Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

pre-order yapmayi basardim

xrex

Öne çıkan mesajlar

Ben beklemeye karar verdim hiç fransizca çikma riskine giremem
Sonra çikarirlarsa çikarirlar daha fazla CE. çikarmazlarsa onlarin bilecegi is...Daha fazla kazaniyolar sonuçta CE'lerden...Giderim bende normal alirim çikmazsada...[signature][hline]At Last We Shall Have Revenge...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Cico, 26 Kasım 2004 18:11 tarihinde demiş ki:
İngilizce veren var bı tanede Yunanıstana falan gonderıyo bı turkıyeye gondermıyo hayret bısey ya

sadece oyundan bahsediyorsun herhalde,beta da oynanmayanlardan ? arkadaslara alcam eger beta ise.

bu arada evet ben oyunu ingilizcesinden kurmayı dusunuyorum, cd lerle hic muhattap olmayacagım. dil de oyunda belirlemiyor cd key de degil arkadslar yapmayın artık. patch falan da zaten direk oyunun updateleri olarak kendi iniyor.hicbiri sorun degil. bu arada biraz baktım da, biz betada oynayacagız muhtemelen[signature][hline]I'm blind, not dead !
Sosyal ağlarda paylaş

şimdi hehe bu kadar heyecan yapmanıza gerek yok 3 tane pet 1 tane map için ki mapın ne mal oldugu ortaya cıktı hiç kasmaya gerek yok normal versıon alırsın en azından risk olmaz yok tr gelcekmı gelmıcekmı felan fılan die bekleyin acele gerek yok bu beta kitlerin cok tutulmasının sebebi beta key verılmesının yanında oyunun cıktıgı gün elinize gecıcek olması yanı serverlar acıldıgı an oyunda olucaksınız bu yuzden closed beta oyuncuları bile pre yaptı ama yanlıs bilmiyorsam normal bir pre orderda oyun pat die elinize gelmıcek ole bir garanti yok en azından bizim için garanti yok[signature][hline]Awaiting Final Beta(Elde Patladı)
Msn/Mail:[email protected]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Lind3r0th, 26 Kasım 2004 18:20 tarihinde demiş ki:
bu beta kitlerin cok tutulmasının sebebi beta key verılmesının yanında oyunun cıktıgı gün elinize gecıcek olması yanı serverlar acıldıgı an oyunda olucaksınız bu yuzden closed beta oyuncuları bile pre yaptı ama yanlıs bilmiyorsam normal bir pre orderda oyun pat die elinize gelmıcek ole bir garanti yok en azından bizim için garanti yok

benim asıl pre order yapma sebebim bu iste. gerci dvd , harita ve pet de cekici hafiften ama bir de cıktıktan sonra gelmesini beklemek istemiyorum[signature][hline]I'm blind, not dead !
Sosyal ağlarda paylaş

pre order yaptıgında, oyun cıkar satıcıya ulasır sana ulasır. ama bu pre order box dedikleri merette direk oyun sana ulasır ve cıkar aynı anda. tabi normal pre order da da bu sekilde olması muhtemel ama serverların manyaklar gibi yeni balayan insanla dolu olacagı dusunulunce 1 gun erken baslamak ible oyun konforunu epey arttırır insanın[signature][hline]I'm blind, not dead !
Sosyal ağlarda paylaş

ben de 15 dakka önce almanca normal versiyonu pre-order ettim. zaten oyunun ingilizce eu client'ini final beta için dl etcem. eh kutunun ve manual'ın almanca olması pek bir şey ifade etmiyor, sonuçta almancam da var.

beta testi oynayabilecek miyim? soundtrack cd'm geliyor mu? server'ların açıldığı gün oyun elimde olacak mı? evet evet evet. yeter bu kadarı bana.

CE istiyordum bi aralar, o da harita ve DVD için. eh oyun almancayken ne yapayım DVD'yi, nasıl olsa download edip kendim DVD'ye yakabiliyorum. harita da rezalet bir şey.

sonunda rahatladım oh.[signature][hline]"Oğluuuum, esprinin şakası olmaz!" Sezai Gündoğdu

[Bu mesaj Mirage tarafından 26 Kasım 2004 18:37 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...