Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Kablo Internetin fiyatları düştü (Telekom'un aldığı)

PhantomX

Öne çıkan mesajlar

said:
Azmodai, 01 Aralık 2004 01:19 tarihinde demiş ki:
512/128 Kbps 45.000.000 TL 60.000.000 TL

kufur gibi. 45 milyon hizmet bedeli ne be! reziller ya.
yani.. adsl 512 de kablodan 45 milyon daha ucuz
aylık 45.. senede hesaplayın 540 milyon.. boru değil..
cidden rezalet

şahsen çekemiyorum artık düşük hızda interneti elin yabancısı x kbps ile gezerken.128 de 256 da kesmez beni 512 almam lazım.gel de adsl alma..[signature][hline]"I have seen the future of horror, and his name is Turk Telekom"
- Stephen King
Sosyal ağlarda paylaş

eheh azmo super sokmus lafı yanlız sonlarda :)

orda hani diyo bu mu adsl ıle yarısacak super tarıfenız
evet diyor ya bayan

işte orada evet yerine sizler enayisiniz turk telekomve bizlerde bır guzel bunu degerlendırıyoruz deseymis de aynı sey olurmus yani[signature][hline]Opinions are like assholes. Everybody has got one.

Sosyal ağlarda paylaş

Siemens ve bifirma daha yeni sözleşmelerle çalışıyorlar ve destek bedeli almıyorlar, ben zaten 72 milyon a 128 le (promosyonla felan 192 ile) bağlanıyordum şimdi 74 e 256 ile bağlanacağı, upload um bayağı farkedecek hiç olmazsa.[signature][hline]''Most of us walk in the light and the shadow but there are the chosen few who walk this world , carrying their own light to brighten both day and night.''
Sosyal ağlarda paylaş

Ya bu dilekçede ne yazmak gerekiyor bilen var mı?
Nasıl yazıcaz yani. Bizimkilerin telekoma gitmesi haftaya çarşambayı buluyor. Diyorum ki onlar burda yazsın, ben götüreyim. Oluyor mu böyle? (daha önce yazmıştım bunu galiba... neyse)[signature][hline]LathspeLL
Taurelilomea-tumbalemorna Tumbaletaurea Lomeanor
Sosyal ağlarda paylaş

şu dilekçe oalyını bende soracaktım. Form felan mı var yoksa boş kağıda dilekçe mi yazıyoz? ohoo ben "256 kbit bağlantımı verin ulaaan" yazarsam dilekçeden sayılır mı ? :-P

ultratv kablo bakım ücreti her bağlantıda 15 milyonmuş.[signature][hline]NO PAIN NO GAIN ® ©
oxxx[==============>

Sosyal ağlarda paylaş

said:
Azmodai, 02 Aralık 2004 14:13 tarihinde demiş ki:
ben biraz once geldim basvuru yapayim dedim hat babamin ustune olunca ve babamda yurt disinda olunca sorun cikti. annemin vekaletnamesini kullanip kablotvyi ustumuze alacagiz simdi.

Yani illa kablonun üstüne olduğu kişinin telekoma gitmesi mi gerekiyor? Mesela o dilekçeyi yazsa ben götürsem olmuyor mu işte?

Çarşambaya kadar beklemek istemiyorum pff.
EDIT: çarşamba dediğim, o gün anca bizimkiler telekoma gidebilecek.[signature][hline]LathspeLL
Taurelilomea-tumbalemorna Tumbaletaurea Lomeanor

[Bu mesaj LathspeLL tarafından 02 Aralık 2004 14:55 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

simdi aradim konustum bakirkoye siemens bakiormus cok sevimdim :) sonra ucretleri ogrenmek icin 266 80 66 gibi bir numaraya yonlerdiler iste oradan soyledi herif 128 ler 37ytl 256 lar 49 ytl hizmet bedeli ne kadar dedigimde en mutlu oldugum cevabi verdi sizin hizmet bedeli odemenize gerek yokh :)

ps: vekaletle gidersen sorun cikarma ihtimalleri varmis telekomda o yuzden fatura kiminse o gitsin dedi eleman[signature][hline]Live Fast Die Fun
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
kablonet hala çok kötü durumda. 128k hızına çıkardıklarını söyledi interaktif ancak 128k lık internet hızının 256 bile oldugu yok eski 64k nın hızı gibi birşeyde öff..[signature][hline]===> orc_lord <===
Buddy'nin resimlerine gider..di...
Buddy'nin resimlerine gider...
|playingarena|Pati Pet
*Kuş,tavşanlar ve balıklar için..*
orc_lord in melancholy (day 78)
Sosyal ağlarda paylaş

266 80 66 numarasından hiçbir bilgi alamıyorsunuz söyliyim. 2 gün önce aradım.
-Yeni fiyat tarifeleri ile ilgili bilgileri olup olmadığını sordum.
-Bir bilgileri olmadığını söylediler.
-Peki bu taşeron firmalar geri gelecekmiş, onu biliyor musunuz diye sordum. (bu benim için önemli çünkü Bakırköy bölgesinde bu olay kalktıktan sonra geçmiştim kablo'ya ve geri gelecekse tekrar ADSL'e dönerim)
- Öyle birşeyin asla mümkün olmayacağını uzun uzun anlatmaya çalıştı adam.
Yani gelişmeler ile ilgili en ufak bilgileri yok.[signature][hline].
Sosyal ağlarda paylaş

lathe cevap

gidiyorsun bagli oldugun telekom mudurlugune
hizimi suna cikarmak istiyorum deyip imza atiyorsun(adsl adina kayitli olan gidicek)

Yalniz su ara asiri yogunluk varmis verilen dilekcelerin islemi bir haftayi buluyor.[signature][hline]any sufficiently advanced technology is indistinguishable from magic
C CLARKE
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...