise yaramaz.. Verdikleri art bookta da internetteki wallpaperlari koymuslar, peh..
Ayrica ingilterede CE veren site de yok bildigim kadariyla.. Oyun ocakta cikiyor iste, ukgames in veya gameloaded in da tr ye yolladigini biliyoruz. Olay bu kadar basit.[signature][hline]Seek & Destroy

[Bu mesaj Elufulec tarafından 26 Kasım 2004 17:42 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Ya simdi karar veremiyorum...iyice sinir oldum...CE preorder edicem france sitesinden.Sadece dil fransizca çikicak patliyicak..Ama diger turlu de sinirli uretilicek diolar alamayabiliriz yani...Ne yapsam simdi gelde çik bu isin içinden...[signature][hline]At Last We Shall Have Revenge...
Sosyal ağlarda paylaş

World of Warcraft édition standard - MACINTOSH / PC COMPATIBLES - BLIZZARD Cédérom 37,61 € 1 37,61 €
En réservant World of Warcraft, vous bénéficiez d’un accès à la version bêta du jeu disponible courant décembre ! Cédérom 0,01 € 1 0,01 €

Mode d'expédition Standard : 10,00 €

Total de votre commande pour 2 articles neufs: 47,62 €
312,37 FRF

Gazamız mübarek olsun toprak:)[signature][hline]ilk nefesimde ben senin son nefesinde sen benim kollarımda
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Cico, 26 Kasım 2004 17:52 tarihinde demiş ki:
toprak bıde o verdıgın sıteden gelıcek oyun ıngılızce Dımı ? Oyleyse alıcam bende

muhtemelen fransızca gelecek. ama ne farkeder ki fransızca olacak seyler zaten problem degil, manual ve oyunnun cdleri. e oyunu da heryerden ingilizce bulabilirsin, orasında burasında kutunun 2 satır fransızca gormicem diye CE yi kacırıyorsunuz.[signature][hline]I'm blind, not dead !
Sosyal ağlarda paylaş

said:
toprak, 26 Kasım 2004 17:54 tarihinde demiş ki:
said:
Cico, 26 Kasım 2004 17:52 tarihinde demiş ki:
toprak bıde o verdıgın sıteden gelıcek oyun ıngılızce Dımı ? Oyleyse alıcam bende

muhtemelen fransızca gelecek. ama ne farkeder ki fransızca olacak seyler zaten problem degil, manual ve oyunnun cdleri. e oyunu da heryerden ingilizce bulabilirsin, orasında burasında kutunun 2 satır fransızca gormicem diye CE yi kacırıyorsunuz.

Yanı o fransızca olayı oyun ıcınde gecerlı degılmı ben zaten CE almıcam normal versıyon arıyorum bu arada
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...